سبک دکوراسیون کلاسیک معرفی 8 اصل برای طراحی کلاسیک منزلتان! مدیا دکور | azindekor

نورپردازی در کنار حضور نور طبیعی در سبک کلاسیک و زیر شاخه های آن اهمیت ویژه ای دارند. معمولا در سبک طراحی کلاسیک پنجره ها بزرگ طراحی می شوند. همان طور که مطالعه کردید، دکوراسیون کلاسیک، سبکی لوکس و مجلل و پر از جزئیات و ظریف کاری ها با هندسه و معماری دقیق است.

  • این احیای دوباره با الهام بخشی از دو تمدن بزرگ در اندیشه فردی با نام آندره پالادیو پدیدار شد.
  • شما را در ادامه با ویژگی های این سبک خاص معماری بیشتر آشنا میکنیم.
  • اگر شما نیز چنین فضایی در منزل خود دارید، برای چیدمان شکیل آن کافی است اصول مذکور برای دکوراسیون نشیمن را تکرار کنید.
  • سبک های طراحی در دکوراسیون اساس شکل گیری نو آوری و خلاقیت در هر پروژه ای هستند.
  • این ارتفاع سقف زیاد نیز به همان ویژگی استواری و استحکام بر میگردد.

به‌عنوان مثال چوب‌های بلوط، گردو، راش و ماهون، انتخابی ایده‌آل برای ساخت سرویس خواب سلطنتی و مبلمان کلاسیک است. در این سبک برای انتخاب روتختی‌ها و پرده‌ها، باید سراغ پارچه‌های ابریشمی و پنبه مصری، کتان و مخمل رفت. سنگ‌های مرمر و مرمریت نیز از جمله مواد لوکس و درجه یک در طراحی داخلی یک خانه به سبک کلاسیک هستند. سرویس بهداشتی های کلاسیک، معمولا کابینت های چوبی با رنگ های کرم و قهوه ای دارند.

دکوراسیون کلاسیک

در سبک نئو کلاسیک ، پرده ها در عین اشرافی بودن بسیار ساده و بلند هستند. زیاده روی در تعداد مبلمان و وسایل تزئینی جایی در سبک نئو کلاسیک ندارد. در سبک نئو کلاسیک دیوارها اغلب با تابلو ها و یا اکسسوری های ساده ای از گل آرایی تزئین می شوند. استفاده از اشکال و خطوط منحنی در هر قسمتی از دکوراسیون مختص سبک کلاسیک است.

ویژگی های دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن خونه

دکوراسیون کلاسیک، سبکی که در هر زمانی طرفداران بسیاری داشته است. حتی این روزها که زندگی افراد شکل مدرنی به خود گرفته‌است، باز هم محبوب و خواستنی است. اما برای اینکه بتوانیم بهترین دکوراسیون داخلی کلاسیک را داشته باشیم می‌بایست نکات مهمی را در نظر بگیریم.

دلایل محبوبیت سبک کلاسیک

مجله خبری آذین دکور داخلی نئو کلاسیک معمولا دارای تزئینات و جزئیات پیچیده ولی بسیار کم و ظریف در لوازم است. سبک نئو کلاسیسم هر آن چه درباره آمیختن سبک کلاسیک با مدرن است. از مشخصه های بارز سبک دکوراسیون کلاسیک استفاده از دیوارهای گچ بری شده، مبلمان آنتیک و سلطنتی،دکوری های چوبی حکاکی شده، سقف های بلند، پرده های فاخر با پارچه های گلدار، است. هدف از استفاده آن‌ها، نمایان‌تر شدن متریال های دیگر مانند چوب در دکوراسیون داخلی کلاسیک است.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون