12 اشتباه بزرگ رایج در دکوراسیون اتاق خواب دیجی‌کالا مگ | azindekor

مجله خبری آذین دکور داخلی منازل در قسمت های مختلف مثل آشپزخانه، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و غیره دارای اهمیت های مختلفی است اما هیچ کدام از آنها نباید نادیده گرفته شوند زیرا هر کدام از آنها تاثیر خاص خودشان را بر روی زندگی شما خواهند داشت. به طور مثال یکی از مهمترین قسمت هایی که در خانه شما وجود دارد و شما بیش از یک سوم عمر خود را در این قسمت می گذرانید اتاق خواب است که باید در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب ها به موارد زیادی توجه کنید. یک راه ساده برای چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب‌های کوچک، آینه‌ها می‌باشند. یکی از روش‌ها و یا حقه‌های مورد علاقه طراحان برای بزرگتر نشان دادن فضای کوچک یک اتاق، استفاده از آینه یا قطعات آینه‌ای است، زیرا آن‌ها نور طبیعی را به خوبی منعکس می‌کنند و به صورت بصری اتاق را دل باز می‌کنند.

استفاده از وسایل ساده

وسایل ریز و کوچک باعث شلوغی محیط و کوچک به نظر رسیدن آن می شوند. بهتر است وسایل کمتر با ابعاد بزرگتر در خانه قرار دهید تا خانه دلباز و زیباتر به نظر برسد. اگر نیاز دارید که در اتاق خواب خود با لپ تاپتان کار کنید یا به مطالعه بپردازید، ممکن است میز آرایش شما به عنوان میز تحریر نیز عمل کند. در دنیا ی امروز، انسان ها بیشتر طول روز را کاملا مشغول کار و فعالیت های کاری هستند و بعد از پایان روز برای رسیدن به آرامش به خانه ی خود بازمی گردند. این امر باعث شده است که نقش خانه و اهالی خانه در جامعه ی امروز دو چندان شود.

دکوراسیون اتاق خواب – 9 نکته طلایی که اتاقتان را زیبا…

حقیقت این است که بهترین طراحی‌ها و پیاده‌سازی‌های عالی اتاق خواب منحصر به فضاهای بزرگ نیست. توجه به تجارب طراحان داخلی دردکوراسیون داخلیمنزل هم برای ایده گرفتن عالی است. تخت مناسب در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب باید از استانداردهای طبی برخوردار باشد.

بازسازی اتاق خواب

همانطور که در مقاله های مربوط به دکوراسیون اتاق خواب برای بزرگترها گفته شد اتاق خواب افرادی که بزرگتر هستند نیاز به آرامش دارد و آسایش در اتاق خواب بزرگترها اولین هدف است. یکی از عواملی که باعث می شود فرزندان شما تمایل بیشتری به انجام تکالیف مدرسه و وقت گذراندن در اتاق خواب خود را داشته باشند این است که دکوراسیون اتاق خواب آنها را به نحوی طراحی کنید که برای آنها جذابیت .. تصور بیشتر افراد این است که در اتاق خواب کوچک از فرش کوچک استفاده کنند، اما این مورد فضا را دلگیرتر می کند.

http://belaltour.ir

برای نورهای متمرکز نیز می توان از چراغ های رو میزی استفاده کرد. بهتر است برای خرید وسایل و چیدمان آن ها و بخش بندی فضای اتاق خواب، روحیات و سلیقه و نظر هر دو فرزند یا هر تعداد فرزندی که قرار است از اتاق استفاده کنند را مورد توجه قرار دهید. می توانید از تخت خواب های دو طبقه در اتاق خواب های کوچک به طور مشترک استفاده کنید.

  • در این میان سبک مدرن هم همچنان جایگاه خود را در لیست پرطرفدارترین سبک های دکوراسیون داخلی حفظ کرد.
  • اگر از وسایل زیاد و تزئینات مختلف در اتاق خواب استفاده شده، بهتر است فرش و پرده طرح های ساده تری داشته باشند، تا باعث برقراری تناسب در فضای اتاق شوند.
  • یکی از اصلی ترین جذابیت های کار بر روی دکوراسیون داخلی خانه ایجاد امکان های جدید در منزل است.
  • انتخاب رنگ برای روتختی پسرانه و به طور کلی هر مدل از لحاف و پتو نیز در بزرگ‌تر نشان دادن اتاق تاثیر دارد.

توسط دکور

دکوراسیون