0 تا 100 دکوراسیون مدرن! سلام ساختمان | azindekor

برای اجرای سبک مدرن حتی در خانه ای با متراژ کم می‌توانید از تیم شارین نیز راهنمایی بگیرید و طراحی داخلی خانه خود را به این مجموعه حرفه ای بسپارید، برای همکاری با شرکت جهان ساخت شارین، می‌توانید با شماره ۹۱۰۰۷۰۰۵_۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. با توجه به سادگی سبک مدرن، رنگ‌های خنثی بهترین گزینه برای دکور فضای داخلی خانه می‌باشند. استفاده از یک رنگ ملایم و مات در کنار رنگ‌های خنثی، و ترکیب بندی‌های نامتقارن از شاخصه‌های اصلی این سبک است و استفاده از رنگ سفید یا طوسی و خاکستری از بهترین گزینه‌ها برای طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن می‌باشد. چه بخواهید ارتفاع را به حداکثر برسانید و فضا را باز کنید یا یک گوشه دنج برای آن احساس گرم و مبهم ایجاد کنید. ساده‌ترین طرح‌های سقف مدرن معمولا سقف‌های کاذب در رنگ‌های کرم، سفید یا خنثی هستند که تمام نورپردازی اصلی فضا در داخل آنها تعبیه شده است.

دکوراسیون سقف اتاق خواب مدرن

بنابراین اگر آینه را درست بالای بخشی از مبلمان، مثل میز یا کاناپه یا قفسه‌ی کتاب هم قرار ندهیم، جالب به‌نظر می‌رسد. البته رعایت تعادل با شیء دیگری که وزن بصری غیرمشابه اما یکسانی با آن دارد، ضروری است. می‌توانید حس‌وحال خودتان را از طریق استفاده از کاشی‌های موزائیکی با طرح‌های دل‌خواه بیان کنید؛ چیزی شبیه به این کاشی موزائیکی‌های طلایی و سفید زیبای حمام که در تصویر بالا می‌بینید.

  • اگر حمام کوچکی در اختیار دارید بهتر است از شلف دیوار توکار استفاده کنید و از یک آینه قدی برای دیوار حمام بهره مند شوید زیرا با بازتاب نور از طریق آینه فضا روشن تر و بزرگتر می شود و کاملا بر روی حمام های کوچک تاثیر می گذارد.
  • یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دکوراسیون داخلی در سال 2022، استفاده از مصالح و مواد طبیعی در خانه است.
  • همچنین پرده ها در سبک کلاسیک بلندتر از پنجره ها بوده و تا روی زمین ادامه پیدا می کند که در سبک مدرن این گونه نیست.
  • حتی دیوار کناری میز ناهارخوری هم به رنگ طوسی رنگ‌آمیزی شده و هارمونی جذابی را با المان‌های دیگر ایجاد کرده است.

در واقع سبک مدرن با میراث خطوط تمیز، فرم هندسی، فضاهای شفاف، عملکرد و ذخیره سازی شکل گرفته است. امروزی که اغلب با سبک معاصر اشتباه گرفته می شود، بر اساس یک جنبش طراحی در اواخر قرن بیستم به وجود آمد. مبلمان و دکورهای سبک مدرن به استفاده از مواد طبیعی، رنگ‌های خنثی یا خاکی و حذف جزئیات غیرضروری تاکید می‌کنند. در حالی که ممکن است در سایر سبک های دکوراسیون طیف وسیعی از رنگ ها را ببینید، سبک های مدرن پالت های تک رنگ دارند.

http://belaltour.ir

در مجله خبری آذین دکور مدرن کمتر از فرش استفاده می‌شود یا اینکه ابعاد کوچک فرش و قالیچه‌ها به کار می‌رود. شما هم اگر می‌خواهید در خانه مدرن خود قالی داشته باشید باید قالی‌هایی با شکل‌ها و خطوط ساده به کار ببرید. توجه داشته باشید که در سبک مدرن ترکیب رنگ‌های خنثی با رنگ‌های گرم چون طیف رنگ‌های سبز و قهوه‌ای، فضا را شیک‌تر و دلنشین‌تر می‌کند. طبیعت آرامش‌بخش و باثبات رنگ قهوه‌ای و سبز، آن‌ها را به رنگ فوق‌العاده‌ای برای استفاده در دکور مدرن تبدیل کرده است. برای فضاهای بسیار کوچکی که لازم است مبلمان بزرگ مقیاسی در آن قرار بگیرد، می توانید به سادگی از انواع مبل های مدرن تاشو و بازشو استفاده کنید. شزلون های راحتی با قابلیت فضای نگهداری، تخت های تاشو و کاناپه های تخت خواب شو نمونه هایی از این نوع مبلمان هستند.

مهم‌ترین اصلی که در انتخاب رنگ برای سبک دکوراسیون داخلی مدرن باید رعایت شود تناسب رنگ‌ها است. پالت رنگی که در سبک دکوراسیون مدرن به کار گرفته می‌شود به گونه‌ای است که در آن رنگ‌های مکمل روبروی هم و رنگ‌های شبیه در کنار قرار بگیرند. رنگ این موارد بسته به پالت رنگ کلی دکوراسیون می تواند شامل طیف رنگ اصلی یا کاملا متضاد آن باشد. استفاده از پتینه و کاغذ دیواری با اشکال هندسی که دارای زاویه و خطوط تمیزی هستند می تواند به دکوراسیون شما ظاهری مدرن تر بدهد.

لوازم مدرن:

توسط دکور

دکوراسیون