0 تا 100 دکوراسیون مدرن! سلام ساختمان | azindekor

این کار را بدون استفاده از ست‌های از پیش آماده‌شده‌ی مبلمان خیلی راحت‌تر می‌توان انجام داد. اگر می‌خواهید ظاهر دل‌پذیری در اتاق ایجاد کنید، می‌توانید به‌جای خرید یک‌ دست مبلمانِ ست، میز و صندلی‌ها را جداگانه تهیه و با هم ست کنید. برای این که دکوراسیون مدرن منزل خود را شاخص جلوه دهید، می توانید از یک المان متفاوت استفاده کنید. این المان می تواند یک مجسمه، اقب عکس، آینه، تک صندلی یا گلدان به شکلی منحصر به فرد باشد.

۲۳. فضاهای خصوصی زیبا

چه این فضا یک اتاق خواب ساده در یک منرل بزرگ باشد و چه یک پذیرایی جمع و جور خانه ایرانی، مبلمان و دیزاین به سبک مدرن می تواند گزینه ایده آل انتخاب لوازم و چیدمان آن محسوب شود. این روزها سبک دکوراسیون مدرن به یکی از پرطرفدارترین سبک‌ها در بین مردم تبدیل شده است. سبک دکوراسیون مدرن طراحی منحصربه‌فردی داشته و اصول مخصوص به خود را دارد؛ اما بدیهی است که سبک مدرن با وجود رعایت اصول و نکات مهمش، در کشورهای مختلف ممکن است به شکل‌های متفاوتی پیاده‌سازی شود. چرا که دکوراسیون‌های خانه اغلب تحت تاثیر فرهنگ و تفکرات آن شهر یا کشور می‌باشد. ما در این مطلب از وبلاگ چی بچین ۱۰ نمونه دکوراسیون خانه های مدرن تهران را با شما بررسی کرده‌ایم.

دکوراسیون مدرن خانه توسط دکوراتورهای حرفه ای

نورپردازی منازل به سبک دکوراسیون مدرن باید بسیار هوشنمندانه و بسیار پرنور باشد. اصولا در دکوراسیون مدرن از چراغ‌های سقفی و تو کار استفاده می‌شود. حواستان باشد که از لوسترهای پر زرق و برق و کلاسیک استفاده نکنید، بجای آن از لوسترهای ساده و با خطوط هندسی استفاده‌کنید. موردی بعدی در تفاوت دکوراسیون مدرن و کلاسیک نوع پارچه های انتخاب شده است. معمولا رنگ های ساده، کمی نوار مانند، دارای اشکال هندسی، دارای طرح گل و با الگوهای کوچک در سرتاسر آن دیده می شوند.

هر چیزی که مجله خبری آذین دکور به حساب بیاید به طور قطع باید فاقد بسیاری از ویژگی‌ها و اجزای محبوب و مورد استفاده در زمان گذشته باشد. امروزه طراحی دکوراسیون داخلی به سطحی جدید راه پیدا کرده، به نحوی که ساختارشکنی و بهم زدن الگوهایی که برای مدتی طولانی مورد توجه و علاقه‌ی افراد قرار می‌گرفت اثری با ارزش و مدرن به حساب می‌آید. در این مقاله قرار است به بررسی سبک دکوراسیون مدرن و ویژگی‌های آن بپردازیم. اما گل و گیاه در دکوراسیون داخلی منزل 2022 از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

  • در دکوراسیون خانه‌های مدرن، فضاهای داخلی را بیرون و فضاهای خارجی را درون منزل می‌آورند و این با به کار بردن در و پنجره‌های بزرگ ممکن است.
  • شیشه و فلز در کنار هم می‌توانند المان‌های بسیار خیره‌کننده‌ای را به وجود آورند.
  • در اولین گام رنگ اتاق خواب خود را از میان رنگ‌های خنثی تیره انتخاب کنید و بعد از آن به سراغ انتخاب سرویس خواب بروید.
  • بنابراین این سبک دکوراسیون برای کسانی که به نظم و خلوت بودن محیط اهمیت می‌دهند بسیار مناسب است.

به‌خاطر همین حتی فرش و المان‌های تزئینی هم به همین رنگ تهیه شده‌اند. مبل‌های چستر در جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند؛ بنابراین هر یک از جنس‌ها برای سبک دکوراسیونی خاصی مناسب‌ترند. در این دکوراسیون هم مدل پارچه‌ای آن انتخاب شده تا بیشتر به سبک مدرن نزدیک شود.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون