راه اندازی سایت عکس مرجع رایگان هنرمند

راه اندازی سایت عکس مرجع رایگان هنرمند

من چند ماهی است که روی یک پروژه جدید در پشت صحنه کار می کنم و اکنون، آماده راه اندازی رسمی هستیم! من بسیار هیجان زده هستم که شما را با سایت جدید خود معرفی کنم … www.artistreferencephotos.com

یکی از بزرگترین ناامیدی هایی که من به عنوان یک هنرمند رو به رشد تجربه کرده ام، یافتن عکس های مرجع برای چیزهایی است که می خواهم نقاشی کنم که ممکن است روزانه نبینم. خوانندگان و فالوورهای اینستاگرام من سخاوتمندانه عکس‌هایی را با من به اشتراک گذاشته‌اند، اما هر هنرمندی مخاطب سخاوتمندانه‌ای به عنوان منبعی برای استفاده در مواقع نیاز به عکس‌های خاص ندارد. بله، هنرمندان می‌توانند تصاویر را به‌صورت آنلاین جستجو کنند، اما محدودیت‌هایی حتی در وب‌سایت‌های اشتراک‌گذاری عکس «رایگان» وجود دارد و اگر بخواهید مجوز کار خود را برای تکثیر و فروش بدهید، ممکن است چیزها چسبنده شوند. در تمام جستجوهای آنلاین خود دریافتم که وب سایتی وجود ندارد که واقعاً یک کتابخانه عکس مرجع بدون حق امتیاز برای هنرمندان بدون هیچ رشته ای باشد.

بنابراین، به این فکر افتادم که… کسی باید یک وب سایت اشتراک گذاری مرجع برای هنرمندان بسازد.

و سپس همان سؤالی را که بیش از یک دهه پیش پرسیدم، وقتی فکر کردم کسی باید رنگ شیر را به روشی جدید در یک پالت رنگی تازه و بسته بندی منحصر به فرد معرفی کند، پرسیدم… چرا من نه؟

من با دستیار و طراح گرافیکم، هایدی، در مورد ساخت این سایت صحبت کردم و او حاضر شد، بنابراین شروع کردیم. او وب‌سایت را ساخت و من محتوا را نوشتم و عکس‌ها را جمع‌آوری کردم، و از سال‌ها عکس‌های مرجع از کتابخانه دیجیتال خودم استفاده کردم. در حالی که هایدی جادوی خود را انجام می داد، من نیز باید به چشم انداز خود برای سایت فکر می کردم. در اینجا برخی از چیزهایی است که من در مورد آن فکر کردم و آنچه که Artist Reference Photos را منحصر به فرد می کند…

Artist Reference Photos یک سایت اشتراک‌گذاری مرجع است، نه یک سایت اشتراک‌گذاری عکس

اولین تمایزی که من می‌خواستم انجام دهم این بود که این سایت یک اشتراک‌گذاری مرجع است، نه اشتراک‌گذاری عکس. مجموعه‌ای از سایت‌های اشتراک‌گذاری عکس و عکس‌های استوک در اینترنت وجود دارد، اما هدف آنها ارائه کتابخانه‌ای از عکس‌های خوب است. اگر در آن سایت‌های تصاویر استوک جستجو کنید، عکس‌های بسیار ویرایش‌شده‌ای پیدا خواهید کرد که قبلاً از طریق آن فرآیند ویرایش به صورت هنری تفسیر شده‌اند. اگر می خواهید یک عکس برای وب سایت، بروشور، گرافیک یا ارائه خود داشته باشید، یک سایت اشتراک گذاری عکس همان چیزی است که نیاز دارید.

همانطور که در طول سال‌ها از روی عکس‌ها کار کرده‌ام، یاد گرفته‌ام که چیزی که یک عکس عالی می‌سازد، یک عکس مرجع عالی برای یک نقاشی نیست. برای عکاسی، من شستن یکنواخت نور را دوست دارم و از عکس هایی با نور خشن یا سایه های با کنتراست بالا اجتناب می کنم. تضاد بین نور و سایه جایی است که جادو در نقاشی ها اتفاق می افتد. سایه ها چیزی هستند که به یک جسم شکل می دهند و نور چیزی است که به یک مکان جو می بخشد. اگر طیف وسیعی از مقادیر را ندارید، نقاشی می‌تواند صاف به نظر برسد یا جهتی که نور از آن می‌آید ممکن است گیج‌کننده باشد.

همچنین آموخته ام که برای استفاده به عنوان مرجع نیازی به یک عکس عالی، واضح و واضح ندارم. داشتن جزئیات زیاد خوب است، اما گم شدن در آن آسان است. انصافاً بهتر است که عکس بی نقص نباشد، بنابراین من نتوانم روی جزئیات تمرکز کنم و مجبور باشم روی اشکال بزرگ، بلوک های ارزش تمرکز کنم و صحنه را برای ترکیب بندی قوی تر ساده کنم. من همچنین فقط به اشکال برای مرجع نیاز دارم، مانند شکل درخت، شکل ابر، خطوط در منظره، و غیره. من عکس‌های زیادی از پنجره ماشین می‌گیرم، عکس‌ها را گسترده نگه می‌دارم تا بتوانم بهترین ترکیب را هنگام برش آن پیدا کنم.

به همین دلایل، عکس‌های مرجع من با عکس‌هایی که برای وبلاگ، رسانه‌های اجتماعی یا مجلاتم می‌گیرم بسیار متفاوت به نظر می‌رسند. عکس‌های موجود در سایت همیشه بهترین عکس‌ها نخواهند بود، اما یک نقطه پرش عالی برای هنرمندان خواهند بود تا از آنها خلق کنند. یک هنرمند دوست ندارد یک عکس زیبا به او داده شود. کار همیشه انجام می شود. آنها می خواهند چیزی را تفسیر کنند که به آنها الهام می شود و داستان جدیدی را تعریف می کنند.

Artist Reference Photos واقعاً بدون حق امتیاز است

از آنجایی که این به صراحت در هیچ کجای اینترنت در دسترس نبود (که بتوانم آن را پیدا کنم)، برای من بسیار مهم بود که این سایت واقعاً و به وضوح عکس های بدون حق امتیاز ارائه دهد. شما می توانید از این عکس ها برای ساخت آثار خود برای فروش استفاده کنید. این شامل هنرهای دیواری اصلی، چاپی و/یا دارای مجوز و/یا محصولات است. هیچ محدودیتی برای کسب و کار شما به عنوان هنرمند وجود ندارد و لازم نیست نگران چاپ های ظریف یا مناطق خاکستری باشید. هیچ وابستگی ای وجود ندارد.

تنها هشداری که داریم این است که این یک سایت اشتراک‌گذاری عکس نیست. ما عکس‌هایی را برای شما ارائه نمی‌دهیم تا در وب‌سایت خود از آنها استفاده کنید یا برای چاپ یا کارهای گرافیکی استفاده کنید. صادقانه بگویم، منابع بهتری برای آن به وفور وجود دارد.

آیا هنرمندان می خواهند از عکس های موجود برای هنرمندان دیگر استفاده کنند؟

برای من این بزرگترین سوال بود. بسیاری از هنرمندان حرفه‌ای و سرگرمی را می‌شناسم که از عکس‌هایی که می‌گیرند، عکس‌های گرفته شده توسط مشتریان، یا عکس‌هایی که آنلاین هستند، خلق می‌کنند. من می دانم که درصد زیادی از هنرمندان از روی عکس ها نقاشی می کنند، بنابراین می دانستم که علاقه ای به این منبع وجود خواهد داشت. اما، اگر چند هنرمند از یک تصویر اثری خلق کنند چه؟ خوب، اگر برای امپرسیونیست ها به اندازه کافی خوب باشد، می گویم برای هنرمندان عصر اینترنت به اندازه کافی خوب است.

در تحقیقاتی که روی هنرمندان جنبش امپرسیونیسم انجام دادم، متوجه شدم که آنها اغلب با هم نقاشی می‌کردند و یکدیگر را نقاشی می‌کردند. آنها فضای استودیویی را به اشتراک گذاشتند، آنها منابع را به اشتراک گذاشتند، آنها مدل ها را به اشتراک گذاشتند، آنها وسایل زندگی بی جان را به اشتراک گذاشتند، آنها با هم سفر کردند و مکان های مشابهی را نقاشی کردند. یکی از نمونه های مورد علاقه من در این مورد، طبیعت بی جان حواصیل اثر آلفرد سیسلی و فردریک بازیل است. اگر تا به حال نام بازیل را نشنیده اید، باید درباره او بخوانید! او یکی از نیروهای اولیه در پشت جنبش امپرسیونیسم بود، اما در جنگ فرانسه و پروس تنها در 28 سالگی کشته شد. پس از مرگ، برخی از آثار او در اولین نمایشگاه امپرسیونیست قرار گرفتند، اما او به اندازه همتایان اولیه اش در استودیو مونه، رنوار و سیسلی شناخته شده نیست.

اگرچه این آثار از همان صحنه طبیعت بی جان نقاشی شده بودند، اما هر هنرمند آن را به شیوه خود تفسیر کرد. می‌بینید که سیسلی با رنگ‌های سفید گرم‌تر نقاشی کرد، پرنده سمت راست سر حواصیل را حذف کرد و اجازه داد پس‌زمینه در سایه حل شود. هر دو کار بزرگی هستند و هیچکدام به دلیل استفاده از یک موضوع، از ارزش و ارزش کاسته نمی شوند. در میان هنرمندان معاصر نمونه های متعددی از این دست وجود دارد.

