چای تایلندی بوبا – یک آشفتگی زیبا

چای تایلندی بوبا - یک آشفتگی زیبا

انواع مختلفی از چای تایلندی وجود دارد. به طور معمول، آن را با سیلان یا چای سیاه درست می کنند و با بادیان یا تمر هندی طعم دار می شود. وقتی آن را در خانه درست می کنم، تقریباً همیشه از مخلوط چای تایلندی استفاده می کنم. و تقریباً همیشه با شیر تغلیظ شده شیرین شده پر می شود.

چای تایلندی بوبا فقط چهار ماده است و IMO تقریباً دستور العمل اصلی چای حبابی است. چای تایلندی بوبا عبارت است از: مروارید بوبا، چای تایلندی، شیر و کمی شیر تغلیظ شده شیرین شده. خامه ای و خوش طعم است و به طرز شگفت انگیزی در خانه درست می شود!

مربوط: عاشق چای حبابی هستید؟ بعد، چای شیر تارو من، چای شیر بوبا، یا شکر قهوه ای بابا.

عناصر

  • چای تایلندی
  • شیر – من از شیر لبنی 2 درصد استفاده می کنم، اما شما می توانید از یک جایگزین مانند شیر سویا یا جو دوسر نیز استفاده کنید
  • شیر تغلیظ شده شیرین
  • مروارید بوبا

جهت ها

ابتدا چای تایلندی درست کنید. من معمولاً این کار را زودتر از موعد انجام می دهم. من این مخلوط چای سرد تایلندی را دوست دارم و تقریباً دستورالعمل های روی بسته را دنبال می کنم. 2 گرم (حدود 1/2 قاشق چایخوری) از مخلوط چای را با 200 میلی لیتر (حدود 3/4 فنجان) آب ترکیب می کنید. اجازه دهید یک شب دم بکشد و سپس مخلوط چای را قبل از استفاده از صافی رد کنید.

من 4 برابر تا 5 برابر این مقدار را در یک پارچ کوچک درست می‌کنم تا بتوانم در طول هفته از چای سرد تایلندی همراه با تهیه این دستور چای تایلندی بابا لذت ببرم.

سپس مرواریدهای بوبا را آماده کرده و اجازه دهید قبل از استفاده خنک شوند.

حالا شما آماده مونتاژ نوشیدنی خود هستید. در یک لیوان، مرواریدهای بوبا و سپس یخ را اضافه کنید. شیر تغلیظ شده شیرین شده را در کناره های لیوان می چکانم. در صورت تمایل می توانید آن را با چای یا شیر مخلوط کنید.

سپس در چای تایلندی بریزید. سپس نوشیدنی را با شیر پر کنید. از سرما لذت ببرید!

بیشتر چای سرد و نوشیدنی های دیگر

چاپ

دستور غذا را دریافت کنیددستور غذا را دریافت کنید
دستور غذا را دریافت کنید

یک نوشیدنی کلاسیک چای حبابدار ساخته شده با چای سرد تایلندی، شیر، شیر تغلیظ شده شیرین و بوبا.

بازده 1

آماده سازی 10 دقایق

8 ساعت ها

جمع 8 ساعت ها 10 دقایق

دستورالعمل ها

  • ابتدا چای تایلندی درست کنید. 2 گرم (حدود 1/2 قاشق چایخوری) از مخلوط چای را با 200 میلی لیتر (حدود 3/4 فنجان) آب ترکیب کنید. اجازه دهید یک شب دم بکشد و سپس مخلوط چای را قبل از استفاده از صافی رد کنید.

  • سپس مرواریدهای بوبا را آماده کرده و اجازه دهید قبل از استفاده خنک شوند.
  • حالا شما آماده مونتاژ نوشیدنی خود هستید. در یک لیوان، مرواریدهای بوبا و سپس یخ را اضافه کنید.

  • شیر تغلیظ شده شیرین شده را در کناره های لیوان می چکانم. در صورت تمایل می توانید آن را با چای یا شیر مخلوط کنید.

  • سپس در چای تایلندی بریزید. سپس نوشیدنی را با شیر پر کنید. از سرما لذت ببرید!

یادداشت

من معمولاً 4 برابر تا 5 برابر مقدار چای سرد تایلندی را در یک پارچ کوچک درست می‌کنم، بنابراین می‌توانم در تمام هفته از چای سرد تایلندی همراه با تهیه این دستور چای بابای تایلندی لذت ببرم.
من در این دستور غذا از شیر لبنیات 2 درصد برای شیر استفاده می‌کنم، اما در صورت تمایل می‌توانید از شیر کامل یا جایگزین شیر مانند شیر سویا یا جو دوسر استفاده کنید.

تغذیه

ارزش غذایی

چای تایلندی با بوبا

مقدار در هر سروینگ

٪ ارزش روزانه*

* درصد ارزش روزانه بر اساس یک رژیم غذایی 2000 کالری است.

توجه: برای راحتی شما، تغذیه با استفاده از Spoonacular به صورت خودکار محاسبه می شود. در صورت لزوم، توصیه می کنیم از محاسبات تغذیه خود استفاده کنید.

منبع: https://abeautifulmess.com/make-this-thai-tea-with-boba/

توسط دکور

دکوراسیون