مهم ترین نکات درباره طراحی دکوراسیون اتاق خواب | azindekor

برای نورپردازی دکوراسیون اتاق خواب می توانید از سقف کاذب ، کناف و لوسترهای مخصوص اتاق خواب استفاده کنید . آباژور نیز یکی از ابزارهای شیکی است که جهت نورپردازی استفاده می شود . پنجره در دکوراسیون سبب می شود نور داخلی و یک منظره تماشایی برای اتاق فراهم شود و انرژی و اشتیاق کافی پس از استراحت برای شروع یک روز جدید فراهم شود .

انتخاب تخت خواب مناسب

طراحی چراغ های پشتی به گونه ای است که هیچ آسیبی به بالشتک‌ ها وارد نمی شود. هماهنگی رنگ مبل و صندلی مطالعه موجب زیباتر شدن این اتاق شده است. استفاده از پرده های کرکره ای و پرده های زبرا با طرح های کارتونی و عروسکی می تواند، گزینه خوبی برای اتاق خواب کودکان و نوجوانان باشد. یک پرده با رنگ ملایم که طول آن تا زمین می­ رسد، می ­تواند حس خوبی در اتاق خواب ایجاد کند. شکل و فرم ­های هندسی در سبک مدرن کاربرد دارند و شما می­ توانید در وسایل مختلف و یا نقش دیوار و سقف از آنها استفاده کنید. اگر اتاقتان نور کافی از بیرون دریافت نمی کند می توانید با نصب یک لوستر زیبا یا لامپ های تزئینی و گذاشتن یک آباژور شیک نورپردازی زیبایی برای اتاق فراهم کنید .

۲۲ترفند استفاده از نمک در خانه برای خانم‌ها

مجله خبری آذین دکورپردازی با ریسه‌ها فضای رویایی و زیبایی را به دکور اتاق خواب شما می‌دهد. بنابراین، برای داشتن یک دکوراسیون اتاق خواب ساده و شیک، بیشتر به دنبال وسایل و مبلمانی با خطوط صاف و مستقیم باشید؛ زیرا وسایلی که خطوط منحنی دارند، برای دیزاین اتاق خواب‌های کوچک مناسب نیستند. یکی از مزایای سپردن کار به طراح دکوراسیون حرفه‌ای، اینست که بهترین طراحی ممکن براساس بودجه و سلیقه شما انجام خواهد شد.

  • به طور کلی ایجاد کنتراست کم‌تر که به معنی تضاد رنگی است، به بزرگ‌تر نشان دادن فضا کمک خواهد کرد.
  • در یک اتاق خواب کوچک، بدون تردید می توانید از الگو استفاده کنید.
  • در این مطلب دکوراسیون خانه مدرن با ویژگی هایی همانند یک هتل 5 ستاره را بررسی کرده ایم.

کمد ریلی همراه با آینه در بزرگ نشان دادن فضای اتاق خواب مدرن تأثیردارد. در اتاق خواب های بزرگ در صورت امکان بهتر است از کمد دیواری لولا دار استفاده شود. همه نکته­ هایی که در این مطلب گفتیم هرچند کوچک به نظر برسند ولی مهم هستند. با دیدن تصاویر مختلفی از دکوراسیون اتاق خواب می ­توانید ایده بگیرید.

در این شهرها می توانید سفارش دکوراسیون اتاق خواب را ثبت کنید:

رنگ اصلی این نوع دکوراسیون سفید است و رنگ‌های دیگر این سبک شامل خاکستری، سفید و قهوه‌ای می‌شود. جالب است بدانید که نورپردازی فضا، تمرکز اصلی این سبک است که بر ریتم شبانه‌روزی نیز تاثیر می‌گذارد و به تعادل زمانبندی بدن شما کمک می‌کند. کفپوش اتاق اغلب چوبی بوده که به رنگ طبیعی خود باقی مانده یا با رنگ سفید رنگ‌آمیزی شده است. با این که انتخاب رنگ‌هایی با تناژ سرد در این سبک، رایج است، اما به کار بردن اندکی رنگ گرم و شاد در برخی عناصر و لوازم دکوراسیون، نه تنها تناقضی ایجاد نمی‌کند، بلکه می‌تواند به جذابیت و گیرایی این سبک هم بیفزاید.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون