10 نمونه عالی و لاکچری دکوراسیون خانه های مدرن تهران چی بچین | azindekor

می توانید تعادل لازم را به وسیله ی مبلمان خود در فضا ایجاد کنید. گاهی نیز این تاثیر را می توانید به وسیله ی کوسنهای خود ایجاد و خلق کنید. آشپزخانه مهم‌ترین قسمت هر خانه‌ای است؛ به همین منظور آشپزخانه با دکوراسیون مدرن و جدید، نقش مهمی در زیبایی و هماهنگی فضاهای مختلف خانه‌ دارد. در نتیجه برای داشتن آشپزخانه مدرن بهتر است از کابینت‌هایی با رنگ سفید استفاده کنید.

دکوراسیون مدرن چه ویژگی‌هایی دارد؟

با قفسه و کتابخانه های تو کار هم میتوان فضاهای مخفی برای وسایل ضروری کوچک داشت که در نهایت خانه ای منظم و مرتب داشته باشیم. درواقع رنگ‌های زمینه معمولا خنثی و تک رنگ هستن اما رنگ‌های شاخص برای آثار هنری یا بعضی مبلمان انتخاب میشن، مثل زرد، آبی، سیاه و …. داشتن یک دیوار برای قفسه‌بندی واقعا ظرفیت قراردادن وسایل زیادی را ایجاد می‌کند.

http://belaltour.ir

چیزی در سبک‌ زندگی مدرن هست که ما را مشتاق و متمایل به استفاده از رنگ‌های گرم‌تر در خانه‌هایمان می‌کند. رنگ سفید در عکس‌ها زیباست، اما واقعیت این است که در بسیاری از خانه‌ها، به خاطر معماریِ آن خانه یا سبک‌ زندگی آدم‌هایش، چهره‌ی باورپذیری به خود نمی‌گیرد. وقتی پای زندگی واقعی به میان می‌آید، خیلی‌ها به استفاده از رنگ‌های نرم و گرم متمایل هستند؛ مثل طیف رنگ‌های قهوه‌ای و سبز.

خانه مدرن شماره ۱

اما دقت داشته باشید این ویژگی بیشتر در خصوص سبک نئوکلاسیک در معماری داخلی (سبک مدرن – کلاسیک) صدق می کند. در مقابل، نگاه طراحی دکوراسیون مدرن در مورد حال و هوای معاصر و آینده نگر است. این سبک معمولا با توجه به ظاهری براق، برای چشم ها جذاب تر است. سبک طراحی داخلی مدرن برخلاف طراحی کلاسیک، تنها بر عدم تقارن تمرکز دارد و برای کسانی که فضاهای تازه و محکم را ترجیح می دهند، ساختار دقیق تری ارائه می دهد. سبک مدرن بسیار ساده است، به این معنی که بیشتر شامل عناصر و طراحی مبلمان ساده است و به مراتب سرعت در پروسه اجرای دکوراسیون به دلیل کم بودن دیتیل ها و جزییات بیشتر می باشد.

طراحی آشپزخانه با دکوراسیون مدرن

گاهی برای مجله خبری آذین دکور تعادل یا نوعی ادغام سبک‌ها باهم، از تابلویی با سبک مخالف دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود. در حقیقت یک تابلو می‌تواند کیفیت فضا را تا حد زیادی بالاتر یا پایین‌تر ببرد. اگر فضایی بی روح دارید، با انتخاب تابلویی با رنگ‌های شاد و متضاد، به محیط انرژی از دست رفته را بازگردانید. برای دیزاین اتاق خواب به سبک مدرن بهتر است با ایجاد فضای ساده، محیطی دنج و آرام را برای افراد به وجود آورد. برای این منظور شما می‌توانید از یک تخت کوتاه، دو پاتختی و دو چراغ در کنار آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای زیبایی بیشتر اتاق خواب، از یک مجسمه خاص در گوشه اتاق یا نقاشی خاص روی دیوار استفاده کنید.

  • قطعا در ویلای کلاسیکدیده اید که برای کفپوش عمدتا از سرامیک و سنگ استفاده می کنند اما در سبک مدرن می توان از موزاییک و مدل های ساده استفاده کرد.
  • قوانین سادگی در این سبک شامل این است که کابینت ها دارای درهای ورقه‌ای هستند، اپن آشپزخانه دارای لبه ساده است و از مواد و ابزارهای شلوغ در آن استفاده نشده است.
  • از اینها می توان برای ذخیره هر چیزی که نیازی به دیدن ندارد یا هر روز استفاده نمی شود استفاده کرد.
  • دکوری هایی که بیشتر در سبک مدرن استفاده میشوند آینه و تابلو نقاشی ها با طرح مدرن ،ساده و بدون قاب هستند.
  • آویزان‌کردن آینه‌ی گِرد در کنار قاب‌عکس‌های چهارگوش، یا قراردادن تک‌صندلیِ صورتی در اتاق ناهارخوری کنار مجموعه‌ی سفیدرنگ، از نمونه‌های این ایده‌ی دکوراسیون مدرن هستند.
  • رنگ‌هایی مانند نارنجی و زرد برای دیوارهای سرویس بهداشتی مدرن از محبوبیت بیشتری در بین طراحان داخلی برخوردار است.

توسط دکور

دکوراسیون