سبک دکوراسیون مدرن چیست ؟ آشنایی با سبک طراحی مدرن مبل سنتر | azindekor

خانه‌های مدرن پر از طرح‌های حیوانات در اندازه‌های بزرگ و کوچک هستند. یک بالش معمولی روی کاناپه یا تخت‌خواب می‌تواند پاسخ‌گوی سلیقه و سبک خاص شما باشد. اگر نه، می‌توانید از الگوهای طبیعی در مقیاس‌های بزرگ‌تر هم استفاده کنید؛ برای مثال پوشاندن پله‌های شناور با این طرح‌ها، درست مثل تصویر بالا. چنین پله‌هایی در ورودی خانه توچشم هستند و تحسین همه را برمی‌انگیزند.

دکوراسیون مدرن و 7 ویژگی آن

کاشی‌های کارشده در سطوح گرفته تا دیوارها و سقف‌ها، و از اتاق‌های نشیمن گرفته تا ورودی‌ها و حمام‌ها، یکی از تأثیرگذارترین ایده‌های دکوراسیون مدرن برای زیباترکردنِ دکور خانه هستند. کاشی‌های طرح‌دار شیشه‌ای، مثل اینهایی که در تصویر بالا می‌بینید، چه روی دیوار باشند و چه کف اتاق، درهرصورت جلوه‌ی شیکی به فضای خانه می‌دهند. نکات دیگری هم وجود دارند که به مدرن تر به نظر رسیدن دکوراسیون خانه شما کمک می کنند. این یعنی خود شما در این رابطه تصمیم می گیرید و سلیقه خود را در اعمال آن ها وارد می کنید تا منزلتان مطابق حس زیبایی شناسی خودتان شکل بگیرد. استفاده از اکسسوارهای سبک مدرن ، گلدان های بتنی و سرامیکی، تابلوهایی از نقاشی های امروزی و هر چیزی که فکر می کنید حس و حال سبک مدرن را به منزلتان می آورد به اجرای بهتر این سبک کمک خواهد کرد.

عناصر متفاوت

در مجله خبری آذین دکور مدرن پذیرایی خود، می‌توانید از کتابخانه و پارتیشن برای تفکیک یا استفاده بهینه از فضا استفاده کنید. همچنین از این عنصر می‌توانید برای چیدمان وسایل دکوراتیو خود هم استفاده کنید. علاوه بر کتاب، وسایل دیگری مانند گلدان، مجسمه، قاب عکس یا انواع شمع از جمله ابزارهای دکوراتیوی هستند که می‌توان در قفسه‌ها جای داد.

  • در دکوراسیون سبک مدرن کمتر از لوستر استفاده میشود و بیشتر محیط را با دستگاه های مدرن روشن میکنند که ظاهر مخفی دارند و یا در موارد خاص از لوستر ها با ظاهری خاص و ساده استفاده میکنند.
  • از فلزات میتوان در مبلمان، اسکلت میز و صندلی، شیرآلات، دستگیره ها، لوستر و نرده استفاده کرد.
  • به این معنی است که بیشترین بهره را از فضای جدید خود خواهید برد.
  • دلیل این صاحب نظران برای نفی مدرن از دکوراسیون این است که جنبش مدرنیته عامل شکل گیری طراحی‌های مدرن در تاریخ بوده است ، ولی معاصر این چنین نیست و در هر دوره‌ای شکل می‌گیرد.

برای دیزاین کف خانه می‌توان از کفپوش‌های مدرنی چون پارکت و لمینت یا سنگ استفاده کرد. توجه داشته باشید که در طراحی داخلی به سبک مدرن، نمای خانه را کف خانه می‌سازد تا فرش و موکت. اگر پیشرفت‌های مربوط استفاده از بتن، فولاد و شیشه به‌عنوان مصالح ساختمانی نبود، سبک طراحی و دکوراسیون مدرن وجود نداشت؛ بنابراین، با انتخاب روکش آهن و فولاد و عناصر بتنی به‌عنوان نوعی زیبایی صنعتی به هسته مدرنیسم ادای احترام کنید. همچنین در سبک‌های مدرن از کناف که به راحتی فرم می‌گیرد استفاده می‌شود. در واقع به کمک کناف می‌توانید دیوار و سقف کاذب ایجاد کنید و آن‌ها را به هر شکل ممکن و البته دلخواه خود در آورید. فضای پذیرایی از مهمترین قسمت خانه است که سبک زندگی و روحیه فرد را نشان میدهد.

دکوراسیون آشپزخانه

1.میز ناهار خوری مارگارت یکی از محصولات خوش ساخت مجموعه آف دکور است. صندلی های این کار نشیمن راحتی داشته و بخاطر تکیه گاه بلندی که دارد کمر شما را د.. 1.اگر به دنبال یک میز ناهارخوری ساده، شکیل و راحت می گردید، بی شک مدل آدونیس یک انتخاب ایده آل برای شماست. فرش هایی که در دکوراسیون سبک مدرن استفاده میشود تک رنگ هستند و پرزهای کوتاه دارند.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون