20 دکوراسیون مدرن ideas bedroom headboard, apartment design, fake walls | azindekor

مصالح و متریال مجله خبری آذین دکوری یکی از مهم ترین بخش های دکوراسیون مدرن به حساب می آید، بنابراین می بایست از جدید ترین متریال ها و ایده ها برای چیدمان منزل خود استفاده کنید. جهت آگاهی از جدیدترین ایده ها، کافی است به نمونه های موجود و طراحی شده توسط متخصصان نگاهی انداخته و از آن ها ایده بگیرید. این ایده مخصوصا برای ایجاد محیطی گرم و صمیمی تر بسیار کاربرد دارد. لازم به ذکر است انتخاب متریال با رنگ تیره برای سقف، سبب کوتاه به نظر رسیدن سقف می شود. قبل از طراحی باید با نکات و ایده‌های موجود آشنا شده و از دیدن نمونه‌ها غافل نشوید؛ بنابراین به دنبال یافتن بهترین ایده‌ها بوده و با الهام گیری از آن‌ها سعی در چیدمان منزل خود کنید. البته لازم به ذکر است اگر فکر می‌کنید در این زمینه سلیقه کافی ندارید بهتر است مستقیما با یک معمار داخلی مشورت کنید.

http://belaltour.ir

در اولین گام رنگ اتاق خواب خود را از میان رنگ‌های خنثی تیره انتخاب کنید و بعد از آن به سراغ انتخاب سرویس خواب بروید. در آشپزخانه مدرن از نورهای مخفی زیر کابینت‌ها استفاده می‌شود و ترجیحا نور از بالا به پایین می‌تابد. لوازم روشنایی این سبک از جذابیت هنری ویژه‌ای برخوردار هستند، چرا که کانون توجه در این دکوراسیون لوازم روشنایی می باشد. ؛زیرا مبلمان مدرن در بسیاری از خانه‌ها با سبک‌های متفاوت مورد توجه قرار گرفته‌اند. در ادامه به توضیحاتی در این باره و برخی از ایده‌های خیره‌کننده می‌پردازیم تا بتوانید از آن‌ها برای خلق شاهکارهای خود الهام بگیرید. استفاده از تونالیته های رنگی مختلف در سبک مدرن مجاز است، اما به ندرت ممکن است یک دکوراسیون مدرن با بیش از چند رنگ مختلف مشاهده کنید.

  • کاشی‌های کارشده در سطوح گرفته تا دیوارها و سقف‌ها، و از اتاق‌های نشیمن گرفته تا ورودی‌ها و حمام‌ها، یکی از تأثیرگذارترین ایده‌های دکوراسیون مدرن برای زیباترکردنِ دکور خانه هستند.
  • مثلا نوع گلدانی که انتخاب می‌کنید باید با سبک دکوراسیون تناسب داشته باشد.
  • چیزی در سبک‌ زندگی مدرن هست که ما را مشتاق و متمایل به استفاده از رنگ‌های گرم‌تر در خانه‌هایمان می‌کند.
  • هزینه پیاده سازی ایده های طراحی ویلا کلاسیک به مراتب بیشتر از نوع کلاسیک است چرا که در این سبک وسایل زیادی استفاده می شود و هر وسیله با جزئیات و تزیینات مختلف است.

کدام یک از نمونه دکوراسیون‌های ارائه شده مطابق با سلیقه شماست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید. این هم یکی دیگر از دکوراسیون خانه های مدرن تهران است که در عین سادگی بسیار شیک، جذاب و کمی لاکچری به نظر می‌رسد. پایه‌های طلایی مبل و میز تلویزیون طلایی رنگ این دکوراسیون باعث ایجاد فضایی لاکچری شده است. اولین چیزی که در دکوراسیون مدرن آشپزخانه به چشم می آید کابینت ها هستند، یک کابینت مدرن و ساده در آشپزخانه خود می تواند سبک مدرن را به خوبی نشان دهد، کابینت های سطح صاف و ساده با رنگ های روشن و درخشان بهترین گزینه و انتخاب هستند.

دکوراسیونی منحصر به فرد با ترکیب رنگ آبی و نارنجی!

به کار بردن پرده‌های سنگین و چند لایه در گذشته نشان‌ توانگری صاحب‌خانه بود، اما امروزه یکی از ایده‌های طراحی‌ لوکس دکوراسیون مدرن، حداکثر استفاده‌ از نور طبیعی در فضاهای داخلی است. به حداقل رساندن یا در صورت امکان حذف پرده یکی از ساده‌ترین ایده‌های طراحی دکور مدرن است که معمولا در هر فضایی قابل اجرا خواهد بود. در فضاهای داخلی خانه‌های مدرن امروزی، فلزات مختلف یا ترکیبی از فلز با متریال‌های دیگر بسیار دیده می‌شود؛ از کوچک‌ترین جزئیات فلزی چون ابزار و یراق آلات تا فلز در ابعاد بزرگ‌تری چون چهارچوب یا پایه مبلمان.

سادگی به جای تزیینات

یک فضای کار مدرن، کاربردی است، نظم و ترتیب مشخصی دارد و در آن وسایل بی کاربرد و اضافی به چشم نمی خورند. هر چیزی که به خلوت تر شدن دکوراسیون اتاق کارتان کمک کند، سبک مدرن را بهتر اجرا می کند. گلدان، سطل زباله و مجسمه های مدرن در این رابطه به کار می آیند. سبک دکوراسیون این فضا را می توان با به کار بردن کابینت های ساده و بدون تزیینات، دیوارپوش های یکدست و شیرآلات مدرن به شکل مدرن درآورد.

راهنمای خرید میز کنفرانس

توسط دکور

دکوراسیون