10 نمونه عالی و لاکچری دکوراسیون خانه های مدرن تهران چی بچین | azindekor

ترفند این است که یک رنگ را انتخاب کنید که بتوانید در دوزهای زیاد، آن را بکار ببرید. سپس رنگ دیوار، کفپوش و وسایلی را انتخاب کنید که در آن طیف رنگ قرار دارند. آنها برای یک خانه مدرن یا آنهایی که طراحی مینیمالیستی را دوست دارند مناسب هستند.

http://belaltour.ir

دکوراسیون ویلا را زمانی می توان موفق تلقی کرد که همه فضاها و همه چیز به خوبی با انتظارات کاربران مطابقت داشته باشد. ظاهر مدرن اتاق غذاخوری را می توان با ادغام برخی از روکش های فلزی صیقلی که شامل روکش های فولادی با قاب های آینه ، چراغ های آویز، و میزهای فولادی و بسیاری از لوازم جانبی دیگر برای ارتقای مدرنیته دکوراسیون داخلی استفاده کرد. طراحی دکوراسیون مدرن بر فضاهای غیریکنواخت و ناقرینه تاکید دارد. این فضاها می توانند سطح استرس را در دنیای مدرن امروزی کاهش دهند.

عناصر طراحی دکوراسیون مدرن

از آنجایی که بسیاری از مردم در تلاش برای سادگی در زندگی هستند و تاکید زیادی بر منظم بودن دارند، شاید به سمت چیدمان مدرن کشیده شوند، زیرا به نظر می‌رسد که این سبک همه چیز را ساده می‌کند. این سبک از طراحی با مفهوم گرایش برای طراحی همراه با فضاهای باز همراه می‌شود. سرویس خوابی را که شما می‌توانید در میان مدل‌های حال حاضر بازار انتخاب کنید که بیشترین سازگاری را با دکور مدرن داشته باشد، سرویس‌هایی بوده که تخت خواب آن دارای تاج بلند پارچه‌ای و بدون لمسه هستند است.

  • یا می‌توانید با استفاده از آثار هنری، وسایل تزیینی و کوسن‌هایی با طرح‌های انتزاعی و رنگی رنگی، رنگ و طرح را به دکور ساده مدرن خود آورید.
  • در حالی که ممکن است در سایر سبک های دکوراسیون طیف وسیعی از رنگ ها را ببینید، سبک های مدرن پالت های تک رنگ دارند.
  • این سبک از حدود قرن بیستم، یعنی دهه ۱۹۴۰ تا ۱۹۶۰ رواج پیدا کرد و پس از جنگ جهانی دوم در آمریکا رونق گرفت.
  • این سبک معمولا با توجه به ظاهری براق، برای چشم ها جذاب تر است.
  • این معماری با گذر زمان تکامل می‌یابد و می‌تواند با عناصر مدرن ادغام شود.
  • برای دیوارها و طراحی ساختمان داخلی منزل در این سبک دکوراسیون، باید از دیوارهای ساده تک رنگ و کاغذ دیواری‌های ساده و یا از دیوارپوش‌هایی با جنس سنگ و چوب استفاده‌کرد.
مسلما برای تفکیک مجله خبری آذین دکور در چنین فضاهایی به عناصر جدا کننده نیاز است. پارتیشن از جمله این عناصر است که کاربرد زیادی در سبک مدرن دارد. رنگ های خنثی به عنوان پایه و اساس شکل گیری سبک مدرن در هر فضایی شناخته می شوند.

انواع فرش برای سبک دکوراسیون مدرن

اگر از افرادی هستید که تعداد دفعاتی که در سال فرش را مورد شستشو قرار می‌دهید بالاست، فرش شنل گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود؛ چرا که وزنی سبک دارد و حرکت دادن و شستشوی آن آسان است. فرش فریز انتخاب عالی برای کسانی است که علاقه دارند کمی از دکوراسیون کلاسیک را با نوع مدرن آن تلفیق کنند. علاوه بر این استفاده از فرش‌های سه بعدی با نقوش برجسته هم انتخاب دیگری هستند که به دکوراسیون شما، رنگ و لعاب مدرن‌تری می‌دهند. در قسمت پروژه ها میتوانید پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی ما را تماشا کنید.

دیوارهای خنثی: چارچوب معماری مدرن

توسط دکور

دکوراسیون