Busy Little Bunnies – The Lettered Cottage

Busy Little Bunnies - The Lettered Cottage

سلام! چطوری دوست خواننده؟

ما از آخرین باری که وبلاگ نویسی کردم، مشغول زنبورهای کوچک بودیم. یا باید بگویم خرگوش های کوچک شلوغ؟ من و کوین خانواده‌ای از آنها را کشف کردیم که در انبار فلزی ما و اطراف آن زندگی می‌کنند، و آنها در این تابستان برای همه ما شادی زیادی به ارمغان آوردند!

اسمش را شبدر گذاشتیم. 🍀

آیا او شایان ستایش نیست؟ مادر و خواهر و برادرهایش همیشه در لحظه ای که من را می دیدند آن را بلند می کردند، اما کلاور همیشه کنجکاو بود. مامانم گفت درست قبل از غروب مواظب آنها باش، زیرا در آن زمان است که خرگوش ها معمولاً فعال ترین هستند و به اندازه کافی مطمئن هستند، نمی توانم به شما بگویم که چند بار آنها را در حال تعقیب یکدیگر در اطراف درختانی که بین انباری ردیف شده اند پیدا کردم. خانه درست قبل از غروب خورشید!

«به سادگی بیرون آمدن از خانه و دیدن خار سیاه و درخت لیموترش در مقابل کلبه مان پاسخی را در من القا می کند که فقط می توانم آن را به عنوان یک آه تسکین عصبی توصیف کنم: واکنشی غیرقابل مشاهده و خاموش در مغز که به طور همزمان تسکین دهنده و شفابخش است. – اما میچل

یکی دیگر از نکات برجسته تابستان حفاری کریستال کوارتز، تورمالین و بریل آکوامارین در معدن هوگ در لا گرانژ، جورجیا. وای! چه روش سرگرم کننده ای (غیر مرتبط با فناوری) برای گذراندن روز! اگر مایلید نکات و ترفندهایی را در پست بعدی من بشنوید، به من اطلاع دهید – اکنون که ما حرفه ای هستیم، خوشحال می شوم آنها را به اشتراک بگذارم. 😉

آنهایی که در آب سرد خیس شده اند کلاه هوایی قطب شمال واقعا روز را نجات داد!

من و استیونسون نیز از خلق کردن با آن لذت بردیم خاک رس مدل سازی از آخرین پست من پس از دیدن شخصی که در یوتیوب یک فروشگاه کوچک از مگس انداز ونوس به سبک ترسناک ایجاد می کند، تصمیم گرفت که می خواهد آن را نیز اجرا کند و همه ما تحت تاثیر چند ساخته اول او قرار گرفتیم:

ما آنها را “مدل ساز” می نامیم. آن را دریافت کنید؟ مدل سازی خاک رس + هیولا؟ 😉

در اخبار بازسازی، کانترهای کتی را تمام کردیم! آقای کارسون لوله کش نیز او را نصب کرد فرو رفتن، شير آب، دفع و ماشین ظرفشویی.

سینک زیبا نیست؟ همچنین دارای یک تخته برش است که درست در جای خود قرار می گیرد تا بتوانید همه چیز را بشویید، خرد کنید و داخل آبکش بریزید. شیک پوشی بسیار مفید! ما تصمیم گرفتیم با ترکیبی از فلزات مختلف در آشپزخانه او (برنج کهنه، ضد زنگ، مشکی و مس) برویم تا حسی واقعاً خانگی به آن بدهیم و او عاشق این است که چگونه همه چیز با هم جمع می شود!

هنوز باید آن قفسه بالا و آن توده ها را تمام کنید

و مسایل را یکنواخت کنیم بیشتر عملکرد، برایان نجار توانست به ما کمک کند تا نصب کنیم مایکروویو بالاتر از برد هم:

مایکروویو کتی قبلاً درون برج انباری او در انتهای دیگر اتاق قرار می‌گرفت، اما پس از مدتی استفاده از آن، تصمیم گرفت که ترجیح می‌دهد آن را در محدوده‌ای از محدوده قرار دهد. این یک تعمیر آسان بود، و من جعبه ساده و قفسه بالای آن را طراحی کردم تا آن فضا را پر کند و مکان دیگری برای تزئین ایجاد کنم.

او نیز او را دوست دارد اجاق گاز و الهام گرفته شد تا ظروف پخت و پز چند دهه ای خود را با مجموعه ای جدید ارتقا دهد قابلمه و تابه

ما می‌خواهیم گلدان‌ها را زیر کابینت‌های بالایی آویزان کنیم تا راحت و زیبا باشند و تابه‌ها در یکی از کابینت‌های پایه قرار گیرند. در اینجا یک نمای نزدیک از پرده من برای یکی از آنها تغییر دادم:

من از همان پرده ها روی پنجره بالای سینک و برای دامن زدن به میز در طرف مقابل آشپزخانه استفاده کردم.

که به من یادآوری می کند که اضافه کنم، ما بلافاصله پس از نقل مکان، پنجره را نصب کردیم و BOY چه تفاوتی از نظر نور طبیعی در این فضا ایجاد می کند! دیدن کتی که جلوی سینک ایستاده خیلی سرگرم کننده است، و حالا که او دیوارکوب کوچک زیبا تلفن قطع شده است، آنها یک گزینه خوب در شب دارند، زمانی که نمی خواهند همه هزینه های اضافی را انجام دهند.

و من خوشحالم که گزارش کنم کابینت پایه ای که عمو کوین من ساخته است، یک تکه شده است و وقتی آن را در جای خود می کشیم مانند یک دستکش جا می شود. ما تصمیم گرفتیم که آن را بدون در نگه داریم، زیرا کوبی های باز بسیار جذاب به نظر می رسند و یک در جلوی راه را می گرفت.

ما (بدیهی است) هنوز مقداری کار برای انجام داریم (تمام کردن قفسه بالا، نصب لگد پا، نصب کابینت و شمارنده در سمت چپ اجاق گاز، نصب تاج و قالب گیری پایه، و غیره) اما MAN این موارد اخیر را اضافه کرده است. یک تفاوت بزرگ!

________________________________

در سایر اخبار (در حال حاضر)، کتاب من در ماه نوامبر منتشر شد و من خوشحالم که بگویم در هفته‌های منتهی به پرتاب هیچ علائم جسمی مرموزی با من مواجه نشد! 😅 (اگر معنی آن را از دست دادید، آخرین پست من را ببینید. 😉)

من به مردم گفته‌ام که این کار عشق است و کار شریعت، رحم کن، زیرا مولای مقدس! نوشتن مقاله ها و تصمیم گیری های بسیار (دائمی!) قطعا یکی از چالش برانگیزترین کارهایی بود که من تا به حال به انجام آن تشویق شده ام. اما چه موهبتی است که بتوانی در این راه رشد کنی! و من خیلی خوشحالم که بالاخره جایی برای همه نقل قول هایی که در تمام این سال ها جمع آوری کرده ام پیدا کردم! من با یکی پایان می‌دهم که وارد کتاب نشد، اما در اینجا بسیار منطقی است:

یک چیز مسلم است، ما ارواح خویشاوندی بودیم. با چیزهای مشترک ما مرتبط است، خانه، طبیعت، هنر، کتاب، کنجکاوی، سرسختی، شوخ طبعی، همدلی، و من اضافه می کنم، شیرینی قلب. – شعبه سوزان

آخر هفته مبارک دوست من مشتاقانه منتظر هستم تا در بخش نظرات با شما تماس بگیرم!
لیلامنبع: https://theletteredcottage.net/busy-little-bunnies/

توسط دکور

دکوراسیون