0 تا 100 دکوراسیون مدرن! سلام ساختمان | azindekor

همچنین با حذف هر گونه مبلمانی که مانع از تبدیل شدن آن به ظاهری مدرن شده است، می توان به طراحی مدرن کمک کرد. جزئیات چوبی و تزئینات نباید در طراحی داخلی مدرن استفاده شوند. برای انتخاب اکسسوری و دکوریجات در این سبک دکوراسیون باید بسیار دقت کرد، چون طبق اصول این سبک دکوراسیون که بالاتر به آن اشاره کردیم نباید از وسایل غیر کاربردی استفاده‌کرد.

  • اگر دوست دارید دکوراسیون مدرن داشته باشید در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا برایتان از ترفندها و اصول دیزاین دکوراسیون مدرن بیشتر بگوئیم.
  • با چراغ های روشنایی در بالای میز و تعدادی گل و گیاه میتوانید این فضا را تزئین کنید.
  • تفاوت دکوراسیون کلاسیک و مدرن در نوع موتیف و تزیینات هم دیده می شود و یکی از موارد بسیار مهم به شمار می رود.
  • فلسفه‌ای که پشت این سبک از دکوراسیون منزل وجود دارد، ایجاد یک دکوراسیون بدون نقص برای کسانی است که سادگی را دوست دارند و فضایی خلوت با طرح‌های واضح و ساده می‌خواهند که به دور از زینتی‌های بدون کاربرد باشد.
  • دکوراسیون مدرن آشپزخانه در مورد عملکرد و انتخاب وسایلی است که با سبک زندگی شما مطابقت دارند.

مجله خبری آذین دکور دکوراسیون کلاسیک بی انتها است و همه چیز در مورد ارزش وینتیج و زیبایی شناختی است. این سبک اغلب شامل رنگ‌های تند و تیره می‌باشد که ظاهر کلاسیک را به ارمغان می‌آورد. یک خانه با طراحی داخلی کلاسیک معمولا نور ملایمی دارد و عمدتا با وسایل دست ساز چیدمان شده است.

شما هم اگر به استفاده از این سبک زیبا و شیک برای طراحی دکور خانه‌تان علاقمند شدید، می‌توانید با کمک این مطلب و کارشناسان چیدانه خاص‌ترین و مدرن‌ترین‌ها را در خانه‌تان داشته باشید. دیزاین دکوراسیون مدرن با وسیله‌ای خاص و متفاوتیک روش پرطرفدار بین طراحان است. برای مثال آویزان‌کردن آینه‌ گرد در کنار قاب‌عکس‌های چهارگوش یا قراردادن تک ‌صندلی قرمز یا زرد در نشیمن کنار مبلمان سفید مدرن، کمی رنگ به محیط اضافه می‌کند و کل فضا را هم شلوغ نمی‌کند.

گلدان های مدرن

در سبک مدرن بر روی نورگیری طبیعی و در سبک کلاسیک بر روی نورپردازی تأکید زیادی دارند. با توجه به اینکه در سبک مدرن از شلوغی پرهیز می شود و اکسسوری ها و وسایل تزیینی حذف شده اند هزینه طراحی و اجرای ساختمان های با سبک مدرن کمتر است. اما قبل از اینکه به بررسی تفاوت مدرن با کلاسیک بپردازیم باید به این موضوع اشاره کرد که برتری و مزیتی بین سبک های معماری نیست و نمی توان گفت مدرن بهتر از کلاسیک است یا برعکس. همه چیز به شرایط پروژه و اقلیم و حتی به سلیقه شما بر می گردد.

ویژگی های سبک دکوراسیون مدرن

ویژگی های معمولی فضاهای مدرن اداری عمدتا عناصر سازه ای مانند بتن و تیرها هستند، که اغلب در معرض دید رها می شوند. در سبک مدرن، رنگ ها بولدتر و شاخص تر انتخاب می شوند و از این حیث هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ برای دکوراسیون داخلی برای اجرای ویلانیست اما هر فضا بسته به نوع کاربری و نیاز افرادی که از آن استفاده می کنند رنگ متفاوتی می گیرد. به عنوان مثال در سبک مدرن اتاق خواب های پسرانه و دخترانه رنگ های کاملا متفاوتی می گیرند. اما در سبک کلاسیک ارزش و اهمیت خاصی برای ویژگی های قدیمی و اصیل و استفاده از رنگ قهوه ای و تناژهای مختلف آن وجود دارد که می توان در عین حفظ ویژگی ها و خصوصیات اصلی رنگ قهوه ای، یک یا دو رنگ دیگر هم در کنار آن استفاده کرد.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون