0 تا 100 دکوراسیون مدرن! سلام ساختمان | azindekor

ترکیب رنگ سبز و قهوه‌ای در این خانه بزرگ واقعاً جذاب دیده می‌شود. این یکی از خانه‌های مدرن تهران است که بسیار شیک و امروزی طراحی شده است. اگر حمام کوچکی در اختیار دارید بهتر است از شلف دیوار توکار استفاده کنید و از یک آینه قدی برای دیوار حمام بهره مند شوید زیرا با بازتاب نور از طریق آینه فضا روشن تر و بزرگتر می شود و کاملا بر روی حمام های کوچک تاثیر می گذارد. آشپزخانه های مدرن معمولا به صورت اشکال هندسی طراحی و اجرا می شود به همین خاطر شاهد طراحی های منظم و هندسی خواهید بود که اکثرا به رنگ سفید و نقره ای دیده می شوند. مبل راحتی مکانیزم آکاژو پلاس یک کار زیبا و شرکتی است که در نهایت ظرافت و استحکام ساخته شده است.

مجله خبری آذین دکور‌ها هم به همان جنس و رنگ مبلمان کوچک مثل میز عسلی و کنسول است. مدل آشپزخانه هم L بوده و فضای آن با یک میز و صندلی ناهارخوری کاملاً مدرن با فضای پذیرایی جدا شده است. 1.میز ناهارخوری از وسایل ضروری و کاربردی در خانه محسوب می شود که انتخاب آن اهمیت بالایی دارد. همانطور که گفته شد ویژگی اصلی سبک مدرن در دکوراسیون سادگی آن است و معمولا از خطوط موازی در سبک های مدرن استفاده می شود. وسایلی که در سبک مدرن استفاده می شوند نباید زرق و برق و تجمل داشته باشند و تا آنجا که می شود خلوت بودن در فضا اصلی ترین ویژگی آن باشد.

http://belaltour.ir

در اتاق‌ خواب‌های نوجوانان هم از نورهای مخفی در سقف، پشت آینه‌ها و به صورت ریسه در پس پرده‌ها و زیر تخت خواب استفاده می‌شود. فرق کلاسیک و مدرن در میزان هزینه ها نیز برای طراحی دکوراسیون داخلیبسیار مهم است. بسیاری از افراد شاید در تفاوت دکوراسیون مدرن و کلاسیک به دنبال بررسی هزینه ها هستند تا مقرون به صرفه تر بودن آنها را بررسی کنند. هزینه پیاده سازی ایده های طراحی ویلا کلاسیک به مراتب بیشتر از نوع کلاسیک است چرا که در این سبک وسایل زیادی استفاده می شود و هر وسیله با جزئیات و تزیینات مختلف است. بنابراین اگر به هر دو سبک علاقه مند هستید اما به دنبال تفاوت دکوراسیون مدرن و کلاسیک از لحاظ هزینه تمام شده می گردید، سبک مدرن برای شما مناسبتر است. در گذشته دکوراسیون اتاق نشیمن، فضای جدایی برای مردها در نظر گرفته می‌شد اما در دکوراسیون خانه‌های مدرن امروزی تمایل زیادی به ترکیب عناصر مردانه و زنانه در هر فضایی است.

آشپزخانه دکوراسیون مدرن

می‌توان اکسسوری‌هایی با جنس‌‌هایی مثل کروم، استیل و یا شیشه که در طراحی آن‌ها، خطوط صاف به کار رفته باشد را انتخاب‌کرد. این معماری با گذر زمان تکامل می‌یابد و می‌تواند با عناصر مدرن ادغام شود. برای مثال، چند دهه دیگر ممکن است سبکی متفاوت از آنچه ما امروز می‌شناسیم به‌عنوان سبک معاصر شناخته شود، به این دلیل که وسایلی و مبلمانی که مد می‌شوند تغییر پیدا می‌کنند. واژه “مدرن” از عباراتی است که اغلب در دنیای دکوراسیون اشتباه به کار می‌رود. اغلب افراد دکوراسیون مدرن را با دکوراسیون امروزی یا معاصر اشتباه می‌گیرند. سبک دکوراسیون مدرنی که این روزها به کار می‌رود، برپایه جنبشی است که در حدود اوایل قرن بیستم متولد شد.

تا 100 دکوراسیون مدرن!

برای مثال، رنگی خاص، یا نورپردازی جدید یا چهارپایه‌های بلند، ممکن است همان چیزهایی باشند که ظاهر آشپزخانه را دگرگون می‌کنند و حس تازه و خاصی به آن می‌دهند. چه قفسه‌های باز در آشپزخانه‌ای معاصر باشند و چه کتابخانه‌ی ایستاده‌ای در اتاق نشیمن، درهرصورت قفسه‌بندی باز جزو مهمی از دکوراسیون مدرن است. فضای «سفید» یا همان فضای خالی بین اشیاء، با قفسه‌بندی باز به هم وصل می‌شوند و به کل آن فضا، حس شکوه و زیبایی می‌دهند. در اواخر دهه 1800 میلادی سبک مدرن، بر اساس طراحی و دکوراسیون مدرنیسم آغاز شد.

  • گلدان، سطل زباله و مجسمه های مدرن در این رابطه به کار می آیند.
  • مواد طبیعی مانند چوب، بامبو و سنگ به فضا گرما می بخشند و همچنین پایدار هستند.
  • فضاهای سفید یا خالی بین این قفسه‌ها، با قفسه‌بندی باز به هم متصل شده و حس شکوه و زیبایی به فضا می‌بخشند.
  • به طور کلی داشتن یک الگوی مشخص که از ایده‌ای خاص پیروی میکند در دکوراسیون خانه یا محل کار بهتر از بی نظمی در دیزاین و چیدمان دکوراسیون است.
  • در طراحی این دکوراسیون به این موضوع توجه دقیقی شده و با به کارگیری رنگ‌های خنثی سعی کرده‌اند فضاهای موجود را بزرگ‌تر و دل‌بازتر نشان دهند.

توسط دکور

دکوراسیون