من عاشق اعتماد به نفس و همچنین سخاوت این نمایش هستم. حتی بیش از 100 سال بعد، به من می گوید که این هنرمندان توسط یکدیگر تهدید نمی شدند. آنها ارزش و منحصر به فرد بودن کار خود و همچنین موهبت یادگیری را در کنار دیگران می دیدند.

امیدوارم این سایت نه تنها منبعی برای هنرمندان باشد، بلکه جامعه ای سخاوتمند باشد که در آن بتوانیم آثار هنرمندان خلق شده از کتابخانه خود را به نمایش بگذاریم و میزبان چالش ها با جوایز باشیم.

آیا می توانم عکس ها را در عکس های مرجع هنرمند مشارکت دهم؟

آره! لطفا انجام بدهید! من از ارسال فراخوان در این وبلاگ و رسانه های اجتماعی یاد گرفتم که مردم عکس هایی دارند که می خواهند به اشتراک بگذارند. آنها عکس های فوق العاده ای از حیوانات خانگی خود، در تعطیلات، از پنجره ماشین، در باغشان، در شهرشان، از آسمان، از قایق ها، از آب، از برف… می گیرند و این عکس ها فقط روی گوشی هوشمند از بین می روند. اگر عکس‌هایی دارید که می‌خواهید بدون هیچ رشته‌ای با هنرمندان به اشتراک بگذارید، لطفاً در سایت ما مشارکت کنید. شما می توانید در اینجا مشارکت کنید.

می‌دانم که همه نمی‌خواهند یک حساب ایجاد کنند (رایگان است و ما فقط از ایمیل شما برای اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌ها استفاده می‌کنیم). در صورت تمایل می توانید عکس های خود را مستقیماً از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید.

به سادگی عکس های مرجع خود را به [email protected]. با انجام این کار، موارد زیر را تایید و موافقت می کنید:

  1. ارسال ناشناس: نام شما به عنوان نویسنده عکس نمایش داده نخواهد شد. اگر عکاسی هستید که می‌خواهید برای کار خود نوردهی کنید، لطفاً به یک سایت اشتراک‌گذاری عکس که برای این منظور در نظر گرفته شده است، ارسال کنید.
  2. رایگان و بدون حق امتیاز: عکسی که ارسال می‌کنید به‌عنوان یک تصویر رایگان و بدون حق امتیاز در دسترس هنرمندان قرار می‌گیرد تا در پروژه‌های خلاقانه‌شان از جمله قطعات برای فروش و صدور مجوز استفاده کنند.

هر چند وقت یک‌بار عکس‌های جدیدی را به کتابخانه عکس‌های مرجع هنرمند اضافه می‌کنید؟

ما قصد داریم هر هفته به طور متوسط ​​10 تا 20 عکس جدید اضافه کنیم و من قبلاً با مردم محلی تماس گرفته ام تا در مورد عکس گرفتن از زمین، ساختمان ها و حیواناتشان بپرسم تا تنوع بیشتری داشته باشم. من امیدوارم که ما یک کاتالوگ غنی از هزاران عکس بسازیم که طیف وسیعی از سلیقه ها و موضوعات را نشان می دهد. من حتی دوست دارم مدل هایی را استخدام کنم تا طیف متنوعی از چهره ها را برای پرتره ها و مطالعات فیگور لباس جمع آوری کنند. اما، ما باید قدم‌های کوچکی برداریم و ببینیم که چگونه پیش می‌رود.

اگر می‌خواهید بدانید چه زمانی عکس‌های مرجع جدید را به سایت اضافه می‌کنیم، در فهرست ایمیل ما از اینجا مشترک شوید یا با پر کردن کادر زیر…

چگونه می توانم در این راه اندازی کمک کنم؟

لطفا این سایت را به اشتراک بگذارید! آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. آن را با دوستان سازنده و هنرمند به اشتراک بگذارید. آن را با افرادی که عاشق عکس گرفتن هستند به اشتراک بگذارید اما خروجی برای اشتراک گذاری آنها ندارند. آن را با فردی که عکس می گیرد و همیشه می گوید: “این یک نقاشی عالی می شود” به اشتراک بگذارید.

من در مورد این وب سایت بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم صبر کنم تا ببینم هنرمندان در روغن، گرافیت، آبرنگ، زغال چوب، اکریلیک، نخ، مخلوط مدیا، خاک رس، پارچه، رسانه مورد علاقه خود را با این عکس ها پر کنید. . امیدوارم این منبع عالی برای هر هنرمندی باشد که به آن نیاز دارد.

www.artistreferencephotos.com

در اینجا یک ویدیو نشان می دهد که یک تور کوچک از سایت را نشان می دهد…

منبع: https://missmustardseed.com/royalty-free-artist-reference-photos-site-launch/

توسط دکور

دکوراسیون