0 تا 100 دکوراسیون مدرن! سلام ساختمان | azindekor

برترین طراحان داخلی مدرن مبلمان را با خطوط مستقیم و استفاده محدود از دکوراسیون انتخاب می‌کنند؛ بنابراین در دکوراسیون داخلی مدرن از مبلمان با پارچه ساده استفاده کرده و از الگوهای پررنگ یا چاپ شده خودداری کنید. در دکوراسیون مدرن باید میزهای آشپزخانه، دیوارها و هر قسمت قابل مشاهده دیگری در خانه را از بین ببرید. این شعار مینیمالیستی را که می‌گوید “کمتر بیشتر است” را حتما به خاطر بسپارید. در فضاهای داخلی مدرن ضروری است که وسایل و لوازم خیلی کوچک را سازماندهی کرده و دور از دید قرار دهید. فضاهایی دلخواه و مطلوب بوده که آرام‌تر می‌باشد و عاری از اشیا و وسایل اضافی هستند.

انتخاب مبلمان مناسب:

در صورتی که مجله خبری آذین دکور آشپزخانه شما کوچک است الزامی به استفاده از کابینت جزیره وجود ندارد و می‌توان از کابینت‌های معمولی با رنگ بندی گفته شده در بالا استفاده نمود. کف خانه‌های مدرن خلوت هستند؛ برای دیزاین کردن کف خانه خود می‌توانید از کفپوش‌های مدرن نظیر پارکت و لمینت استفاده و از فرش‌ با ابعاد کوچک در میانه آن بهره ببرید. ما طیف کاملی از دکوراسیون داخلی ، طراحی معماری را ارائه می دهیم. از توالت فرنگی وال هنگ که به دیوار نصب می شود و دوش های بدون پایه استفاده کنید مخصوصا اگر فضای سرویس بهداشتی کوچک است. وسیله های معاصر ممکن است فقط هدف تزئینی داشته باشند ، در حالی که لوازم در سبک مدرن باید یک هدف کارکردی داشته باشند.

طراحی مدرن در چه کشورهایی رواج دارد؟

شکل ها، بافت ها و رنگ های منحصر به فرد میز را می توان با برخی از کانترهای شگفت انگیز ارائه کرد که آن را به گزینه ای عالی برای طراحی و اجرای دکوراسیون مدرن حمام تبدیل می کند. یافتن تعادل کامل بین راحتی، عملکرد و زیبایی شناسی، وظیفه اصلی دکوراسیون داخلی مدرن است. در دکوراسیون اداری به سبک مدرن، استفاده از مواد طبیعی، رنگ‌های خنثی یا خاکی و حذف جزئیات غیر ضروری رایج است.

  • همچنین با حذف هر گونه مبلمانی که مانع از تبدیل شدن آن به ظاهری مدرن شده است، می توان به طراحی مدرن کمک کرد.
  • در این مطلب سعی کردیم تا دکوراسیون خانه های مدرن تهران را به شما نشان داده و ایده‌هایی را برای دکوراسیون منزلتان به شما ارائه دهیم.
  • بنابراین در سبک کلاسیک بر روی نورپردازی فضای داخلی و اصول آن تأکید زیادی شده است.
  • شما هم اگر به استفاده از این سبک زیبا و شیک برای طراحی دکور خانه‌تان علاقمند شدید، می‌توانید با کمک این مطلب و کارشناسان چیدانه خاص‌ترین و مدرن‌ترین‌ها را در خانه‌تان داشته باشید.
  • طراحی معمولی مدرنیستی آن شامل مقدار زیادی شیشه، سقف کنسولی و نمای بیرونی صاف است.
  • طراحی دکوراسیون مدرن منزل یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین سبک ها است که امروزه بیشتر افراد با علاقه مندی به این سبک سعی بر طراحی و اجرای آن در دکوراسیون منزل خود دارند.

پرهیز از رنگ بیش از حد، ظاهر بسیار تمیز و مدرن اتاق خواب را حفظ می کند. همچنین در بازسازی ساختمان از این پالت رنگی به بهترین شکل میتوان استفاده کرد. دکوراسیون مدرنیسم و ​​مینیمالیسم دو تا از محبوب ترین سبک های طراحی داخلی حال حاضر هستند. هر دو از خطوط تمیز، نور طبیعی و سایر عناصر طراحی استفاده می کنند و می توانند راحتی، خلق و خو و حتی بهره وری را بهبود بخشند. در حالی که ممکن است شباهت هایی با یکدیگر داشته باشند، طراحی داخلی مدرن و طراحی مینیمال سبک های متمایز هستند.

شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون مدرن

البته به این موضوع توجه داشته باشید که برای ایجاد هارمونی در محیط، باید بین طرح و رنگ المان‌های انتخابی تناسب وجود داشته باشند. برای مثال هنگامی که شما از یک دکوراسیون مدرن و ساده برای پذیرایی خود استفاده می‌کنید، باید به جای استفاده از مبلمان راحتی و کلاسیک از مبل استیل و سلطنتی استفاده کنید. در طراحی دکوراسیون مدرن تقریبا هر کاری ممکن است چرا که طراحی دکوراسیون مدرن همواره در حال رشد و تکامل است. گرچه حهت ابداع طراحی داخلی مدرن و یا ایجاد سبک جدیدی از دکوراسیون مدرن مستلزم دانش معماری و درک هنری بالایی است اما با کمی دانش و ذوق می‌توان در بین سبک‌های طراحی داخلی و دکوراسیون مدرن دست به تلفیق زد. وقتی نوبت به انتخاب کفپوش مناسب برای خانه‌ای با سبک دکوراسیون مدرن می‌رسد، به طور معمول فرش‌هایی که به دلایلی مشخص و منطقی طرفداران زیادی دارند بهترین گزینه‌ای هستند که در اختیار داریم. نورپردازی عمومی اولین لایه نور مورد استفاده در طراحی دکوراسیون مدرن است و برای روشنایی کلی فضا استفاده می شود.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون