10 نمونه عالی و لاکچری دکوراسیون خانه های مدرن تهران چی بچین | azindekor

خدمات شرکت دکوراسیون داخلی و طراحی معماری آرکا معمار نوژا با بهره‌گیری از علم روز معماری و دکوراسیون داخلی شامل طراحی، نقشه کشی سه بعدی، طراحی نما، ساخت استخر، اجرای روف گاردن، دیزاین و بازسازی ساختمان در تهران است. کم هزینه ترین روش برای ایجاد یک دکوراسیون مدرن، این است که کمی شخصیت به فضا ببخشید. می‌تواند شگفت‌انگیز باشد که چگونه یک لایه رنگ جدید روی دیوارها، جلوه ای مدرن را در فضا ایجاد می کند. بنابراین در جستجوی گزینه های رنگ مدرنی باشید که با سایر مبلمان خانه شما هماهنگ هستند. اتاق های شما نه تنها باید ساده با خطوط تمیز و حداقل آثار هنری و لوازم جانبی باشند، بلکه باید کاربردی نیز باشند.

لامپ های سقفی، نور مخفی و لوسترهای مدرن برای نورپردازی این سبک مناسب هستند. جاکفشی و جالباسی از وسیله های لازم برای شکل گیری این فضا هستند. کمدها و کنسول های ساده و تک رنگ هم می توانند انتخاب خوبی باشند. سعی کنید از آینه های بزرگ استفاده کنید، زیرا به این شکل می توانید پیش از بیرون رفتن از خانه، ظاهر خود را چک کنید.

  • بارزترین ویژگی سبک مدرن، استفاده از عناصر فلز و شیشه به میزان زیاد است.
  • ساده‌ترین طرح‌های سقف مدرن معمولا سقف‌های کاذب در رنگ‌های کرم، سفید یا خنثی هستند که تمام نورپردازی اصلی فضا در داخل آنها تعبیه شده است.
  • در کشورهای پیشرفته طراحی و معماری ساختمان‌هایی که به طور ویژه به هنر و طراحی اختصاص دارند از زیبایی‌هایی است که نظر هر کسی را به خود جلب می‌کند.
  • در ویلای مدرنقطعا دیده اید که سقف ها ساده هستند و عمدتا در یک یا دو سطح ساخته شده اند.

در ادامه تصاویری از دکوراسیون سالن پذیرایی به سبک مدرن را به نمایش گذاشته ایم. مبلمان در این سبک از مواد طبیعی، رنگهای خنثی یا خاکی و از بین بردن جزئیات غیرضروری و در راستای ایجاد طرحی ساده میباشد. در حالی که ممکن است در یک ظاهر طراحی معاصر طیف وسیعی از رنگ ها را ببینید ، سبک های مدرن دارای رنگ های تک رنگ هستند. باید گفت دکوراسیون داخلی مدرن به برخی از دوره‌های تاریخی بر می‌گردد و در واقع به تقلید از آن زمان طراحی می‌شوند. در این سبک‌ها همه چیز ساده است و فضاها بزرگ‌تر و بازتر هستند و تلاش می‌شود تا از شلوغی‌ها و چیدمان وسایل اضافه خودداری شود. یک اثر هنری بزرگ بدون قاب که بر روی دیوار آویزان بوده به‌عنوان یک ویژگی دکوراسیون داخلی مدرن عالی است.

خانه مدرن شماره ۴

بیشتر از این شما را منتظر نمی گذاریم و به سراغ اصل مطلب یعنی فرق مجله خبری آذین دکور مدرن و کلاسیک می پردازیم. استفاده از سبک دکوراسیون مدرن به قرن نوزدهم بازمی‌گردد و طبق معمول کشورهای اروپایی از اولین استفاده‌کنندگان از این سبک جذاب بودند. به منظور تسهیل در انجام کارها ایجاد استفاده از لوازم هوشمند میباشد. یکی دیگر از مواردی که لازمه‌ی یک آشپزخانه مدرن محسوب می‌شود، هوشمندسازی است. سنسورهای متفاوتی که در ابزارها به کار برده می‌شوند، می‌توانند این امر مهم برای مدرن‌سازی را ممکن کنند. سبک مدرن امروزی مبتنی بر جنبش طراحی در حدود قرن بیستم میباشد.

طراحی دکوراسیون مدرن با متریال متنوع

بسته به اینکه وسایل‌تان چه هستند، می‌توانید دیواری را انتخاب کنید که جلوه‌ی بهتری داشته باشد. مثلا کاغذ دیواری‌های طرح‌دار فضای شلوغی را پشت یک مجموعه آثار هنری و سفالینه‌ها ایجاد می‌کنند. اگر می‌خواهید وسایل‌تان بیشتر در چشم باشند، قفسه‌ها را هم به رنگ دیواری درآورید که روی آن نصب کرده‌اید. بعضی‌ها دکوراسیون مدرن را سرد و افسرده می‌دانند، اما این اصلا منصفانه نیست. ایده‌های دکوراسیون مدرن، شکاف بین مدرنیته و طبیعت را در فضای معاصر پر کرده‌اند.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون