معرفی سبک مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی معماری مدرن شارین آرک 91007005_021 | azindekor

علاوه‌بر این‌که رنگ‌های ملایم و خنثی را در مبلمان به کار برده شده است، دیوارها را نیز با رنگ‌های ملایمی و یکسانی رنگ‌آمیزی شده. یکرنگی ملبمان، دیوار و فرش باعث شده تا فضای آرامش‌بخشی ایجاد شود. توجه داشته باشید که جنس همه المان‌های چوبی شبیه به هم‌اند و رنگ چوب هماهنگی دارند. این طراحی نیز یکی دیگر از دکوراسیون خانه های مدرن تهران است که بانوی خوش ذوقی آن را طراحی کرده است.

  • فضای پذیرایی از مهمترین قسمت خانه است که سبک زندگی و روحیه فرد را نشان میدهد.
  • در بسیاری از خانه های مدرن، آشپزخانه، نشیمن، پذیرایی و فضای غذاخوری به هم پیوسته هستند.
  • اما در سبک کلاسیک سقف ها می توانند الگو یا تقسیم بندی هندسی خاصی داشته باشند و تزیینات طلایی برای آنها انتخاب شده باشد.
  • استفاده از پتینه و کاغذ دیواری با اشکال هندسی که دارای زاویه و خطوط تمیزی هستند می تواند به دکوراسیون شما ظاهری مدرن تر بدهد.

مجله خبری آذین دکور‌های آرامش بخش، روشن و طبیعی نیز از ویژگی این سبک میباشد که با سبکی مینیمالیستیتلفیق شده است. سبک داخلی مدرن بر فرم های مرتب ، نمونه های معاصر و بین فضاهای داخلی و خارجی استوار می باشد که همین باعث ایجاد آرامش و شیک بودن می باشد . رعایت اصل عدم ‌تقارن از ویژگی‌های اصلی طراحی مدرن است، البته در عین حال باید تعادل حفظ شود. برای این‌ کار آینه، قاب یا تابلو را نباید درست وسط بالای مبلمان، میز یا قفسه‌ کتاب قرار داد، اما باید با وسیله دیگری که وزن بصری نا مشابه اما یکسان دارد، تعادل حفظ شود. پس از سال‌ها استفاده از تزئینات دیواری، نقاشی‌های دیواری و کاغذ دیواری ویکتوریایی، مدرنیست‌ها به سمت دیوارهای خنثی رفتند.

http://belaltour.ir

نوع دکوراسیون این فضا بسته به سلیقه‌ی شما دارد، اما سعی کنید از شلوغی پرهیز کنید و دنباله رو سبک مدرن باقی فضا باشید. البته در طراحی این بخش بهتر است جهت نمایش کتب‌های خود از قفسه بهره برید. مطمئنا مبل انتخابی شما باید راحت بوده و بتوان برای مدتی روی آن مطالعه کرد. ایده های نو دکوراسیون مدرن دکوراسیون سنتی منزل یا دکوراسیون مدرن شما کدامیک را می‌پسندید؟ آیابه دنبال طرح‌های مدرن و شیک هستید؟ با نمونه‌ها و نکات آن تا چه حد آشنایی دارید؟ سبک معماری مدرن سبکی است که در پی سادگی و شیک طراحی کردن فضاست. البته در تفکر عامیانه مردم ما طرح‌های لوکس و غربی به عنوان سبک مدرن جا افتاده و این سبک طراحی در بین مردم محبوبیت خاصی داشته که روز به روز بر تعداد علاقه‌مندان به این سبک اضافه می‌شود. با این حال باید بدانید بدون داشتن اطلاعات لازم و یا مهارت در طراحی، ممکن است نتیجه‌ حاصله معکوس عمل کند.

فضای ذخیره سازی داخلی:

با طرح های متفاوت استفاده نمایید تا با نور طبیعی هماهنگ شود . استفاده از رنگ های تیره و خنثی از دیگر ویژگی های سبک دکوراسیون مدرن می باشد . برای دیزاین خانه مدرن می‌توان کاناپه‌ای ساده و مدرن با رنگ خنثی را با صندلی خاص یا دکوری‌ها و جزییاتی که سبک مدرن ندارد، تکمیل کرد.

پنجره‌های بزرگ: یکی از الزامات خانه های مدرن

ردا صنعت بزرگترین پلت فرم تمامی فرآیند های صنعت سازه از طراحی تا اجرا و تامین قطعات در ایران با سابقه 10 ساله در زمینه پشتیبانی از بزرگترین پروژه های صنعتی وساختمانی ایران میباشد. در صورت نیاز به مشاوره رایگان و یا خرید باردا صنعتتماس بگیرید. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان که بعد از ثبت نام شما در سایت صورت می‌گیرد.

۱۷. کاشی‌های طرح‌دار

توسط دکور

دکوراسیون