بهترین شیرین فروشی های تهران کجاست؟ 9 قنادی معروف تهران

یکی از محبوب‌ترین شیرینی‌های کافه قنادی لرد، شیرینی ناپلئونی آن است. به طوری که هیچ جای دیگری نمی‌توانید چنین شیرینی را پیدا کنید. از دیگر شیرینی‌های معروف این قنادی تارت زردآلویی، رولت‌های کلاسیک، نان‌های گاتای آن است.

Nothing Bundt Cake با 300 شعبه فعال

این شیرینی فروشی در محله سجاد مشهد قرار دارد و در حال حاضر دارای یک شعبه است. قنادی طوسی با بیش از صد سال سابقه یکی از بهترین و قدیمی‌ترین قنادی‌های مشهد است که کیک و شیرنی‌های تازه‌ای دارد. این قنادی انواع کیک خامه‌ای، کیک فوندندانت، شیرینی خشک، شیرنی تر، انواع دسر، کوکی و نان عرضه می‌کند.

این شیرینی حلقه‌ای شکل با رولت چوب مخصوص شکل داده شده و بعد در روغن زیتون غوطه‌ور سرخ می‌شود. خمیر شیرینی در اثر سرخ‌شدن به رنگ قهوه‌ای طلایی درمی‌آید؛ هرچند شیرینی‌پزهای ماهر می‌توانند آن را تا مرحله نیمه‌شفاف سرخ کنند که در این صورت در دهان آب می‌شود. این خوراکی خوشمزه را می‌توانید در کارناوال‌ و مناسبت‌های ایتالیایی با عسل امتحان کنید. در هر صورت کوک‌سیستر را با «کیپ مالای کوک‌سیستر» اشتباه نگیرید که توسط جامعه مسلمانان شهر کیپ تاون موسوم به «کیپ مالای» ابداع شده است. این پیراشکی‌ها دارای خمیری ادویه‌دار و به‌شکل بیضی هستند که در شهدی دارچینی و سپس پودر نارگیل خشک‌شده غلطانده می‌شوند.

بهترین شیرین فروشی های تهران کجاست؟ 9 قنادی معروف تهران

داستان این شیرینی فروشی مشهور از فروش شیرینی از خانه شروع شده است. اما بعدها به دلیل کیفیت بالای شیرینی‌ها و سلیقه بسیار زیبا در تزیین شیرینی‌ها باعث شد تا این شیرینی فروشی خانگی به یک مغازه قنادی معروف تبدیل شود. اگر قصد دارید تا برای دورهمی‌های روزانه خود از بهترین شیرینی فروشی های پایتخت شیرینی مدرن و باکیفیت خریداری کنید، قنادی لوندر را در لیست پیشنهادی خود به یاد داشته باشید. یکی از قدیمی ترین شیرینی فروشی های تهران قنادی بی بی است. این قنادی در ابتدا در یکی از کوچه‌های فرعی یوسف آباد قرار داشت.

قنادی شهرزاد نیز یکی دیگر از بهترین شیرینی فروشی‌های پایتخت به حساب می‌رود که بالاترین سطح توقعات را هم از یک شیرینی خوشمزه برآورده می‌کند. از میان انواع دانمارکی‌های جذاب این شیرینی فروشی، دانمارکی شکری، حرف اول را می‌زند. فراموش نکنید که برای نوش جان کردن دانمارکی شکری تازه، حتما ساعت ۱۰ صبح آنجا باشید تا بتوانید آن را داغ داغ و همراه با چای امتحان کنید. اگر در ساعت ۱۶ عصر به این شیرینی فروشی قدیمی بروید، صف دراز و طویلی از مشتری‌ها را می‌بینید که در انتظار دانمارکی‌های جذاب آنجا هستند! چرا که دانمارکی‌های دوست داشتنی ویلا در چشم به هم زدنی خریداری می‌شوند. شیرینی قنادی دانمارکی ویلا، ۶۱ سال است که همان طعم، مزه و کیفیت قبلی را ارائه می‌دهد و همچنان محبوب دلهاست.

این قنادی سه شعبه در خیابان‌های ولیعصر، آبرسان و آئل گولی دارد. اگر اهل شیرینی هستید، حتما شیرینی‌های لادن را امتحان کنید. برای چشیدن این طعم خاص و به یادماندنی، هر چه زودتر آنجا را انتخاب کنید. فضای قنادی هانس شما را به روزگار گذشته می‌برد و لبخند همیشگی کارکنان آن، حس خوبی را به شما منتقل می‌کند. اگر هوس یک شیرینی خوشمزه را در مکانی متفاوت و با عطر و بوی دهه ۵۰ کرده‌اید، شیرین وزرا یک انتخاب برتر برای شماست. دراژه‌ها نیز با مغز پسته، فندق، بادام، کوکی و کشمش هستند.ترافل‌های دست‌ساز پسته، شکلات، نارگیل و کنجد موجود هستند.

  • نان آن دقیقا همان نانیه که ما برای نان خامه ای استفاده میکنیم.با وجود اینکه اکلرهای متنوعی در این شیرینی فروشی وجود داره، ولی شهرت اصلیشو مدیون شیرینی ای به اسم ماکارون هستند.
  • در این قنادی شیرینی های فرانسوی خاصی وجود دارد که مزه و طعمش را نمی توانید در هر مجله شیرینی و شکلات شیرینی تا جایی تجربه نمایید.
  • طوری که همه نوع کیک با طعم ها و شکل های مختلف توی این قنادی میشه دید.
  • مواد لازم برای تهیه شیرینی کشمشی اصولا تو همه خونه ها پیدا میشه پس برای امتحان هم که شده درست کنید و با سلیقه بی نظیرتون تزیین کنید.
احتمالا اکنون ساکنان محدوده هروی و پاسداران به خوبی طعم شیرینی‌های تر و تازه سولدوش را به خاطر آورند. شیرینی و کیک‌هایی که از نظر طعم و طراحی ظاهری بی‌نظیر هستند و از گذشته تا به حال مشتریان خاص خود را داشته‌اند. ما از نظر کیفیت به شیرینی نیشکر نمره 80 و از نظر بهره‌مندی از پلتفرم‌های آنلاین در ثبت سفارش سه ستاره می‌دهیم.

یکی از کافه های زنجیره ای آمریکایی است که شیرینی، نان، بشقاب های صبحانه، ساندویچ های لذیذ، سوپ های خانگی، سالاد و پاستا عرضه می کند. ساکن شهر بیرجند هستید یا قصد دارید به این شهر زیبا و خاص ایرانی سف … اگر به شهر زیبای گرگان سفر کرده‌اید و یا اینکه ساکن این شهرید و به … در آنجا بلوک های پوسته پوسته ، متراکم و سفید رنگ حلوا از عسل ، تاهینی و آجیل درست می شوند.

بهترین قنادی‌های مشهد

کلمپه به‌همان اندازه طعم‌ومزه فوق‌العاده‌اش، زیبا و چشم‌نواز است. شیرینی‌پزها برای تهیه این شیرینی از یک نوع مهر چوبی استفاده می‌کنند که اغلب در خانواده‌ها از نسلی به نسلی دیگر می‌رسد. اگر قصد سفر و یا مهاجرت به شهر استانبول را دارید؛ یکی…

توسط دکور

دکوراسیون