چه کاری می توانید انجام دهید تا بک لینک خود را از تخریب توسط رسانه های اجتماعی نجات دهید؟

این شرکت یک شرکت آمریکایی است و با وجود اینکه محصولات آنها از نظر طراحی خیلی خاص نیستند ولی در عوض حرارت پایینی دارند و عملکردشان نیز بسیار خوب است. در بنچمارک کارت گرفیک ما انواع GPU های لپ تاپ را بررسی کرده و به ترتیب قدرت و امتیاز بنچمارک آنها را لیست کرده ایم. یعنی GPU در کنار اجزای دیگهای مثل VRAM، خازن یا سیستم خنککننده، بخشی از کارت گرافیک به حساب میاد. فراموش نکنید که کارت گرافیک از اجزای مختلفی تشکیل شده و کیفیت نهایی اون به عوامل زیادی وابسته است. اگه احیانا برندی مدنظرتون هست اما توی لیست بالا نیست، دوتا دلیل داره: یا هنوز اون برند رو بررسی نکردیم یا بررسی کردیم ولی از دید ما ارزش معرفی کردن رو نداشته. در مقالهی انواع کارت گرافیک بهطور تخصصی با کارت گرافیک و انواع اون آشنا میشید. اگرچه این دو کمپانی بزرگ، اصلیترین سازندههای چیپست های گرافیکی محسوب میشن، اما شرکتهای دیگهای هم هستن که با استفاده از این چیپ ها، کارت های گرافیک رو بهطور کامل میسازن. دوست داره با نوشتن، تمام مفاهیم عمیق و سنگین برای فهم رو به شکلی ساده و شیوا برای مخاطباش بنویسه.

کار GPU انجام پردازش های گرافیکیه؛ اما کارت گرافیک (یا Display Card) تصاویر رو برای نمایش در دستگاه خروجی تولید میکنه. یعنی ممکنه دو کارت گرافیک متفاوت که از یک پردازنده گرافیکی مشخص استفاده میکنن، عملکرد و ویژگیهای متفاوتی رو از خودشون به نمایش بذارن. احتمالا به محض شنیدن عبارت کارت گرافیک، ذهن شما بهسوی دو برند Nvidia و AMD میره. عملا ارزش و اعتبار منتقل شده به سایت شما در این عبارت خواهد بود. Backlink های با کیفیت که تولید میکنید بهترین شانس را به شما ارمغان می اورد تا در یک کلمه ی کلیدی در گوگل رتبه ی بهتری داشته باشید . زیرا نرخ هش قابل توجهی را با وجود قیمت مناسب ارائه می دهند. هنوز نوسانات شدیدی در بالای ردهبندیِ راندمانی وجود دارد و با فرض این که بتوانید آنها را در بازار پیدا کنید، اینها بهترین کارت های گرافیک دنیا هستند. این مبلغ دو برابرِ قیمتِ عرضهی رسمی آن است، آن هم برای کارتی که کندتر از مدل نسل قبلیِ GTX 1060 6GB است.بر این اساس ما در اینجا قصد داریم بهترین کارت های گرافیک را که اکنون در تئوری و روی کاغذ موجود هستند را به همراه قیمتِ اسمی آنها فهرست کنیم. اگر از خرید یک کارت گرافیک جدید ناامید شده باشید، شاید پرداخت مثلا ۲۵ درصد مبلغ بالاتر از قیمت رسمی را برای آن موجه بدانید یا فقط به سادگی منتظر ماندن را انتخاب کنید.

ویژگی مثبت GPU مجتمع (آنبرد) مصرف پایین اونه؛ در حالی که GPU مجزا (Dedicated) قدرت پردازشی بسیار بالاتری داره. همونجور که مادربرد (Motherboard) به یک پردازنده ( CPU ) مجهزه، کارت گرافیک هم صفحهای داره که GPU رو در خودش جای داده. در این مقاله قصد داریم جواب این پرسش رو که بهترین برندهای کارت گرافیک کدام اند؟ حالا که با تفاوتهای کارت گرافیک و پردازنده گرافیکی آشنا شدید، راحتتر میتونیم از ویژگیها و پارامترهای انتخاب کارت گرافیک بگیم تا در ادامه بهترین برندهای این حوزه رو معرفی کنیم. در هر حوزه و کسب و کاری تعدادی عبارت وجود دارد که برای وبسایت سودآوری دارند. لینک که خلاصه شده عبارت Hyperlink است، پلی است میان دو صفحه مختلف در اینترنت. لینک سازی داخلی میتواند در گرفتن بک لینک بسیار مفید باشد. همان گونه که در ابتدای این بخش عنوان شد، معیارهای سنجش کیفیت بک لینک های دریافتی، بیان گر مزایا یا معایب آن ها هستند.

توسط دکور

دکوراسیون