0 تا 100 دکوراسیون مدرن! سلام ساختمان | azindekor

این خصوصیت در تزیینات و وسایل این دکوراسیون به خوبی قابل مشاهده است.منحنی‌های زیبا و نقش‌ها به دکوراسیون مدرن جذابیت میبخشد. مبلمان های ساده و بسیار اندک و غالبا یکپارچه، رنگ های خنثی و متمایل به روشن در زمینه سفید، دیوارهای کاملا ساده و تا حد امکان پرهیز از به کار بردن خطوط منحنی و دارای شکستگی زیاد، از مشخصه های دیزاین به سبک مینیمال هستند. هرقدر در سبک کلاسیک تزیینات پرکار و نقوش متعدد بر روی سقف و دیوار ها مشاهده می شود، در سبک مدرن به خلاف آن، تاکید بر دیوار و بدنه فضا به عنوان یک زمینه و قاب ساده برای نمایش لوازم اصلی منزل است. بارزترین ویژگی سبک مدرن، استفاده از عناصر فلز و شیشه به میزان زیاد است.

مبلمان ساده: هر چه ساده تر باشه به سبک مدرن نزدیکتر هست

در نتیجه بهترین گزینه برای انتخاب پرده در این سبک دکوراسیون پرده‌هایی ساده با جنس حریر می‌باشد. یکی از باورهایی که به اشتباه در میان مردم رواج پیدا کرده است این مسئله بوده که درصورت استفاده از وسایل جدید بازار در خانه خود، سبک دکوراسیون داخلی خانه مدرن می‌شود! برای درک بیشتر شما از تفاوت این دو سبک در ادامه به معرفی عناصر سبک مدرن می‌پردازیم. رنگ‌های اصلی در کانون حرکات و توجهات هستند و در واقع فضای داخلی مدرن به دلیل رنگ‌های جسورانه آن شناخته شده است.

تقویت دکوراسیون با لوازم جانبی کوچک:

در این مجله خبری آذین دکور هم به این موضوع توجه شده و کابینت‌هایی در کمال سادگی از جنس ام‌دی‌اف ساخته شده است. برای خرید و طراحی کابینت آشپزخانه مدرن باید از هرگونه تجملات و تزئینات اضافی پرهیز کنید و سعی کنید یک کابینت سطح صا و ساده و بدون هیچگونه طراحی اضافی را در نظر بگیرید، این کابینت ها حتی به تاچ و گچبری هم نیاز ندارند. 1.سرویس خواب دو نفره فانتا یک مدل بسیار زیبا است که با تاج متفاوتی که دارد جذابیت ویژه ای به دکوراسیون اتاق شما می بخشد. 1.میز ناهار خوری النا از مدل های بسیار شیک و زیبا بوده و از طرح های پرفروش و پر طرفدار است.

داشتن فضای باز در خانه هایی که به سبک مدرن طراحی شده اند

استفاده از مبلمان انعطاف‌پذیر از نظر شکل و کارکرد، در دکوراسیون خانه‌های مدرن امروزی اهمیت زیادی دارد. برای مثال با مبلمان چند کاربردی می‌توان همزمان از آن به عنوان تخت‌خوابی بزرگ استفاده کرد، یا قطعات آن را به ‌صورت مجزا در فضای نشیمن گذاشت. بسیاری از وسایل مبلمان مدرن مانند صندلی بارسلونا و صندلی پروانه‌ای برای هر خانه‌ای نمادین و مطلوب شده‌اند.

  • در بسیاری از خانه‌های مدرن از مصالح ساختمانی بازیافتی و پایدار و وسایل لوله‌کشی کم مصرف استفاده میشه و گاها روشنایی رو هم با مصرف انرژی تامین می‌کنند.
  • نقش و نگارهای هندسی و ارگانیک مشابه طبیعت زنده در دیزاین اسکاندیناوی جایگاه خاصی دارند و می توانند مشخصه این شیوه چیدمان باشند.
  • در این ‌زمینه طراحان دکوراسیون داخلی بر روی استفاده از ترکیبی خلاقانه از انواع بافت‌ها متمرکز شده‌اند.
  • در آغاز دهه 90 میلادی سبک دکوراسیون معاصر توسط موج طرفداران مینیمالیسم دنبال شد و تماما شامل رنگ‌های متضاد سیاه و سفید بود.
  • این سبک روشنایی را می‌توانید به‌آسانی جایگزین لوسترهای فعلی‌تان کرده و به‌اندازه‌ی یک دنیا در آشپزخانه‌تان تفاوت ایجاد کنید.

طبق گفته میس وندروهه که یک معمار سبک مدرن است، کم تر یعنی بیش تر. این عبارت یعنی هر چه از عناصر کم تری در طراحی داخلی استفاده کنید، فضا بهتر خواهد شد. در سبک مدرن، تعداد عناصر کم تر می شود و زیبایی و تاثیرگذاری آن ها مد نظر قرار می گیرد.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون