28 مدل دکوراسیون آشپزخانه کوچک

بدون شک نبود حیاط در خانه های مدرن و آپارتمانی امروزه باعث آزار همه ما شده اسـت و از همین رو بـه شما پیشنهاد میدهیم خود دسـت بـه کار شوید و قسمتی از خانه را بـه منظور چیدمان گلخانهای اختصاص دهید. در نتیجه باید تمام لوازم را در جهت آن قرار دهید . اما بهره برداری از آن برای کلیه فضای خانه هرگز پیشنهاد نمیشود . در انتخاب لوازم حساسیت زیادی به خرج داده نمیشود . در سبک طراحی داخلی کلاسیک از یک رنگ یا تناژ خاص استفاده نمیشود . رگه های از رنگ طلایی و سفید در کنار تمام رنگ های مجاز در دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود . تمام ادوار تاریخ یونان ، روم و عصر ویکتوریایی را شامل می شود . در عصر رنسانس به عنوان منبعی برای خلق یک سبک جدید ، کلاسیک شکل گرفت. این سبک ابتدا در کشور فرانسه شکل گرفت . چیزی که نباید فراموش کنید این است که پسر شما در حال رشد است و باید با او مانند یک جوان رفتار کنید.

به دلیل اینکه قرار است بر روی زمین بخوابید بهتر است از سنگ به عنوان کفپوش استفاده نشود زیرا سرما را در خود نگه سایت azindekor میدارد. زیرا از گران قیمت ترین دکوراسیون ها محسوب میشود. در واقع می توان اصلی ترین تفاوت دکوراسیون کلاسیک و دکوراسیون نئوکلاسیک را در یک جمله خلاصه کرد . این امر باعث می شود که تمام اجزا با محوریت یک اِلمان یا شی زیبا نظم خاصی داشته باشند . همه این موارد نسبی و بستگی به علاقه شما دارد، چنانچه علاقه مند به استفاده از رنگ های شاد هستید حتما آنها را با مقداری رنگ های تیره ترکیب کنید. کف پوش نیز با تمی طلایی رنگ پوشش داده شده است که حضور وسایل دیگر در فضا را زیبا تر جلوه داده است.

نکته دیگر این است که در ابتدا باید توجه کنیم هر شرکت در چه خصوص فعالیت می کند. پس برای این که دکوراسیون منزل کوچک به بهترین شکل انجام شود بهتر است در هنگام خرید وسایل خانه بیشتر دقت نمایید و چیزهای که واقعا به آن نیاز دارید خریداری کنید. برای اجرای دکوراسیون کلاسیک به فضایی متوسط و بزرگ نیاز دارید . بنابراین توصیه میشود چیدمان طراحی داخلی کلاسیک در متراژ متوسط و زیاد اجرا شود . بنابراین اگر قصد تغییر اتاق خواب دخترانه فرزند خود را دارید، ایدههای کم هزینه بالا میتواند به شما ایده دهد. با استفاده از وسایل قدیمی مثل جواهرات قدیمی جلوهای نو و خلاقانه به اتاق خواب خود میدهید. بهتر است برای تزئین منزل خود با گیاهان، از گل های سنتی کشور خودمان استفاده کنید. اکسسوری و اشیای دکوری در سایز های مختلف که فاخر ، گرانقیمت ، اصیل و سنتی هستند را استفاده کنید . طراحی و چیدمان دکوراسیون منزل کلاسیک نیز برای قسمت های مختلف قابل اجرا می باشد . اما در طراحی معماری داخلی نیز میتوانیم شما را با دسته بندیهای مختلفی مواجه کنیم که هر کدام از آنها با توجه به دستهی قرارگیری ، مورد برنامهریزی ، طراحی پلان و اجرا قرار خواهند گرفت .

نکته دیگر اینکه حضور چوب طبیعی و لوازم چوبی نیز اهمیت ویژه ای در دکوراسیون کلاسیک ایرانی دارند . استفاده از نورهای طبیعی و مصنوعی باعث ایجاد فضایی خاص و آرامش بخش میگردد. و مرحله به دو قسمت تقسیم میگردد. قدم به قدم با ما همراه باشید تا روش صحیح چیدمان منزل را به شما آموزش دهیم . این احیای دوباره با الهام بخشی از دو تمدن بزرگ در اندیشه فردی با نام آندره پالادیو پدیدار شد . این موضوع انعطاف پذیری چیدمان کلاسیک را نشان می دهد . طراحی فضایی با انعطاف پذیری بالا و تنوع پذیر از لحاظ چیدمان و آرایش سطوح می تواند کارکرد های مختلفی را بپذیرد و این در حالی است که مخاطب احساس رضایت بیشتری از فضا خواهد داشت. اکثرا کابینت کلاسیک تنوع رنگبندی کمی دارند و به صورت تک رنگ در آشپزخانه نصب می شوند . دیوار منتهی به مبلمان می تواند گزینه مناسبی برای نصب کاغذ دیواری باشد. با پیشرفت و تغییرات تکنولوژی، کیفیت کاغذدیواری ها نیز بهبود پیدا کرده است و امروزه کاغذدیواری های مدرن راحت تر روی دیوارها نصب می شوند.

موارد متعددی در دکوراسیون این بخش از خانه مورد توجه باشد که می توانیم به نورپردازی، ترکیب رنگ ها ، انتخاب نوع متریال، استفاده بهینه از فضا، تهویه و… استفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون داخلی جذابیت خاصی میدهد به خصوص برای طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق کودکان، سبب جذابیت و زیبایی خاص میشود. استفاده از کابینتهایی بارنگ روشن فضای آشپزخانه شما بزرگتر میکند و فضایی مدرنترین را به آشپزخانه میدهد. فقط به این دلیل که اتاق خواب شما کوچک است دلیل نمیشود در چیدمان و دکوراسیون آن از طرح و رنگهای خستهکننده و تکراری استفاده کنید. برای این کار شاید لازم باشد چندین بار دکوراسیون و مبلمان منزل خود را تغییر دهید یا حتی از دوستان و آشنایان خود نظرخواهی کنبد.

سقف در این سبک باید ارتفاع زیادی داشته باشد . گچبری هایی که به صورت یکپارچه و قرینه در سقف و ستون ها امتداد دارند . شاخصه مهم دیگر ، گچبری هایی است که در زوایا و مرکز سقف مشاهده میشوند . کاغذ دیواری هایی با طرح داماسک یا برجسته با نقوش یا گل های منظم و تکرار شونده استفاده کنید . اگر چه ممکن است طیف وسیعی از رنگ ها را در یک ظاهر طراحی معاصر مشاهده کنید . هارمونی و تناسب رنگ بین آشپزخانه و سایر بخش های منزل در گذشته اهمیت زیادی نداشت، چون فضای آشپزخانه کاملا بسته بود. نکته حائز اهمیت دیگر در طراحی دکوراسیون اتاق پسران نوجوان در نظر گرفتن سن بلوغ فکری و رشد شخصیتی آنهاست.

بسیاری از افراد گمان می کنند که معماری لابی چندان پیرو الگوهای طراحی داخلی کلاسیک نیست . در معماری این دو مبحث طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مطرح میشود و افراد بسیار زیادی از تفاوت این دو مطلع نیستند. دسترسی دارد و از خدمات کارگاه­های خصوصی و افراد معامله­گری که روابط طولانی و قدیمی با طراح دارند بهره میبرد، پس به احتمال زیاد به کمک یک مشاور خوب، در آخر خانه­ یا فضایی زیبا خواهید داشت که مخصوص سلیقه و سبک زندگی شما دکور شده، و با مبلمانی با دوام و زیبا پر شده که توسط یک فرد باتجربه و متخصص گزینش شده­اند.همچنین وجود فردی قابل اعتماد که تصمیمات شما را تایید کند، باعث صرفه جویی در هزینه نیز میشود.

چگونه می توانید خانه خود را به گونه ای طراحی کنید، در حالی که منعکس کننده سبک شخصی شما باشد ، فضای شما را نیز به بهترین شکل ممکن نمایش دهد؟ با استفاده از چوب های طبیعی با کیفیت، معرق یا منبت کاری، طلاکوبی، گچ بری های دیوار و سقف، آینه کاری و طراحی های شکیل و زیبا سعی می گردد تا احساس گرما و صمیمیت به همراه اصالت و بزرگی سازمان به خوبی به نمایش گذاشته شود. الگوهای گچبری بهتر از هر الگویی می توانند عظمت لابی را به نمایش بگذارند . برای مثال الگوهای مدرن و روز دنیا را با سبکهای ایرانی ترکیب کردن یکی از راهکارهای افزایش مخاطبان خواهد بود.

پس باید برای جداره ها و درب ورودی هر بخش تمهیدات لازم جهت عایق سازی صدا صورت گیرد. زیرا رنگ نماینده هر سبک محسوب می شود . ترکیب رنگ ها می تواند در کنار هم صورت بگیرید یا اینکه فقط از یک تم رنگی مثل تصویر ارائه شده بهره بگیرید. در اینجا یک طراحی اتاق خواب بزرگ برای یک خانه دوبلکس ارائه شده است که به یک فضای چند منظوره تبدیل شده است . برنامه بریزید که چه میزان بودجهای برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب لازم دارید. تیم طراحی دکوراسیون داخلی آرشیتکتی است که مسئولیت فراهم کردن دستور ساخت محیط داخلی یک آپارتمان، مغازه، مرکز تفریحی، باشگاه ورزشی، دفتر اداره، استودیوی هنری، غرفهٔ نمایشگاهی، سالن آرایش، مطب پزشکی و حتی گاهی کارگاههای تولیدی و صنعتی، گاراژها و هر سازهای با محیط داخلی بسته و نیمه بسته به عهدهٔ او گذاشته شده است. اگر در این محیط از تابلو استفاده می کنید ، معادل و قرینه آن را نیز پیدا کنید .

گلها و گیاهان از المان های انکارناشدنی در آشپزخانه های مدرن هستند و ضمن ایجاد طراوت و شادابی، فضای آشپزخانه ای که سرشار از رنگ های خنثی است را از بی روح بودن در می آورند و به لحظات دورهمی، لذت و شادابی بیشتری می بخشند. برای این ترکیب میتوانید رنگ خنثی سفید را هم به کار ببرید. این ترکیب رنگی ، گرایش افراد به فعالیت بیشتر در طول روز را افزایش خواهد داد . افراد خاصی آن را انتخاب میکنند . معماری داخلی توصیف درونی ساختمان را بر عهده دارد که از گذشته تا کنون تحولات بسیاری شامل حال آن شده و معمولاً افرادی که در این حوزه کار میکنند باید تحصیلات مرتبط با آن را گذرانده باشند تا با قوانین لازم آشنا شده و شما بتوانید وظیفه طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود را به آنها بسپارید. از دیگر نکاتی که در این نوع سبک استفاده میشود استفاده پشم یا تختها با طرحهایی بالشتکهای سنتی است. سپس به بخش های دیگر مانند بازسازی و دکوراسیون نیز راه یافت . شما می توانید از تیم بازسازی آسان نمونه کارهای واقعی درخواست کنید. برای کفپوش این محیط از سنگ های بادوام و براق استفاده کنید .

آنها بسیار نازک تر از سایر مواد هستند. رنگ قرمز یک رنگ زنده، پر انرژی و جسورانه است و استفاده از آن برای فضای خانه باید با احتیاط باشد، بیشتر فضاهایی که بهتر است از رنگ قرمز برای آنها استفاده شود، رستورانها و فست فودیها هستند، کاربرد رنگ قرمز برای این فضاها حس انرژی فوقالعاده بالا و اشتهای زیادی را برای مشتریان به وجود میآورد. هر شی که جنبه کاربردی ، دکوراتیوی و اکسسوری داشته باشد در این سبک حضور فعال خواهند داشت . اگر هم دوست داشته باشید، درست مثل سایه بانی که در تصویر روبرو مشاهده می کنید، می توانید یک ردیف گلِ خوشرنگِ، دور تا دورِ سایه بان بچینید. در این صورت بازی نور و سنگ را در فضا مشاهده خواهید کرد . اگر به سبک کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک علاقمند شده باشید، شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شده باشد که این کابینتها را بهتر است از چه متریالی سفارش دهید؟ در قدم بعدی می توانید میز تلویزیون، کنسول و میز های عسلی را با یک تم رنگی و یک سبک ایده پردازی مد نظر قرار دهید تا تصویر سازی شما زیبا تر به رخ کشیده شود. همچنین شما می توانید با استفاده از میز های عسلی طلایی رنگ در کنار آباژورهای طلایی یک فضای کاملاً زیبا را طراحی کنید.

این رنگ برای ترکیب با همه رنگها به ویژه با رنگهای زرد و صورتی مناسب است، زیرا باعث میشود، این رنگها بیش از هر زمان دیگری جلوه پیدا کنند. زمان بسیار زیادی برای ساخت دکوراسیون داخلی کلاسیک منزل صرف می شود . در واقع ، امروزه به احتمال زیاد شما می توانید دکوراسیون های صنعتی را در خانه هایی با هر سبک ، محله و اندازه مشاهده کنید . گلدان ها ، ظروف تزیینی ، شمعدانی هایی از جنس نقره ، مس و گاهی با روکش طلا نیز کاربرد دارند . پرده های گران قیمت که از جنس مخمل ، تور یا ابریشم هستند نیز فضای متفاوتی را خلق می کنند .

توسط دکور

دکوراسیون