12 اشتباه بزرگ رایج در دکوراسیون اتاق خواب دیجی‌کالا مگ | azindekor

اتاق خواب اصلی فضاییست که روز خود را در آن شروع می کنید و به پایان می رسانید. اتاق خواب مکانیست که پس از یک روز طولانی و پر تنش به آن پناه می برید. طبق نتایج نظرسنجی انجام شده در سال 2015، سلامت عاطفی افراد وابسته به چیدمان اتاق خواب است. بنابراین طراحی این بخش از خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ حتی اگر در دید عموم نباشد.

استفاده از رنگ سفید

اگر اتاق شما فضای کافی ندارد، می‌توانید با گذاشتن شلف در کنار پنجره‌ی اتاق، یک فضای کوچک برای نشستن و مطالعه درست کنید. در هر صورت سعی کنید با هر روش که برای مساحت اتاق مناسب است، غیر از جای خواب، جایی برای نشستن هم در اتاق در نظر بگیرید. بیشتر کسانی که تصمیم می‌گیرند خودشان، اتاق خواب را تزیین کنند معمولا این اشتباهات را تکرار می‌کنند. بعضی از این اشتباهات باعث می‌شود که اتاق خواب شما کوچک‌تر، شلوغ‌تر و ناآرام‌تر به نظر برسد یا آرامش و جذابیت کافی را برای گذراندن بیشترین ساعات روز، نداشته باشد. از موارد مهمی که در قبل از هر اقدامی بایستی به آن توجه نمود تعیین سبک دکوراسیون مورد علاقه و متناسب برای اتاق خواب می باشد.

http://belaltour.irاین سرویس خواب ها در طرح و رنگ های مختلف متناسب با پالت رنگ های متنوع موجود اند اما فراموش نکنید در سبک مدرن اغلب از رنگ های گرمی همچون بژ یا رنگ هایی خنثی همچون سفید استفاده می شود. در سبک مدرن اغلب شاهد دیوارهایی به رنگی خنثی هستیم که پس زمینه ای مناسب برای عناصر دیزاین محسوب می شود. البته عناصر دیزاین همچون سرویس خواب هم معمولا در رنگ های گرم و نه چندان برجسته ای انتخاب می شوند. در بین رنگ های خنثی، دو رنگ سفید و خاکستری برای دیوارها طرفداران بیشتری دارند.

دکوراسیون اتاق خواب مدرن :

استفاده از آجر در قسمت هایی از نمای مجله خبری آذین دکور در این طرح مشهود است. یکی دیگر از عناصر کلیدی طراحی دکوراسیون اتاق خواب سنتی، استفاده از چوب‌های تیره و رنگ‌های به مراتب چشمگیر است. برای جفت شدن با چوب تیره‌تر و مبلمان اتاق، رنگ‌ دیوارها یا کاغذ دیواری‌ اتاق خواب معمولاً خنثی‌ و متوسط ​​هستند. استفاده از استندهای گلدانی یک راه ساده و ایده آل برای نظم دادن به گلدان های متعدد در دکوراسیون اتاق خواب است. به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید که چه استندها و چه آویزهای گلدانی لازمست به حد قابل قبولی از فضای تخت خواب دور بوده و در مکانی چیدمان شوند که در صورت سقوط آسیبی به افراد در حال استراحت وارد نشود.

  • هیچ کس نمی خواهد در تمام طول روز از برق استفاده کند، به خصوص اکنون که همه ما دچار کمبود ویتامین D هستیم.
  • همچنین می توانید آن هایی که کاربرد خیلی کمی دارند را زیر تخت جا دهید.
  • برنامه ریزی دقیق و کمی خلاقیت تمام چیزی است که برای استفاده حداکثری از امکانات یک اتاق خواب کوچک لازم دارید.
  • این اهمیت به این خاطر است که افراد ساعات زیادی از روز در خانه حضور نداشته و مشغول کسب و کار هستند؛ لذا داشتن فضای مدرن برای خواب که آرامش و راحتی را در افراد ایجاد کند اهمیت بسیاری پیدا کرده است.
  • رنگ های گرم تند جلوه سرزنده تر و دلنشین تری در دکوراسیون یک اتاق خواب ساده خواهند داشت و رنگ های سرد می توانند جلوه ای رسمی و شیک در اتاق ایجاد کنند.
طراحی دکوراسیون اتاق خواب باید بگونه ای باشد که انسان حس راحتی و آرامش داشته باشد . چیدمان باید به گونه ای مرتب باشد تا زمانی که به چیزی احتیاج داشتید ، سریعاً بتوانید آن را پیدا کنید . ایده هایی که می توانید در دکوراسیون اتاق خواب به سبک مدرن و کلاسیک به کار ببرید . دو صندلی زیبا و راحت در کنار پنجره در نظر بگیرید تا فضای دو نفره دلنشینی ایجاد کند. جایی را برای خود تعبیه کنید که بتوانید کتاب بخوانید و از منظره بیرون لذت ببرید. یک میزگرد کوچک جایی برای خوردن قهوه صبحگاهی آرامش شما را دو چندان می‌کند.

توسط دکور

دکوراسیون