سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی تات بیم | azindekor

یک لمس مدرن در طراحی کلاسیک ترکیبی عالی برای یک خانه است. دکوراسیون کلاسیک، با مبلمان های منبت‌کاری شده و پرکار شناخته می‌شود. بهترین نوع مبلمان ها برای این نوع دکوراسیون، مبلمان های سلطنتی و استیل به رنگ چوب است. در هرحال، مبلمان های ساده و بدون تزیین، حتی اگر به سبک های خاص طراحی شده باشند، به ندرت می توانند یک دکوراسیون کلاسیک را تداعی کنند. پرده هایی از جنس ابریشم، کتان، ساتن و مخمل، والان دار، دارای نقوش کلاسیک مانند راه راه و طرح های خاص، چند لایه و آستردار مناسب این سبک می باشند. این پرده ها معمولا ضخیم بوده و از ورود نور جلوگیری می کند.

  • بهترین نوع مبلمان ها برای این نوع دکوراسیون، مبلمان های سلطنتی و استیل به رنگ چوب است.
  • یک آباژور با خطوط باریک، ظریف و ساده می تواند ایده آل باشد.
  • ستون نیز یکی دیگر از ویژگی های سبک کلاسیک در معماری داخلی است که مربوط به دوره معماری یونانی و رومی می شود.
  • تمام لوازم و عناصر گرانقیمت، باارزش و باکیفیت هستند.

به طور مثال مبلمان کلاسیک با پارچه های براق از گذشته تا امروز استفاده می کنند. به همین دلیل می توانیم بگوییم دکوراسیون کلاسیک منزل یک سبک بی زمان است که در دنیای مدرن امروز نیز جایگاه خود را حفظ کرده است. برای چیدمان یک اتاق نشیمن به سبک کلاسیک باید همان قواعدی که در ابتدای این مطلب گفته شد را به کار ببرید. رعایت تقارن در چیدمان، پرده های بلند و نفیس، رنگ هایی مثل قهوه ای و شیری، توجه به نظم، به کار بردن دکوری های لوکس و چشمگیر و اجرای گچبری روی دیوار و سقف از جمله این قواعد هستند. برای تاکید روی جزییات ظریف و زیبای اتاق نشیمن از نورپردازی استفاده کنید. لوسترها را از میان انواع کریستالی، برنزی یا انواع مشابه انتخاب کنید و از کوسن های بزرگ و طرح دار برای زیباتر کردن مبل ها کمک بگیرید.

لوسترهای مناسب سبک کلاسیک

این امر باعث می شود که تمام اجزا با محوریت یک اِلمان یا شی زیبا نظم خاصی داشته باشند. در نتیجه از شلوغی بصری و بهم‌ ریختگی جلوگیری می‌ شود. بسیاری از افراد گمان می کنند که معماری لابی چندان پیرو الگوهای طراحی داخلی کلاسیک نیست. این در حالی است که الگوی کلاسیک به راحتی در فضاسازی لابی به کار گرفته می شود. تزیین گچبری و پتینه کاری ها نیز توسط استادکار طراحی می شوند. تم رنگی غالب باید در تمام فضای دکوراسیون خانه یا دکوراسیون اداری کلاسیک به وضوح دیده شود.

دکوراسیون آشپزخانه به سبک کلاسیک

سلام و با تشکر جهت مجله خبری آذین دکور دکوراسیون کلاسیک محل کار شما با بهترین خدمات و قیمت ها در خدمتیم. جزئیات در مبلمان و طراحی فضاهای داخلی از جمله سقف و دیوار ها نقش بسیار مهمی دارد. میتوان گفت جزئیات جز عناصر جدانشدنی این سبک به شمار میرود. در این سبک در گچ کاری سقف و دیوارها و در عناصر دکوراتیو و مبلمان دارای طرح های زیبای کلاسیک می باشند. شما در اکثر مکان های مختلف معماری و دکوراسیون سبک مدرن را مشاهده می کنید.

به طور مثال قانون 60، 30، 10 یک انتخاب بسیار رایج است. گچبری و طرح های پتینه را می توان به طور گسترده یا نقطه ای در طراحی داخلی کلاسیک به کار برد. می توان بر روی فضاهای وسیع مثل سقف و دیوار پیاده سازی کرد. گچبری و پتینه کاری در دکوراسیون کلاسیک بسیار مهم و شناخته شده هستند. چون این نوع طراحی باعث زیبایی هر چه بیشتر دکوراسیون کلاسیک می شود. ضمن اینکه جلوه خاصی را در فضای کلاسیک به وجود می آورند.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون