سبک دکوراسیون کلاسیک معرفی 8 اصل برای طراحی کلاسیک منزلتان! مدیا دکور | azindekor

پس اگر شیفته این ویژگی های منحصر به فرد شده اید، اصولی که آموزش دادم را به کار ببرید و خانتان را به سبک کلاسیک دکور کنید. توجه داشته باشید طرح های راه راه، شطرنجی، و طرح گل های کلاسیک مثل داماسک، از بهترین گزینه ها برای پارچه های شما هستند. در ادامه نیز می توانید عکس های متعددی از فضاهای اجرا شده به سبک کلاسیک ببینید و از آن ها الهام بگیرید. پذیرایی بخشی از منزل است که این روزها بیشتر کارهای مان را در آنجا انجام می دهیم.

  • تقریباً می‌توان با اطمینان گفت که اصل چیدمان بر اساس رعایت قرینه‌ها می‌باشد.
  • در طراحی داخلی سبک کلاسیک، تعادل، تناسب و هماهنگی کامل بین اجزای طراحی به صورت کاملا کلیشه ای براساس معماری یونان و رم باستان رعایت می‌شود.
  • مبلمان در سبک کلاسیک دارای ابعاد بزرگ و با حکاکی و کنده کاری های بسیاری هستند.
  • این در حالی است که الگوی کلاسیک به راحتی در فضاسازی لابی به کار گرفته می شود.
  • جلوه ناب و زیبای آنها همیشه دوست‌داشتنی و چشم نواز است.

برای پوشش پنجره ها از مجله خبری آذین دکور های بلند با پارچه های نفیس و تزییناتی مثل والان بهره بگیرید. کاغذ دیواری ها را از میان طرح های گلدار و رنگ های آرامش بخش برگزینید. مبلمان آنتیک ، دیوارهای گچبری شده، لوسترهای چشمگیر، تزیینات شگفت انگیز، دکوری های حکاکی شده، پرده های فاخر و رنگ های شکیل و سنگین چه چیزی را در ذهن شما تداعی می کنند؟ بله، سبک دکوراسیون کلاسیک . ویژگی هایی که نام برده شد، خصوصیات سبک دکوراسیون کلاسیک هستند. وقتی این ویژگی ها در کنار هم برای دکوراسیون منزل به کار روند، شما می توانید فضایی سرشار از اصالت و ابهت را تجربه کنید. سبک کلاسیک برای کسانی که وقار در دکوراسیون را به دیگر چیزها ترجیح می دهند، مناسب است.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک کلاسیک-زعفرانیه

طراحی دیواره ها و سقف های بسیار فاخر و پرکار ، یکی از ویژگی های بارز سبک کلاسیک در معماری داخلی خانه ها و فضاهای رسمی ست. اگر می خواهید یک آشپزخانه کلاسیک داشته باشید باید ابتدا از مهم ترین قسمت ها شروع کنید و قدم به قدم پیش بروید. مسلما یکی از این مهم ترین قسمت های آشپزخانه، کابینت های آن هستند.

اصل فنگ شویی سرویس بهداشتی و دستشویی و حمام

حتی اگر تمام اصول بالا را به درستی اجرا کرده باشید، بدون نورپردازی مناسب، عناصر لوکس و پر ظرافت منزل کلاسیکتان به خوبی جلوه نمی کنند. پس برای این که تقارن در فضا دیده شود، ابتدا نقطه کانونی را در فضا مشخص کنید و آن را به عنوان محور تقارن در نظر بگیرید. در دکوراسیونی که ریشه اش در معماری روم و یونان باستان است، باید از متریال و مصالح با کیفیت و لوکس استفاده کنید. کاربرد لوستر در دکوراسیون تنها به نور پردازی و روشنایی محدود نمی‌شود یک لوستر زیبا به جذابیت دکوراسیون شما اضافه می کند لوسترها از تزئینات چشم گیر دکوراسیون به شمار می‌روند. کابینت های کلاسیک عمدتا از چوب های بلوط یا گردو هستند. این سبک، سبکی منظم و پایدار است که پایداری و استقامت خاصی به فضا می دهد.

پارچه های طبیعی مدرن مناسب ترین پارچه برای اثاثیه داخلی سبک نئو کلاسیک هستند. توجه داشته باشید که پارچه های ملیله دوزی شده ، زر بافت و گل دار جایی در این سبک ندارد. پیشنهاد می شود این رنگ های گرم را فقط در یک کاناپه تکی ، یا مبل های تک نفره و یا مثلا فقط در رنگ یک دیوار شاخص استفاده کنید. توجه داشته باشید که پارچه های تک رنگ ، ساده و بدون طرح مناسب دکوراسیون نئو کلاسیک است. آیا می دانستید گل و گیاه نقش بسیار کم رنگی در سبک کلاسیک دارد؟ دکوراسیون کلاسیک دارای اکسسوری های لوکس ، پر زرق و برق و تجملی است.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون