12 اشتباه بزرگ رایج در دکوراسیون اتاق خواب دیجی‌کالا مگ | azindekor

مثلاً دوست داریم مجله خبری آذین دکور بزرگتر باشد و بخشی از پذیرایی یا یک فضای خالی به محیط اتاق خواب افزوده شود . کمد دیواری جدیدی جایگیزین کمد قبلی شود یا اگر کمد دیواری نداریم کمد جدید سفارش داده شود . در این زمان ها لازم است بازسازی دکوراسیون داخلی اتاق خواب انجام شود . در هنگام بازسازی اتاق خواب سعی کنید ابتدا آنچه که مدنظرتان است را بر روی کاغذ ترسیم کنید سپس طبق طرح ، خرید وسایل را انجام دهید و دکوراسیون را بچینید .

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه :

اتاق خواب یکی از بخش‌های مهم و اساسی خانه است که می‌تواند غیر از جایی برای خوابیدن محلی برای رسیدن به اوج آرامش هم باشد. مانند استعلام هزینه‌ها، ثبت سفارش خدمات دکوراسیون اتاق خواب نیز در «خدمت از ما» کاملا رایگان است. شما با پاسخ دادن به چند سؤال ساده می‌توانید سفارشتان را برای طراحی دکوراسیون یا تغییر دکور اتاق خواب ثبت کنید. یکی از نکات مهم در طراحی دکور اتاق خواب یا هر فضای دیگر اینست که طراح به سلیقه و خواست شما توجه کند و اصطلاحاً تم اتاق خواب را به نحوی انتخاب کند که در کنار رعایت اصول طراحی و دیزاین، شما از بودن در آن فضا لذت برده و احساس راحتی کنید. پس هنگام برآورد هزینه طراحی و اجرای دکور اتاق خواب، هزینه طراحی و ساخت کمد دراور و کمد دیواری را نیز فراموش نکنید.

  • استفاده از رنگهای تند مانند قرمز و آبی، سبز و زرد ممکن است چشم شما را خسته کند و آرامش شما را بهم بریزد.
  • دو صندلی زیبا و راحت در کنار پنجره در نظر بگیرید تا فضای دو نفره دلنشینی ایجاد کند.
  • هر کس طبق خلق و خویی که دارد یک دیزاین را برای راحتی خود در اتاق خواب می چیند که رنگ در این دیزاین بسیار مهم است .
  • زمانی که تخت خواب را در جای مناسب خود قرار دادید می توانید سایر مبلمان را بر اساس محل قرار گیری تخت خواب چیدمان کنید.
  • اما اگر نمی خواهید یک سرویس کامل را برای اتاق خواب خود خریداری کنید، می توانید کمد هایی که در حال حاضر در اختیار دارید را به همین روش چیدمان کنید.

انتخاب مدل اتاق خواب و چیدمان آن امری کاملاً سلیقه ‌ای است و با توجه به سلیقه و هدف شما از مدل اتاق خوابتان تعیین می‌شود. بهتر است قبل از اینکه وسایل اتاق خواب را خریداری کنید به مدل اتاق خواب و هندسه آن توجه کنید و بعد وسیله ها را خریداری کنید. توجه داشته باشید که چیدمان اتاق خواب مربع شکل با چیدمان اتاق خواب مستطیل شکل نباید مشابه هم باشند و چیدمان شما باید با توجه به هندسه فضا صورت گیرد. بهتر است در انتخاب رنگ اتاق خواب دقت زیادی داشته باشید، لازم است که این رنگ در دسته ی رنگ هایی باشد که علاوه بر زیبایی باعث آرامش بخشیدن به شما شود و با هدف اصلی اتاق خواب که آرامش و انرژی بخشیدن به شما است هماهنگی داشته باشد.

رنگ زرد و ترکیب آن با رنگ های شاد دیگر باعث یک خواب عمیق می شود . از یک تم رنگی ملایم در فضا به همراه ترکیب رنگ های دیگر استفاده می شود . در این سبک فقط ابزارهای ضروری در فضا استفاده می شود بقیه چیزهای اضافی در خفا می مانند . نیمکت‌های زیر پنجره که هم جایی برای استراحت در کنار پنجره و منظره منزل هستند هم از لحاظ کاربردی، دارای کشو و کمد هستند و به جادار شدن اتاق شما کمک می‌کند.

مدل کمد دیواری اتاق خواب

به عنوان مثال دیزاین اتاق خواب دخترانه و پسرانهبا توجه به سن و خصوصیات روحی آن ها می تواند متفاوت باشد. نکاتی که در این مقاله به آن ها پرداختیم، عمومی بوده و صرف نظر از سن و جنسیت و سلایق شما می تواند کمک کننده شما در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق تان باشد. امیدواریم که از آموزش دکوراسیون اتاق خواب که در اختیار شما قرار داده ایم بهره برده باشید.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون