20 دکوراسیون مدرن ideas bedroom headboard, apartment design, fake walls | azindekor

حتی میز تلویزیون و کنسول نیز با رنگ مبل‌ها یکی بوده و رنگ چوب‌شان هم با کف‌پوش‌ هماهنگ است. کابینت های هایگلاس به دلیل اینکه سطح صافی دارند و به رنگ های درخشان و ساده ساخته می شوند یکی از بهترین گزینه ها برای کابینت آشپزخانه مدرن هستند، امروزه در اکثر آشپزخانه های مدرن این نوع کابینت دیده می شود. 1.میز ناهار خوری روناک یک میز پرفروش است که علاوه بر کیفیت بالایی که دارد، زیبا و بسیار لوکس می باشد. 1.میز ناهار خوری کمجا یک انتخاب عالی و مناسب هم برای افرادی است که منزل کوچکی دارند هم افرادی که میخواهند میز ناهار خوری را در داخل آشپزخانه قرار دهند.. در آشپزخانه مدرن استفاده از کفپوش های چوبی گزینه خیلی مناسبی برای زیباتر شدن فضا می باشد و در کنار آن، استفاده از کابینت های سفید و یک جزیره این نوع دکوراسیون را تکمیل می کند. اگر تصمیم دارید برای سالن پذیرایی منزل خود از دکوراسیون مدرن استفاده کنید باید از مبلمان راحتی در این قسمت استفاده کنید زیرا خاص دکوراسیون مدرن مبل های راحتی هست و نمی‌توانید در دکوراسیون مدرن از مبل های استیل و کلاسیک استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان لاکچری

از گیاهان گلدانی، درختچه های پهن بزرگ بزرگ و تراریوم هایی با ابعاد و فرم های مختلف بهره بگیرید تا جلوه ای متفاوت به دکوراسیون مدرن منزل خود بدهید. این به ایجاد محیطی مدرن و سازنده کمک می کند و در عین حال ارزش زیبایی شناسی فضا را افزایش می دهد. بر خلاف آنچه عموم مردم تصور میکنند، تعدادی طراحان داخلی خیلی بیشتر از آنچه که در ذهن همه است می باشد که حتی برخی از این دکوراتیو ها در شمار مشاهیر هستند.

  • فضای «سفید» یا همان فضای خالی بین اشیاء، با قفسه‌بندی باز به هم وصل می‌شوند و به کل آن فضا، حس شکوه و زیبایی می‌دهند.
  • در هنگام طراحی دکوراسیون مدرن پذیرایی فراموش نکنید که هر چه قدر فضا خلوت تر و ساده تر باشد سبک مدرن به خوبی تعبیه می شود.
  • خانه هایی که به سبک مدرن طراحی میشوند فضایی بسیار ساده و روشن و آرام دارند.
  • طرح‌ کاشی و سرامیک مدرن به اشکال و فرم‌های هندسی زاویه دار و رنگ های روشن است.
  • در این سبک، کاغذ دیواری ها اغلب ساده، بدون طراحی های پیچیده و تیره و نمایش حداقلی انتخاب می شوند.
در طراحی مدرن سعی بر استفاده از انرژی بازیافتی هست و در قسمت‌های مختلف ساخت به کاهش هر چه بیشتر زباله تاکید میشه. در بسیاری از خانه‌های مدرن از مصالح ساختمانی بازیافتی و پایدار و وسایل لوله‌کشی کم مصرف استفاده میشه و گاها روشنایی رو هم با مصرف انرژی تامین می‌کنند. مبلمانی که در چیدمان مدرن خانه دیده میشن، اکثرا با خطوط صاف و ساده طراحی شدن و تقریبا بدون جزئیات برجسته هستن. پارچه و بافت‌های استفاده شده در اون‌ها هم اغلب ساده و بدون الگو هستن. تزئیناتی مثل قالب و قرنیز در سبک مدرن جایی ندارن چون اصل بر حذف جزئیات غیرضروری هست.

طراحی دکوراسیون داخلی مجتمع تجاری

مجله خبری آذین دکور معمولی مدرنیستی آن شامل مقدار زیادی شیشه، سقف کنسولی و نمای بیرونی صاف است. از رنگ هایمثل طیف های قهوه ای و خاکی ورنگ های خنثی مثل سفید، مشکی و خاکستری که کاربرد فراوانی دارند استفاده کنید. جهت مشاهده موارد بیشتر روی لینک ایده های سبک مدرن کلیک نمایید. سبک اسکاندیناوی چیست؟ با ۹ ویژگی مهم دکوراسیون اسکاندیناوی آشنا شوید. بهتر است از پرده هایی استفاده شود که بنجره ها را کمتر بپوشاند و جلوی نور را نگیرد.

http://belaltour.irاین میز برای خانه های کوچک مناسب بوده و فضای کمی را اشغال می کند و به سبک دکوراسیون مدرن ساخته شده است.. دکوری هایی که بیشتر در سبک مدرن استفاده میشوند آینه و تابلو نقاشی ها با طرح مدرن ،ساده و بدون قاب هستند. تابلو های با ابعاد بزرگ که فضا را مرتب تر نشان میدهند انتخاب های بهتری برای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن میباشند. در سبک طراحی داخلی مدرن استفاده از دکوری با طرح های خاص و رنگ های شاد در کنار رنگ های خنثی جذابیت بسیاری به فضای داخلی اضافه میکند. میتوانید از کوسن ها با طرح و رنگ های خاص یا تابلو ها روی دیوار تاکیدی استفاده کنید. برای داشتن دکوراسیون مدرن پذیرایی کوچک، از المان‌‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد.

توسط دکور

دکوراسیون