سبک کلاسیک مجموعه ای از مفاهیم و قواعد برگرفته از رم و یونان باستان است | azindekor

اما در اینجا می خواهیم دکوراسیون پذیرایی تعدادی از خانه های ایرانی را که به سبک کلاسیک دکور شده اند، با شما مرور کنیم. این تصاویر از تورهای خانه گردی چیدانه انتخاب شده اند. در حقیقت طراحی سقف و دیوارهای بسیار پرکار و فاخر از ویژگی های بارز سبک کلاسیک محسوب می شود.

  • در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک در شیراز تمامی ویژگی ها از کوچکترین تا آخرین و مهم ترین قسمت با جزئیات بسیار دقیق قابل مشاهده است.
  • امیدواریم از مطالعه این نوشته لذت برده و به‌خوبی با این سبک با‌اصالت و پرطرفدار آشنا شده باشید.
  • تجهیزاتی مثل وان، شیرآلات، قاب آینه، چراغ ها و پایه ها باید همه با هم متناسب باشند.
  • در انتخاب مبل باید به رنگ چوب توجه کرد و آن را مطابق با دکوراسیون فضا در نظر گرفت.

به این معنا که برای مجله خبری آذین دکور‌های مبلمان و بخش تزئینات پرده‌ها بیشتر از این رنگ‌ها استفاده می‌شود. ۱۰- آینه و کنسول هم به عنوان یک آیتم مهم در کنار سایر اکسسوری‌ها، جلوه زیبایی به سرویس پذیرایی شما خواهند بخشید. ۴- رنگ چوب مبل‌ها می‌تواند سفید و یا قهوه‌ای تیره باشد. تنها عیب در دیزاین کلاسیک خانه بالا بودن هزینه ها می باشد.

چطور خانه را به سبک دکوراسیون کلاسیک چیدمان کنیم؟

شرکت معماری و دکوراسیون رامسین با بیش از ۲۰ سال تجربه در امر دکوراسیون و ساخت و ساز یکی از قوی ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات دکوراسیون در سبک های مختلف بویژه سبک دکوراسیون کلاسیک لوکس می باشد. متریالی که معمولا به سبک کلاسیک برای کف و بر اساس معماری سنتی یونان استفاده می شود مواد طبیعی مانند سنگ و چوب در یک سطح بزرگ و یکنواخت قابل مشاهده هستند. در آشپزخانه و سرویس از کاشی های طرح دار یا سنگ های طبیعی استفاده می شود. مدرن کلاسیک گزینه ای محبوب برای بسیاری از افراد است زیرا مظهر طراحی داخلی مدرن همراه با سادگی سبک کلاسیک است. نتیجه محیط های تمیز و زیبایی است که برای مدت طولانی با ما می مانند.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن-ظفر

همچنین آن ها را به صورت دست ساز انتخاب کنید تا جزئیات و ظریف کاری های روی آن ها، اصالت سبک کلاسیک را به خانتان انتقال دهد. ، روتختی، فرش، کاغذ دیواری و پرده ها را طرح دار خریداری کنید. در این حالت باید سراغ مبل های استیل با بدنه منبت کاری و حکاکی شده و پایه و دسته های منحنی بروید تا به نشیمن و پذیرایی منزلتان جلوه کلاسیک دهند. حال که با خصوصیات مهم این سبک آشنا شده اید، خوب است بدانید چگونه می توان از آن برای آرایش چیدمان فضاهای مختلف منزل بهره برد. برای این که در این رابطه به اطلاعات دقیق و کافی دست پیدا کنید، ما نحوه اجرای این سبک را در هر فضا به صورت جدا شرح خواهیم داد.

گچبری به صورت قاب دور تا دور دیوارها یا مانند یک تابلو بر روی دیوارها و سقف انجام می شود. این قانون به دکوراسیون داخلی، مبلمان و… هم مربوط میشود. مجموعه آرند تولید کننده مبلمان لوکس و ارائه دهنده خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی. به علاوه، اگر دوست دارید از چیدمان به این سبک در یک اتاق خواب معمولی استفاده نمایید، ممکن است لازم باشد در تصمیم تان تجدید نظر کنید و یا حداقل با یک طراح در این زمینه مشورت نمایید. تمام رنگ ها باید نرم و گرم باشند و فضایی آرام و دنج برای ساکنین فراهم کند. سبک کلاسیک دارای ویژگی های زیادی است که فقط و فقط مختص خودش است و باعث تمایز بیش از حد این سبک با دیگرسبک هامی شود.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون