طراحی خوب در یک روز اتفاق نمی افتد

IMG_8790

در دنیایی از جادوی تبلیغاتی و لذت فوری در رسانه های اجتماعی، این فقط یک یادآوری کوچک است که طراحی خوب در یک روز اتفاق نمی افتد.

IMG_8790IMG_8790

آسان نیست، با یک ضربه محکم. یا فیلتر اینستاگرام یا یک برنامه تلویزیونی با فیلمنامه.

اگر مراقب نباشیم کم کم داریم شستشوی مغزی می‌گیریم. چون ما هستیم احاطه شده توسط آن

اگر چیزی وجود داشته باشد که در طول سال‌ها در خانه‌های خودمان و مشتریانمان به درستی می‌دانیم، طراحی خوب و کل فرآیند، واقعاً زمان می‌برد. اما بیشتر، صبر می خواهد.

به ماه‌ها برنامه‌ریزی {در مورد خانه‌ای که می‌خواهیم شروع کنیم، سال‌ها} نیاز دارد.

سپس دورهای تجدید نظر {بسته به فضا و مشتری}.

مشارکت و برنامه ریزی بیشتر برنامه ریزی و هماهنگی، نظارت بر کار و پیگیری تمام جزئیات کوچک.

تیم هایی متشکل از افراد مستحکم و قابل اعتماد برای پیشرفت با برنامه ها

گاهی اوقات ما به سکسکه مانند نشتی آشپزخانه یا چیزی که صاحبان قبلی از دست داده اند، برخورد می کنیم. یا آن عامل انسانی همیشه حاضر. بنابراین نیاز به حوصله و صبر بیشتری دارد.

IMG_8750IMG_8750

طراحی خوب مستلزم کار تیمی و درک، مدیریت افراد و حل مسئله است.

ما واقعاً در پس‌زمینه کارهای زیادی داریم که همیشه نمی‌توانیم آن‌ها را در اینجا به اشتراک بگذاریم، تا بعداً. بنابراین اگر به نظر می رسد که در سایت ما تاخیری با آنچه به اشتراک می گذاریم وجود دارد، به این دلیل است که کار ما چند وجهی است و دائما در حال تکامل است. این روابط و ارتباطات و سازمان است.

IMG_8776IMG_8776

طراحی خوب در یک روز اتفاق نمی افتد. فیکسر خودمان خانه بالایی گرفته است سال ها، و هنوز بخشی از یک داستان کوچک است که به آرامی آشکار می شود. این نقطه مقابل کمال است و مردم همیشه به دنبال آن هستند. پشت این قبل و بعد که دوست داریم به اشتراک بگذاریم، ضرب المثل قدیمی درست است: خون، عرق و اشک باعث شد این اتفاق بیفتد. ما نیز در این میان زندگی را انجام می دهیم، درست مثل بقیه. بنابراین هر بار که فضایی را که ما به اشتراک می گذاریم می بینید، بدانید که شامل ماه ها کار طراحی، تیم هایی از افراد خوب، مشارکت عالی با برندهای باورنکردنی و مقدار زیادی صبر از همه بر اساس زمان بندی، مجوزها، و رگبار بی پایان متغیرهای توپ منحنی.

استخر cessاستخر cess

اجرای آن طراحی خوب به این نتیجه می رسد سخت کار کردن

ما فقط می خواستیم این به عنوان یک یادآوری ملایم در مورد خانه شما باشد. در صورتی که در همه جا، از رسانه های اجتماعی گرفته تا مجلات، غرق در تصاویر عالی هستید. ما مطمئناً جادوگر نیستیم، و گاهی اوقات وقتی صحبت از فضایی می شود که به اندازه کافی خوش شانس هستیم که در اینجا به اشتراک بگذاریم، در معرض سرنوشت محض قرار می گیریم. خیلی ها هستند که ما آنها را به اشتراک نمی گذاریم. درست همانطور که یک هنرمند وقتی خیلی نزدیک می ایستد ممکن است در نقاشی خود گم شود، خوب است که هر چند وقت یک بار یک قدم به عقب بردارید تا نفس بکشید و دیدگاه خود را تغییر دهید.

بنابراین امروز فقط یک یادآوری کوچک بود … تغییرات فوری در رسانه های اجتماعی یا وقفه های تبلیغاتی را فراموش کنید که در آن هیچ مشکلی پیش نمی آید و طراحی در یک لحظه تکمیل می شود. همیشه داستان خیلی چیزهای بیشتری وجود دارد. و چیزهای خوب واقعاً اینجاست.

زیرا طراحی خوب در یک روز اتفاق نمی افتد.منبع: https://www.thehandmadehome.net/good-design-doesnt-happen-in-a-day/

توسط دکور

دکوراسیون