نقاشی من در مجموعه McGee x Threshold در Target

marian parsons oil painting asian pear still life

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد.

روز دوشنبه، در حال مرور استوری‌های اینستاگرام بودم و دوبار عکس گرفتم که یک اثر هنری را دیدم که در مجموعه‌ای از چیزهای مورد علاقه لیز ماری از مجموعه جدید McGee x Threshold در Target تشخیص دادم…

آن را میبینی؟! این یکی از نقاشی‌های رنگارنگ من است و برای مجموعه مک گی انتخاب شده و اکنون در فروشگاه‌های تارگت و آنلاین به فروش می‌رسد! می‌توانید یکی را از اینجا بخرید یا ببینید در یک هدف نزدیک در دسترس است یا خیر.

وقتی برای اولین بار آن را دیدم، فوراً آن را به عنوان مال خودم تشخیص دادم، اما وقتی آن را بیشتر مطالعه کردم، شروع به زیر سوال بردن خودم کردم. بنا به دلایلی احساس می کردم از نقاشی من بهتر است! من این فرصت را داشتم که به طور عینی و در یک زمینه جدید به آن نگاه کنم و این به من قدردانی جدیدی از سبکم داد. برای چند دقیقه کوتاه، فکر می کردم که آیا کسی از نقاشی من نقاشی ایجاد کرده است یا شاید اگر من آن را در جایی پست کرده باشم، از روی عکس. من به تازگی Artist Reference Photos را راه اندازی کرده بودم و آن تصویر در آنجا پست نشده است، بنابراین منطقی نبود. من عکس کار اصلی ام را شکار کردم و این تایید کرد که این نقاشی من است.

همچنین یک سوال وجود داشت که آیا این مجوز از طریق کانال های مناسب صادر شده است، اما پس از اینکه نماینده من کمی حفاری کرد، متوجه شدیم که این یک معامله انحصاری از طریق یکی از قراردادهای مجوز موجود ما است، بنابراین همه آن قانونی است و من حق امتیاز آن را دریافت خواهم کرد. اگر کنجکاو هستید که صدور مجوز چگونه کار می‌کند و چگونه یک قطعه می‌تواند بدون اطلاع من در Target به پایان برسد، در اینجا پستی وجود دارد که فرآیند صدور مجوز را توضیح می‌دهد.

من نقاشی‌هایم را در وب‌سایت‌ها و در برخی از مغازه‌های زیبا دیده‌ام، اما هرگز تصور نمی‌کردم که یکی را در یک هدف ببینم.

در Target محلی ما که یکی از کوچک‌ترین فروشگاه‌های Target است که من تا به حال دیده‌ام حمل نشده است، اما آنها آن را در چند فروشگاه در عرض 30-45 دقیقه حمل می‌کردند، بنابراین ما به سمت Chambersburg، PA رفتیم تا چاپ را در آن ببینیم. شخص درست روی نمایشگر اصلی نمایش داده شد! همانطور که گوشه را دور می زدیم، جف به من گفت که آن را دید و من دوربینم را بیرون آوردم تا آن لحظه را ضبط کنم. وقتی آن را به صورت آنلاین دیدم، هیجان‌زده شدم، اما وقتی آن را شخصا، روی صفحه نمایش، در Target دیدم، سطح جدیدی از سرگیجه بود. وای.

البته خریدم. من همیشه می‌توانستم یکی را برای خودم نقاشی کنم، اما می‌خواستم یکی بخرم تا بتوانم آن را در خانه‌ام عکاسی کنم و احتمالاً آن را تقدیمش کنم. با 32 دلار ارزش قیمتش را داشت.

من چندین سوال در مورد فروش هنرم تحت برند دیگری دریافت کرده ام. این بخشی از مجوزهای هنری است و اگر هنرمند به طور گسترده شناخته شده نباشد بسیار رایج است. قطعه یا طرح معمولاً تحت نام طراح قرار می گیرد و نه نام هنرمند. این یکی از مصالحه‌هایی است که وقتی موافقت می‌کنید مجوز کارتان را بگیرید. امضای من روی نقاشی نیست، اما نام من روی اطلاعات کپی رایت پشت آن است. البته، بسیار عالی خواهد بود که چاپ آثارم با نام و برند من به فروش برسد، اما من آنقدر ماهی بزرگ در دریا نیستم که شرکت های بزرگ به آن علاقه مند شوند. و من در این مرحله از حرفه هنری ام با آن مشکلی ندارم.

از شنیدن اینکه شی مک گی خودش نقاشی من را انتخاب کرد بسیار هیجان زده شدم و این یکی از اولین قطعاتی بود که او برای مجموعه جدید انتخاب کرد. این یک تعریف بزرگ است که یکی از نقاشی های من با او صحبت کرد و اینگونه شد که با نام تجاری او در Target تمام شد. من عاشق تشک و فریمی هستم که او برای آن انتخاب کرده است. خیلی گرانتر از 32 دلار به نظر می رسد. چاپ نیز بسیار خوب انجام شده است. تنها عیب چاپ نقاشی رنگ روغن روی کاغذ و قرار دادن آن در پشت شیشه این است که بافت لذیذ ضربه های قلم مو را از دست می دهید و شیشه درخشندگی ایجاد می کند. چاپ بسیار خوب انجام شده است، هر چند، و من از کیفیت هیجان زده هستم.

چاپی را که در آشپزخانه‌ام خریداری کرده‌ام در محدوده‌ای متفاوت استایل دادم تا چند عکس از آن بگیرم. من یک روبان مخملی طلایی را از چوب لباسی رد کردم تا بتواند روی نرده قابلمه آویزان شود.

البته، این قطعه ای است که برای آشپزخانه یا اتاق ناهارخوری مناسب است، اما فکر می کنم شما می توانید یک طبیعت بی جان میوه ای را تقریباً در هر جایی آویزان کنید.

من در چند هفته گذشته زیاد نقاشی انجام نداده ام، زیرا زمان زیادی را صرف پروژه های خانه و خارج از منزل کرده ام، اما از آنجایی که هوا خیلی گرم می شود و نمی توانم آنقدر بیرون از خانه باشم، می خواهم به کارم برگردم. سه پایه روزانه این همچنین یک ضربه در عقب برای شروع دوباره برای ایجاد یک مجموعه جدید برای فروش آثار هنری اصلی و برای صدور مجوز به مشتریان بوده است.

به انجمن خلاق ما بپیوندید!

با عکس های مرجع رایگان و بینش های هنری الهام بگیرید

برای خبرنامه ما ثبت‌نام کنید و به دنیایی از عکس‌های مرجع هنرمند رایگان و بدون حق امتیاز، محتوای انحصاری، و آخرین به‌روزرسانی‌هایی که مستقیماً در صندوق ورودی خود ارسال می‌شوند، دسترسی پیدا کنید. اولین نفری باشید که مجموعه های جدید، هنرمندان برجسته و نکاتی را برای ارتقای عملکرد هنری خود کشف می کند. این فرصت را از دست ندهید تا خلاقیت خود را با تصاویر با کیفیت بالا و بدون حق امتیاز بالا ببرید. ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا امروز به جامعه هنرمندان پر جنب و جوش ما بپیوندید!منبع: https://missmustardseed.com/my-painting-mcgee-x-threshold-collection-at-target/

توسط دکور

دکوراسیون