20 دکوراسیون مدرن ideas bedroom headboard, apartment design, fake walls | azindekor

در پی معرفی ویژگی دکوراسیون سبک مدرن ناگفته نماند که از دیگر ویژگی‌ های اساسی این سبک، کاربردی بودن وسایل خانه می‌باشد. طبق این ویژگی، انتخاب و چیدمان مبلمان و دکوریجات باید هدفمند باشد و اگر ضرورتی در استفاده از آن‌ها نیست، باید کنارشان گذاشت. آشپرخانه‌ها در سبک و دکوراسیون مدرن در به نمایش گذاشتن آینده تمایل دارند. این آشپرخانه‌ها با وسایل نمایشی و براق نو و جدید و رنگ‌های درخشنده و با لبه‌های برش خورده به نمایش گذاشته می‌شوند. قوانین سادگی در این سبک شامل این است که کابینت ها دارای درهای ورقه‌ای هستند، اپن آشپزخانه دارای لبه ساده است و از مواد و ابزارهای شلوغ در آن استفاده نشده است.

زیرا مجله خبری آذین دکور مناسبی برای ترکیب و تطبیق بافت ها، مواد، رنگ ها، کاغذ دیواری ها، چوب و حتی بتن را فراهم می کند. یکی از مهمترین موارد در تفاوت طراحی مدرن و کلاسیک، میزان نورپردازی و حتی مهمتر از آن نورگیری ساختمان است. خانه های کلاسیک و مدرن در بحث نورگیری ساختمان تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند. در سبک مدرن، نورگیری ساختمان اولویت بسیار زیادی دارد و باید تا حد امکان نور از محیط بیرون به همه فضاهای داخلی برسد. اما در سبک کلاسیک تأکید زیادی به جزئیات و زیبایی های طراحی شده و استفاده از پرده های بسیار لوکس حتی با وجود مسدود کردن نور ورودی مانعی ندارند. بنابراین در سبک کلاسیک بر روی نورپردازی فضای داخلی و اصول آن تأکید زیادی شده است.

http://belaltour.ir

استفاده از متریال و المان های طبیعی یکی از بارزترین ویژگی های این سبک است و غالبا از رنگ های فیروزه ای، آبی، سبز و صورتی در کنار رنگ های خنثی در دکوراسیون به این سبک استفاده می شود. سبک اسکاندیناوی هم از زیرشاخه های دکوراسیون مدرن است و البته تشابه بیشتری به سبک معاصر دارد تا دیزاین مدرن اولیه و مینیمال. سبک دکوراسیون صنعتی چیست؟ با ویژگی‌های سبک طراحی صنعتی آشنا شوید. شیشه و فلز در کنار هم می‌توانند المان‌های بسیار خیره‌کننده‌ای را به وجود آورند. همان‌طور که می‌بینید انعکاس تصاویر در شیشه میز جلومبلی باعث زیبایی دوچندان فضا شده است.

۴. طرح‌های حیوانات

این یکی از دکوراسیون خانه های مدرن تهران است که به معنای واقعی کلمه هم سبک مدرنیته و هم سبک ایرانی را به نمایش گذاشته است. فرش‌های ایرانی، آینه و شمعدان، فیتیله و گلدان‌های رنگی در مقابل مبلمان مدرن تضاد جالب و هیجان‌انگیزی را به وجود آورده است. استفاده از آینه چه در سبک مدرن و چه در سبک ایرانی رواج زیادی دارد.

۱۱. رنگ‌های گرم

خانه هایی که به سبک مدرن طراحی میشوند فضایی بسیار ساده و روشن و آرام دارند. یکی از بهترین ایده‌ها در دکوراسیون مدرن در رابطه با فناوری، پنهان‌کردن آن‌هاست. استفاده از کابینت‌ها، قفسه‌ها، درها یا سایر پوشش‌ها و جاهای خلاقانه برای پنهان‌کردن وسایل الکترونیکی، باعث می‌شود فضای خانه را صمیمی‌تر و دوستانه‌تر جلوه دهید. خانه‌ی مدرن هم مانند ساکنانش، باید منحصربه‌فرد به‌نظر بیاید و حس خاصی را منتقل کند.

  • پیش از تعریف دکوراسیون مدرن، خوب است خود واژه “مدرن” را معرفی کنیم.
  • صندلی های این کار نشیمن راحتی داشته و بخاطر تکیه گاه بلندی که دارد کمر شما را د..
  • توجه داشته باشید دکوراسیون هر بخش از منزل متفاوت است همچنین نکاتی که باید در طراحی دکوراسیون پذیرایی بزرگ رعایت کرد با نکات طراحی پذیرایی کوچک متفاوت است.
  • مبلمان و وسایل خانه را باید با توجه به کارآیی و هدف از استفاده آن ها انتخاب کنیم و فقط وسایلی که در خانه نیاز داریم را تهیه کنیم.
  • صندلی‌های میز ناهارخوری آن از جدیدترین مدل‌ها بوده و حلقه‌هایی در پشت خود برای کشیدن راحت تعبیه کرده است.

توسط دکور

دکوراسیون