20 دکوراسیون مدرن ideas bedroom headboard, apartment design, fake walls | azindekor

گیاهان گلدانی، از درختچه‌های پهن‌برگ بزرگ در گوشه‌ی اتاق گرفته تا تراریوم‌های کوچک، زاویه‌ها را تعدیل کرده و به خانه حس زندگی می‌دهند. دکوراسیون مدرن با کاربرد رنگ‌های سیر و تیره‌وتاریک مخالفتی ندارد. البته چنین دکوراسیونی می‌تواند با سایه‌ها و بافت‌های ملایم‌تر هم همراه شود تا آن خشونت بصری ایجادشده را کاهش دهد. البته باید هم همین‌طور باشد؛ واقعیت این است که رنگ‌های تیره متعلق به فضاهای روشن‌اند و در چنین فضاهایی جلوه‌ی بهتری دارند.

ایجاد تعادلی زیبا و دلپذیر در دکوراسیون مدرن، تمام فضاهای خانه را از اتاق خواب تا اتاق نشیمن و ناهارخوری، برای همه اعضای خانواده طراحی می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهم در طراحی دکوراسیون مدرن، استفاده از پنجره‌های بزرگ است. در دکوراسیون خانه‌های مدرن، فضاهای داخلی را بیرون و فضاهای خارجی را درون منزل می‌آورند و این با به کار بردن در و پنجره‌های بزرگ ممکن است. به راحتی از داخل این خانه‌ها می‌توان فضای بیرون را دید و نور کافی نیز به داخل می‌رسد. به اندازه کافی انعطاف پذیر است که بتواند در هر فضایی پیاده شود.

  • متخصصان معماری داخلی مدرن انواع فعالیت‌هایی را که در هر قسمت از اتاق انجام می‌شود ارزیابی می‌کنند.
  • طراح با گذاشتن مبل‌ها در وسط پذیرایی یک دیوار فرضی میان اتاق پذیرایی و اتاق غذاخوری ایجاد کرده است.
  • اگرچه رنگ‌های خنثی هنوز هم نقش بسیار مهمی در دکوراسیون مدرن ایفا می‌کنند، اما مُد معاصر بیشتر به‌سوی طیف‌ رنگ‌های سیرتر تمایل داشته است.
  • مبل راحتی سازگاری بیشتری نسبت به سایر مبل‌ها با سبک مدرن دارد.
  • متریال و بافتی که در سبک مدرن استفاده می‌شود اغلب از چوب و پلاستیک می‌باشد.

همیشه مجله خبری آذین دکور بین سبک های دکوراسیون داخلی دشوار است و عموما این موضوع به این دلیل است که شناخت کافی از سبک های معماری وجود ندارد. ما در مقاله سبک های معماری داخلی تلاش کردیم تا معرفی جامع و کاملی از تمامی سبک های رایج در معماری و دکوراسیون داخلی صحبت کنیم. در این مقاله تصمیم گرفتیم به طور مفصل دو سبک بسیار پرکاربرد و رایج در معماری یعنی مدرن و کلاسیک را با هم مقایسه کنیم تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید. ایراد اصلی دکوراسیون مدرن کوچک نشان داده شدن فضای داخلی خانه به دلیل استفاده از رنگ تیره است. ایجاد دیزاینی متفاوت در فضای پذیرایی می تواند محیط خانه شما را به فضایی مدرن و متفاوت تبدیل کند.

http://belaltour.ir

مبل ال ورساچه محصولی خاص و منحصر به فرد است که شاید بیشتر در ژورنال های دکوراسیون خارجی نمونه آن را دیده باشید. مبل ال اقلیما یک کار ویژه بوده که در عین راحتی، زیبایی چشم نوازی به منزل شما می بخشد. این مبل خوش ساخت بسیار مقرون به صرفه بوده و از دوام بالایی بر.. اگرچه دیوارهای پر از عکس و دیگر چیزهای تماشایی همچنان پرطرفدار هستند، اما مُد فعلی بیشتر به‌سوی نمایش تعداد کمتر کارهای هنری، و تمرکز بیشتر روی خودِ آن هنر تمایل دارد. معمولا عکس‌های ساده و بدون‌ قاب روی دیوار آویزان می‌شوند، و زیباییِ سادگی را به‌نمایش گذاشته و در قلمروی بصری، به محتوا بیش از پس‌زمینه بها می‌دهند. در ادامه نیز می توانید چند نمونه دیگر دکوراسیون مدرن از بخش های مختلف خانه را مشاهده کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی هتل

علاوه بر این، شامل مبلمان خوش ساخت با جزئیاتی مانند خاتم کاری و پایه های کنده کاری شده و همچنین قطعاتی با جزئیات بسیار است. با توجه به معنی این واژه در لغت نامه آکسفورد به هماهنگ سازی در طراحی به گونه ای که رنگ ها و اشیاء در داخل ساختمان جلوه بیشتری داشته باشند دکوراسیون داخلی گفته میشود. به این ترتیب تمامی افراد وقتی در تکاپو برای تهیه بهترین مبلمان و چیدمان داخلی خانه خود هستند به نوعی نقش یک دکوراتیو را ایفا میکنند. با این وجود لازم به ذکر است که دکوراسیون داخلی مدرن نیز مانند دیگر هنر ها دارای بخش ها و پیچیدگی های مختلفی است که با توجه به سلیقه ها و نیاز های افراد از آنها، نیازمند تفکر و تامل بسیار زیادی است. در معماری منازل به سبک دکوراسیون مدرن، اصولا از پنجره‌های بزرگ استفاده‌می‌شود. انتخاب پرده برای این پنجره‌ها کار سختی نیست و نیاز به طراحی خاص ندارد چون یکی از اصول این دکوراسیون استفاده از پرده‌های ساده و رنگ روشن است.

کابینت آشپزخانه پی وی سی PVC

توسط دکور

دکوراسیون