10 نمونه عالی و لاکچری دکوراسیون خانه های مدرن تهران چی بچین | azindekor

می توانید با حداقل هزینه کاربردی ترین مبلمان را برای دکوراسیون خود انتخاب کنید. استفاده از مبلمان بسیار ساده با رنگ های مناسب و هماهنگ رایج است. پس اتمام بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل خود میتوانید پیاده سازی کنید.

  • همچنین در سبک‌های مدرن از کناف که به راحتی فرم می‌گیرد استفاده می‌شود.
  • سبک دکوراسیون صنعتی چیست؟ با ویژگی‌های سبک طراحی صنعتی آشنا شوید.
  • همه ما به این امر واقفیم که اجرای یک دکور خوب تا چه حد بر زیبایی و استفاده بهینه از محیط تاثیر گذار است.
  • جزئیات چوبی و تزئینات نباید در طراحی داخلی مدرن استفاده شوند.

رنگ در هر سبکی از دکوراسیون داخلی که انتخاب کنیم نقشی مهم ایفا می‌کند. روان‌شناسان و محققان سراسر جهان بر تاثیر عمیق رنگ‌ها بر احساسات و هیجانات تأکید زیادی کرده‌اند. رنگ‌ها قادرند احساسات ما را تحت تاثیر قرار دهند، به همین علت افراد در انتخاب آن وسواس زیادی به خرج می‌دهند. تابلو و قاب عکس، پرده، مجسمه، آینه و وسایلی از این دست، عناصری جزئی و کوچک هستند که در نشان دادن سبک دکوراسیون تاثیر به سزایی دارند.

مبلمان ساده و کاربردی:

یکی دیگر از مجله خبری آذین دکور های سبک مدرن این است که از وسایلی استفاده شود که کاربردی بوده و انتخاب و چیدمان آن ها هدفمند باشد و اگر ضرورتی ندارند کنار گذاشته شوند با این ویژگی ها فضایی دور از شلوغی و شیک و دلنشین داریم. دکوراسیون داخلی مدرن با جلوه ی ساده ای که دارد یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون داخلی است که برای خانه های کوچک بسیار مناسب است. در طراحی مدرن سعی بر این هست که از فضای داخلی و خارجی البته با توجه به مقررات طراحی شهری به بهترین و بیشترین شکل ممکن استفاده بشه. معمولا طراحی یک خانه مدرن به صورتی هست که بیشترین سطح استفاده، بیشترین نور و جریان کافی هوای آزاد رو در پی داشته باشه. خطوط قوی عمودی و افقی در شکل‌گیری فضا و طراحی مبلمان و وسایل تزئینی به وضوح دیده میشن. شاید براتون جالب باشه که در سبک مدرن ستون ببینید، اما جای تعجبی نداره؛ ستون‌های استوانه‌ای با خطوط عمودی و از جنس بتن تقویت شده گاها در سبک مدرن قابل مشاهده هستن.

http://belaltour.irدر طراحی داخلی آشپزخانه مدرن، کابینت های ساده و خطوط تمیز و براق دیده می شوند. به جای کابینت های آراسته با جزئیات مشخص، طراحی کابینت مینیمالیستی و با روکش مشکی، کروم یا فولاد ضد زنگ است. فضایی که با دکوراسیون مدرن دیزاین شود، فضایی بسیار منظم و مرتب می‌باشد. بنابراین این سبک دکوراسیون برای کسانی که به نظم و خلوت بودن محیط اهمیت می‌دهند بسیار مناسب است.

عوامل و عناصر موثر در طراحی دکوراسیون داخلی منزل

همچنین لوسترهای نصب شده در این منزل طراحی متفاوت و خلاقانه‌ای دارند و به سبک مدرن نزدیک‌ترند. سایر مبلمان مثل میز عسلی، میز جلو مبلی، کنسول و میز تلویزیون از ام‌دی‌اف سفید قهوه‌ای طراحی شده‌ و فضای مدرنیته خانه را بیشتر نمایان کرده‌ است. همانند سبک مدرن در این دکوراسیون سعی شده تا تنها المان‌ها ضروری به کار برده شوند. آشپزخانه هم جزو بخش‌های مهمی در خانه است که باید هماهنگ با اتاق‌های دیگر به سبک مدرن دکوراسیون شود. از این رو، در این خانه هم از هایگلاس برای طراحی و ساخت کابینت‌ها استفاده شده است. همان‌طور که گفتیم، رنگ روشن مناسب خانه‌های مدرن است؛ آشپزخانه و کابینت‌ها نیز از این موضوع مستثنی نیست و رنگ روشن آن‌ها می‌تواند خانه را روشن و همیشه پاک نشان دهد.

هزینه لازم جهت دکوراسیون مدرن

توسط دکور

دکوراسیون