ما در حال حرکت هستیم! – کلبه نامه دار

ما در حال حرکت هستیم!  - کلبه نامه دار

سقیفه!

در صورتی که در اینستاگرام دنبال نکرده ایدخونه مون رو هفته پیش فروختیم و با مزرعه قرارداد داریم!!! AAAHHH! ما خیلی هیجان زده ایم!!!! خانه (یک مستعمره آجری قدیمی با 5 اتاق خواب و 5 حمام) در 5 هکتار زرق و برق دار قرار دارد و من به سختی می توانم منتظر بمانم تا در اواخر ماه اوت شروع به شخصی سازی مکان کنم!

یکی از دلایل اصلی ما برای اسباب کشی (به غیر از این که ما یک اتاق خواب کوتاه و دو دفتر کار در خانه داشتیم) این است که کوین، بچه ها و من واقعا آرزو داشت در یک محیط روستایی تر زندگی کند (مرغ، گل، و گوسفند!) و کتی واقعاً می خواست به شهر نزدیک تر باشد. (ما در حال حاضر تقریباً 20 دقیقه دورتر زندگی می کنیم (در بین ایالتی) و کتی یک مرد 85 ساله بسیار فعال است!) مطمئن نبودم که آیا چیزی را که به دنبالش بودیم (منظورم یک مزرعه سرگرمی است) پیدا کنیم یا نه. نزدیک تر به شهر؟)، اما باور کنید یا نه، مزرعه فقط می نشیند در داخل محدوده شهر است، و همه همسایگان ما که به زودی به آنها تبدیل خواهند شد، 5 هکتار نیز دارند، بنابراین واقعاً بسیار روستایی به نظر می رسد و احساس می شود.

من به سختی می توانم منتظر بمانم تا به محض اینکه ماه آینده در مکان تعطیل شدیم، تور الکترونیکی کامل را به شما ارائه دهم! اولین زمینه ای که می خواهیم به آن بپردازیم، سوئیت خانواده است. مساحت آن حدود 600 فوت مربع است و از سه اتاق مجزا تشکیل خواهد شد: یک اتاق خواب (که شامل فضای کافی برای دو تکیه گاه مانند الان است)، یک آشپزخانه (بزرگتر از اتاق فعلی کتی) و یک حمام با صفر کامل. دوش پاکسازی برای جیم. کتی همچنین یک اتاق نشیمن جداگانه برای خواندن و خیاطی خواهد داشت. اوه، و او اخیراً شعرهای واقعاً دوست داشتنی می‌نویسد!

این خانه استخوان های خوبی دارد (و تعداد زیادی از آنها تقریباً 4700 فوت مربع!)، اما در 30 سال گذشته به روز نشده است، بنابراین ما قطعاً کار خود را برای خودمان انجام داده ایم. در اینجا نگاهی اجمالی از چمنزار بیرون آمده است:

من دارم بنابراین بسیاری از ایده‌ها پین‌شده، ذخیره شده و در پوشه‌ها قرار می‌گیرند، اما چیزی که من مشتاقانه منتظرش هستم اکثر است گوش دادن به مناظر و ارج نهادن به معماری خانه ها (کلاسیک).. این کاملاً یک احساس “انگلیسی” دارد (یا وقتی دستم را گرفتم – هه!) و با رفتن با من روده پوزخند، ترسیم خاطرات، و تزریق قطعات مساوی ظریف و ساده، امیدوارم خانه ای ایجاد کنم که نه تنها اجازه بیان چقدر دوست داریم زندگی کنیم، اما این نیز تکرار می شود ما کی هستیم.

و در حالی که فرآیند تغییر ممکن است چندین سال طول بکشد تا تکمیل شود، من احساس می کنم مدت زیادی طول نمی کشد تا خانه طنین واقعاً خاصی ایجاد کند. چون صادقانه بگویم که قبلا یکی دارد. فقط چیزی در مورد آن وجود دارد، و من مشتاقانه منتظر هستم که شما را به زودی به شما نشان دهم!

امیدوارم هفته خوبی داشته باشید دوستان خواننده. اگر به من نیاز دارید، احتمالاً در اطراف محله می دوم و جعبه های متحرک را جمع آوری می کنم! واییییییییییییییییییییییییییییییییی!

لیلامنبع: https://theletteredcottage.net/were-moving/

توسط دکور

دکوراسیون