ایده های نو دکوراسیون مدرن | azindekor

آشنایی با مفهوم دکوراسیون مدرن، به شما کمک می‌کند بهتر خانه خود را بر اساس این سبک بچینید. دکوراسیون‌ مدرن و شیک به گونه‌ای طراحی شده که شما از کم‌ترین فضا نهایت استفاده را ببرید و در مقایسه با سبک‌های سنتی، فضاهای بدون استفاده کمتر به چشم می‌آیند. در نتیجه می‌توان گفت یکی از دلایلی که دکوراسیون مدرن خانه در بین مردم محبوبیت پیدا کرد همین موضوع است. بنابراین اگر از کوچک بودن منزل خود رنج می‌برید بهتر است به سراغ دکوراسیون خانه مدرن بروید. برای داشتن دکوراسیون مدرن، همه قسمت‌های خانه مانند پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و حمام باید سبک مدرن داشته باشند. در این مقاله برای داشتن دکوراسیون شیک و مدرن به نکات مهمی اشاره کرده‌ایم.

  • بسیار هیجان انگیز است و شما باید بهترین مبلمان را برای آن انتخاب کنید.
  • شما باید طرح های خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید و الگو باید با مبلمان هماهنگ باشد.
  • این فضا باید در آرام‌ترین جای منزل باشد تا بتوان در آن بخش بدون مزاحمتی به مطالعه و تفکر پرداخت.
  • این ها را می توان در لهجه های دیوار، کفپوش و مبلمان در اتاق نشیمن و پذیرایی گنجاند تا آن را مدرن و در عین حال جذاب جلوه دهند.
  • مبلمانی که از مواد گوناگون ساخته شده‌اند، جالب و منحصربه‌فرد هستند، و به همین خاطر است که در فضاهای مدرن جذابیت خاصی دارند.
  • در دیوارهای حمام و سرویس بهداشتی از رنگ‌های خنثی به همراه نقره‌ای و یا طلایی استفاده کنید تا بتوانید دکوراسیون مدرن را تمام و کمال اجرا کنید.

در ادامه این مطلب سعی کرده ایم چیدمان وسایل و انتخاب رنگ فضاهای مختلف در سبک مدرن را برای شما عزیزان همراه با تصویر توضیح دهیم. به همین دلیل بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند که برخی از این زیبایی‌ها را در خانه‌ و محل کار خود داشته باشند تا علاوه بر بهره‌مندی از جلوه‌ی بصری آن، خانه‌ای به روز و شیک داشته باشند. البته انتخاب سبک دکوراسیون مدرن به طور کامل بسته به سلیقه‌ی افراد است و لزوماً برای همه‌ی افراد بهترین نیست. رایج ترین رنگ برای طرح های مدرن سفید است، اما می تواند هر رنگی باشد مانند خاکستری، سبز، آبی یا قرمز.

http://belaltour.ir

نمونه ی بالا یکی ایده آل ترین بازشوها را رو به طبیعت بی نظیر رو به رویش دارد. در واژگان فارسی این کلمه به معنای جدید و تازه باب شده و در طراحی دکوراسیون داخلی به منظور زیبایی ساده و بدون پیچیدگی وسایل و طرح و رنگ هاست. با ورود به خانه‌ای با سبک دکوراسیون مدرن اولین نکته‌ای که به چشم می‌آید سادگی همه چیز است. ترکیب رنگ‌هایی که در دکوراسیون داخلی مدرن استفاده می‌شود به آسانی از ترکیب رنگی در سبک‌های دیگر قابل تشخیص هستند.

با استفاده از چند تغییر مجله خبری آذین دکور هم می توان این کار را انجام داد. در ادامه، روش اجرای سبک مدرن در فضاهای مختلف منزل را با شما در میان خواهیم گذاشت. از دیدگاه لغوی، سبک مدرن را می‌توان در به کارگیری ابزار و لوازمی که تازه اختراع شده و تازه به کار گرفته شده اند نیز معنا کرد.

اینجا اولین جــایـیه که قیــمت کابینت ساز رو تضـمین میکنه

این نوع کاشی‌کاری برای پشت سینک یا فضای حمام و دست‌شویی عالی است. در این فضاها می‌توانید طراحی‌های خاص خودتان را به‌نمایش بگذارید، و درعین‌حال کل فضای خانه‌تان را هم تحت‌تأثیر قرار نمی‌دهد. آشپزخانه‌ی براق و زیبا هم یکی از ایده‌های دکوراسیون مدرن است، که طرفداران زیادی دارد. آشپزخانه‌ای با سطوح براق مانند پیشخوان‌های مرمرین یا گرانیتی، لوازم آشپزخانه‌ی استیل و جزئیات کرومیوم روی ابزار آشپزی و چهارپایه‌ها، می‌تواند از جذاب‌ترین جاهای خانه باشد.

داشتن فضای باز در خانه هایی که به سبک مدرن طراحی شده اند

توسط دکور

دکوراسیون