10 نمونه عالی و لاکچری دکوراسیون خانه های مدرن تهران چی بچین | azindekor

می‌توان اینطور بیان کرد که فضای داخلی مدرن با سبک‌های گذشته و با به‌کارگیری پیشرفت‌های تکنولوژی و مواد و مصالح ترکیب شده‌اند. سبک معاصر، نسبت به سبک مدرن اولیه و همچنین سبک مینیمال، جلوه و نمای گرم تری دارد و المان هایی با بافت، طرح و رنگ های بیشتر در آن به کار می روند. هر چه قدر که سقف اتاق خواب مدرن زیباتر و جذاب تر طراحی شود به بهای اتاق خواب و جذابیت آن افزوده می شود بنابراین از طراحی زیبای آن چشم پوشی نکنید. مبل راحتی آرون یک کار شرکتی زیبا است که با ظرافت و دوام بسیار ساخته شده است. این محصول دارای جلوه ای ساده و منحصر به فرد است و برای سبک سلایق متعدد..

در این مجله خبری آذین دکور هنرمندان و طراحان مشهوری به طراحی مبلمان پرداخته و مبلمان و وسایل زیبایی طراحی کرده‌اند. در سبک مدرن اصل بر سادگی و به کار بردن خطوط صاف و رنگ‌های خنثی است. در طراحی دکوراسیون مدرن نباید فضای خانه شلوغ باشد، به همین دلیل تعداد مبلمان به کار رفته در آن کم و محدود است. طراحی داخلی مدرن حمام و سرویس بهداشتی با استفاده از خطوط صاف و تمیز، فضاهای پیشخوان ناقرینه و اشکال هندسی است. علاوه بر خطوط صاف، ظاهر سرد و براق و رنگ های ساده، یک فضای منظم با حداقل بهم ریختگی دکوراسیون و راهکارهای هوشمندانه ذخیره سازی، طراحی مدرن حمام و سرویس بهداشتی را کامل می کند.

  • اغلب افراد دکوراسیون مدرن را با دکوراسیون امروزی یا معاصر اشتباه می‌گیرند.
  • لوازم روشنایی این سبک از جذابیت هنری ویژه‌ای برخوردار هستند، چرا که کانون توجه در این دکوراسیون لوازم روشنایی می باشد.
  • مثلا استفاده از وسایل چوبی جلاداده، تجربه‌ای نو را با وسیله‌ای که از جنس طبیعت است، برای ساکنان خانه به ارمغان می‌آورند.
  • علت پیشنهاد ما این است که این فرش‌ها به خاطر پرزهای بلندی که دارند تا سال‌ها پاخورده و خراب نمی‌شوند و البته رنگ‌های متنوعی نیز دارند که می‌توانید ست مناسبی برای دکوراسیون خانه‌تان پیدا کنید.
  • اما پذیرایی بخشی از خانه‌­ است که با دوستان و عزیزانمان در آن دور هم جمع می‌شویم بنابراین طراحی دکوراسیون آن اهمیت ویژه‌ای دارد.
  • در انتخاب مبلمان سبک مدرن باید به سراغ مواردی بروید که راحت تر هستند و تزیینات را در نظر نگیرید.

این شامل طیف وسیعی از رنگ های قهوه ای، خاکستری و سیاه است که از محیط طبیعی گرفته شده اند. سایر عناصر طبیعی مانند مبلمان چوبی، قالیچه‌های الیاف طبیعی، سبدهای بافته شده و سفال‌های هنرمندانه در این طرح‌ها وجود دارند. مبل ها و صندلی های مربعی با جزئیات زاویه دار به فضای مدرن شخصیتی قوی می بخشند. استفاده از فلزاتی مانند آلومینیوم، نیکل، فولاد ضد زنگ، چوب، چرم، الیاف و سنگ طبیعی و پالت خنثی در مبلمان مدرن رایج است.

دکوراسیون مدرن چه ویژگی‌هایی دارد؟

استفاده از اشکالی مانند مربع و مستطیل در سبک مدرن بسیار مرسوم می‌باشد. و اگر قرار باشد از منحنی‌ها استفاده شود، منحنی‌های نرم و خطوط صاف و مستقیم و صفحات شبکه ایبه کار برده می‌شود. علاوه بر آن شکل‌های بیضی و دایره ای مانند هم می‌توانند کاربرد زیادی در طراحی داخلی مدرن داشته باشند. طراحی مدرن دکوراسیونبرای طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی مدرن هیچ محدودیتی وجود ندارد. به راحتی می‌توانید با ترکیب­‌ رنگ‌ها و وسایل دکوراتیو، یک دکوراسیون داخلی متفاوت و جذاب خلق کنید. همچنین در طراحی پذیرایی مدرن خود می‌توانید از ترکیب چندین رنگ یا انواع متریال‌ها هم بهره ببرید.

http://belaltour.ir

در اینجا عناصر مهم برای طراحی اتاق نشیمن و پذیرایی وجود دارد. در دنیای امروز متخصصین و کارفرمایان محترم به اهمیت طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی( دکوراسیون اداری، دکوراسیون مغازه، دکوراسیون خانه ) پی برده اند و توجه خود را به آن معطوف کرده اند. همه ما به این امر واقفیم که اجرای یک دکور خوب تا چه حد بر زیبایی و استفاده بهینه از محیط تاثیر گذار است. مورد علاقه‌ترین و چشم‌گیر‌ترین وسیله در دیزاین منزل، مبلمان و میز و صندلی‌ها می‌باشد. برای انتخاب میز و صندلی‌ها و مبلمان در دکوراسیون مدرن باید مبلمانی انتخاب کرد که بر روی چوب آن‌ها منبت‌کاری نشده باشد.

انواع فرش برای سبک دکوراسیون مدرن

توسط دکور

دکوراسیون