20 دکوراسیون مدرن ideas bedroom headboard, apartment design, fake walls | azindekor

با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت. در نظر گرفته شوند، باید از سطوح صاف و تزئینات بسیار کمی نیز ساخته شوند. عناصر ساختاری (مانند سیمان یا میله‌ها) معمولا در معرض نمایش قرار می‌گیرند.

http://belaltour.ir

ولی انتخاب آینه باید اصولی و متناسب با دکوراسیون منزل شما باشد. برای خرید آینه متناسب با سبک دکوراسیون محیط شما، با مشاوران ما در تماس باشید. اگر قصد خرید مبل برای دکوراسیون مدرن را دارید مبل راحتی ساده هارمونی راحت‌تری نسبت به سایر مدل‌ها از جمله مبل کلاسیک و یا مبل چستر دارد. از ویژگی‌ کابینت‌های آشپزخانه مدرن می‌توان به کابینت‌های بدون دستگیره، درهای کشویی و جنس‌ های‌کلاس مات و براق اشاره کرد.

ویژگی های معماری داخلی مدرن

بنابراین این شاخص در بررسی تفاوت دکوراسیون مدرن و کلاسیک بسیار مهم است. در دکوراسیون مدرن، معمولا یک تک‌رنگ به فضایی طراحی شده با رنگ‌های خنثی اضافه می‌شود. با این کار بدون از دست رفتن تعادل سبک مدرن، انرژی و هیجان در فضا ایجاد می‌شود. هنگامی که صحبت از دکوراسیون مدرن خانه می‌شود، داشتن یک طرح باز ضروری است. یک فضای نشیمن، غذاخوری و آشپزخانه باز به از بین بردن ساختارهای غیر ضروری در خانه کمک می‌کند و جریان هوای آزاد را راحت‌تر فراهم می‌کند. چهارمین دکوراسیون مدرنی که می‌خواهیم به شما نشان دهیم، به یک خانه نقلی در تهران مربوط است.

پرده

هر دوره‌ای فلز انتخابی خاص خودش را داشته، اما فضاهای داخلی خانه‌های امروزی پُر از فلزات مختلف یا ترکیبی از آنها هستند. فلز عنصر مهمی در دکوراسیون مدرن است؛ از کوچک‌ترین جزئیات فلزی همچون ابزارآلات یا ناخن‌گیر گرفته، تا فلزاتی در ابعاد بزرگ‌تر مثل چهارچوب مبلمان. این امر سبب ورود نور طبیعی به منزل شده و فضای منزل سبک تر تلقی می شود. این مهم با مرور زمان روی سلامت شما نیز تاثیر بسیاری خواهد گذاشت. اگر پنجره های بزرگی برای فضایتان در نظر گرفته نشده است، سعی کنید بازشوهای موجودتان را بیشتر جلوه دهید. بنابراین در اطراف آن المان زیادی قرار نداده و هم چنین از پرده های ضخیم و یا تیره به هیچ وجه استفاده نکنید.

  • با توجه به معنی این واژه در لغت نامه آکسفورد به هماهنگ سازی در طراحی به گونه ای که رنگ ها و اشیاء در داخل ساختمان جلوه بیشتری داشته باشند دکوراسیون داخلی گفته میشود.
  • سبک مدرن در دکوراسیون منزل ایرانی، خصوصا خانه و آپارتمان های جدید که نسبت به فضاهای مسکونی گذشته کوچک تر شده اند و علاوه بر اینکه فضای کمتری برای جای دادن لوازم دارند، مبلمان و اثاثیه بیشتری را هم باید در خود جای دهند!
  • آغاز مدرنیسم در اواخر قرن نوزدهم بوده9 و اوج آن به اواخر دهه 1930 بر می‌گردد.

همچنین از مصالح مخصوص مجله خبری آذین دکور مدرن مانند شیشه، استیل، کروم و بتن باید استفاده‌کرد. تلفیق دو سبک دکوراسیون مدرن و ایرانی همیشه جذاب و دیدنی است و بسیاری از شهروندان تهرانی با این کار فضایی صمیمی و خاص در خانه‌های خود ایجاد می‌کنند. اگر شما هم به‌دنبال ایده‌هایی برای چیدمان چنین دکوراسیونی هستید، به تصاویر و توضیحات ۱۰ مدل زیر توجه کنید.

عناصر متفاوت

توسط دکور

دکوراسیون