10 نمونه عالی و لاکچری دکوراسیون خانه های مدرن تهران چی بچین | azindekor

استفاده از اشکالی مانند مربع و مستطیل در سبک مدرن بسیار مرسوم می‌باشد. و اگر قرار باشد از منحنی‌ها استفاده شود، منحنی‌های نرم و خطوط صاف و مستقیم و صفحات شبکه ایبه کار برده می‌شود. علاوه بر آن شکل‌های بیضی و دایره ای مانند هم می‌توانند کاربرد زیادی در طراحی داخلی مدرن داشته باشند. طراحی مدرن دکوراسیونبرای طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی مدرن هیچ محدودیتی وجود ندارد. به راحتی می‌توانید با ترکیب­‌ رنگ‌ها و وسایل دکوراتیو، یک دکوراسیون داخلی متفاوت و جذاب خلق کنید. همچنین در طراحی پذیرایی مدرن خود می‌توانید از ترکیب چندین رنگ یا انواع متریال‌ها هم بهره ببرید.

http://belaltour.ir

این شامل طیف وسیعی از رنگ های قهوه ای، خاکستری و سیاه است که از محیط طبیعی گرفته شده اند. سایر عناصر طبیعی مانند مبلمان چوبی، قالیچه‌های الیاف طبیعی، سبدهای بافته شده و سفال‌های هنرمندانه در این طرح‌ها وجود دارند. مبل ها و صندلی های مربعی با جزئیات زاویه دار به فضای مدرن شخصیتی قوی می بخشند. استفاده از فلزاتی مانند آلومینیوم، نیکل، فولاد ضد زنگ، چوب، چرم، الیاف و سنگ طبیعی و پالت خنثی در مبلمان مدرن رایج است.

دکوراسیون مدرن چه ویژگی‌هایی دارد؟

در این مجله خبری آذین دکور هنرمندان و طراحان مشهوری به طراحی مبلمان پرداخته و مبلمان و وسایل زیبایی طراحی کرده‌اند. در سبک مدرن اصل بر سادگی و به کار بردن خطوط صاف و رنگ‌های خنثی است. در طراحی دکوراسیون مدرن نباید فضای خانه شلوغ باشد، به همین دلیل تعداد مبلمان به کار رفته در آن کم و محدود است. طراحی داخلی مدرن حمام و سرویس بهداشتی با استفاده از خطوط صاف و تمیز، فضاهای پیشخوان ناقرینه و اشکال هندسی است. علاوه بر خطوط صاف، ظاهر سرد و براق و رنگ های ساده، یک فضای منظم با حداقل بهم ریختگی دکوراسیون و راهکارهای هوشمندانه ذخیره سازی، طراحی مدرن حمام و سرویس بهداشتی را کامل می کند.

  • اغلب افراد دکوراسیون مدرن را با دکوراسیون امروزی یا معاصر اشتباه می‌گیرند.
  • لوازم روشنایی این سبک از جذابیت هنری ویژه‌ای برخوردار هستند، چرا که کانون توجه در این دکوراسیون لوازم روشنایی می باشد.
  • مثلا استفاده از وسایل چوبی جلاداده، تجربه‌ای نو را با وسیله‌ای که از جنس طبیعت است، برای ساکنان خانه به ارمغان می‌آورند.
  • علت پیشنهاد ما این است که این فرش‌ها به خاطر پرزهای بلندی که دارند تا سال‌ها پاخورده و خراب نمی‌شوند و البته رنگ‌های متنوعی نیز دارند که می‌توانید ست مناسبی برای دکوراسیون خانه‌تان پیدا کنید.
  • اما پذیرایی بخشی از خانه‌­ است که با دوستان و عزیزانمان در آن دور هم جمع می‌شویم بنابراین طراحی دکوراسیون آن اهمیت ویژه‌ای دارد.
  • در انتخاب مبلمان سبک مدرن باید به سراغ مواردی بروید که راحت تر هستند و تزیینات را در نظر نگیرید.

در اینجا عناصر مهم برای طراحی اتاق نشیمن و پذیرایی وجود دارد. در دنیای امروز متخصصین و کارفرمایان محترم به اهمیت طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی( دکوراسیون اداری، دکوراسیون مغازه، دکوراسیون خانه ) پی برده اند و توجه خود را به آن معطوف کرده اند. همه ما به این امر واقفیم که اجرای یک دکور خوب تا چه حد بر زیبایی و استفاده بهینه از محیط تاثیر گذار است. مورد علاقه‌ترین و چشم‌گیر‌ترین وسیله در دیزاین منزل، مبلمان و میز و صندلی‌ها می‌باشد. برای انتخاب میز و صندلی‌ها و مبلمان در دکوراسیون مدرن باید مبلمانی انتخاب کرد که بر روی چوب آن‌ها منبت‌کاری نشده باشد.

انواع فرش برای سبک دکوراسیون مدرن

می‌توان اینطور بیان کرد که فضای داخلی مدرن با سبک‌های گذشته و با به‌کارگیری پیشرفت‌های تکنولوژی و مواد و مصالح ترکیب شده‌اند. سبک معاصر، نسبت به سبک مدرن اولیه و همچنین سبک مینیمال، جلوه و نمای گرم تری دارد و المان هایی با بافت، طرح و رنگ های بیشتر در آن به کار می روند. هر چه قدر که سقف اتاق خواب مدرن زیباتر و جذاب تر طراحی شود به بهای اتاق خواب و جذابیت آن افزوده می شود بنابراین از طراحی زیبای آن چشم پوشی نکنید. مبل راحتی آرون یک کار شرکتی زیبا است که با ظرافت و دوام بسیار ساخته شده است. این محصول دارای جلوه ای ساده و منحصر به فرد است و برای سبک سلایق متعدد..

توسط دکور

دکوراسیون