چیدانه زیبایی های سبک کلاسیک در معماری داخلی! | azindekor

اما باید اعتراف کرد که زیبایی دکوراسیون کلاسیک همیشگی است! اما به مانند هر سبک دیگری در معماری و دکوراسیون داخلی، باید به درستی اجرا شود تا حق مطلب ادا گردد. استفاده از چیدمان کلاسیک در دفتر کار رواج بسیار زیادی دارد. این سبک بیشتر برای محیط هایی از قبیل دفتر وکالت و مدیریت مورد استفاده قرار گرفته و با میزهای بزرگ و چوبی قهوه ای جلوه فوق العاده ای ایجاد می کنند.

  • سطح کابینت ها ممکن است رنگ خود چوب را داشته باشد یا رنگ خورده باشد.
  • لوسترهای پرنقش و غالباً طلایی‌رنگ با ارتفاع زیاد و شاخه‌های متعدد از ویژگی‌های نورپردازی در این سبک دیزاین منزل است.
  • افراد برای دیزاین از قوانین و جزئیات دکوراسیون کلاسیک کمک می گیرند.
  • بر اساس علم فنگ شویی در این حالت انرژی زندگی، در خانه بهتر می‌تواند گردش کند.

در صورتیکه این آیتم در خانه شما وجود داشته باشد، می‌باید از انواع سنگی و آن هم سنگ مرغوب دیزاین شود. ظروف کریستالی و برنزی و نقره هم تکمیل‌کننده زیبایی بوفه خواهند بود. حال در بخش بعدی به بررسی آیتم‌های مهم در دیزاین اتاق پذیرایی خواهیم پرداخت. کاغذ دیواری باید کیفیت بالایی داشته و از جنس پارچه یا ابریشم باشد.

دکوراسیون داخلی کلاسیک و ویژگی های طراحی داخلی کلاسیک

مجله خبری آذین دکور، تزیینات، استفاده از فرم های منحنی، رنگ های شکیل و پارچه های نفیس از جمله خصوصیاتی هستند که یک مبل کلاسیک داراست. در انتخاب مبل باید به رنگ چوب توجه کرد و آن را مطابق با دکوراسیون فضا در نظر گرفت. رنگ های مناسب برای مبلمان کلاسیک، رنگ های طلایی، نقره ای، سفید، کرمی و قهوه ای هستند.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک کلاسیک_عسلویه

جا حوله ای، جا صابونی، چراغ و دیگر موارد را نیز مطابق رنگ های اصلی به کار رفته در فضا انتخاب کنید. رنگ های اصلی در سبک کلاسیک، موقرانه، شکیل و تجمل گرایانه هستند. از جمله این رنگ ها می توان به کرمی، شیری، خاسکرتی، طلایی، نقره ای، قهوه ای، برنزی، زیتونی، زرشکی، ارغوانی و سفید صدفی اشاره کرد.

کابینت های کلاسیک، عموما از جنس چوب گردو و بلوط هستند. سطح کابینت ها ممکن است رنگ خود چوب را داشته باشد یا رنگ خورده باشد. روی درب کابینت ها تزیینات و کنده کاری های زیبا و ظریف به چشم می خورد. اکثر کابینت های کلاسیک، دارای رنگ های روشنی مثل سفید و شیری یا رنگ های تیره ای مثل قهوه ای هستند. در این سبک برای تزیین دیوارها از پنل های دیواری چوبی و کاغذ دیواری های مرغوب استفاده می شود. پنل های چوبی به طور معمول از چوب گرانبها ساخته می شوند و گچبری های دیوار با نهایت ظرافت و دقت صورت می گیرند.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون