دکوراسیون کلاسیک اروپایی 10 ویژگی اصلی این چیدمان کوئیک سازه | azindekor

تمایل افراد ثروتمند جامعه برای به نمایش گذاشتن ثروت و موقعیت اجتماعیشان و زندگی مجلل و پر زرق و برق، نقش بسزایی در بوحود آمدن این سبک داشته است. سقف بلند عظمت فضایی را که در آن قرار دارید افزایش می دهد، بنابراین هر چه سقف بلندتر و بالاتر باشد، حس عظمت در فضا بیشتر می شود. مدل های مختلف کابینت جزیره ای طرح کلاسیک را در صفحات دیگر گروه بینا بیینید. معمولاً بهتر است بزرگترین کاناپه را در مقابل بزرگترین دیوار پذیرایی قرا داده و سایر مبل‌ها را به صورت قرینه در اطراف آن بگذارید. می‌تواند حس و حال دوران کلاسیک را به زیبایی هر چه تمام‌تر تداعی کنند. سقف باید سطحی نرم و صاف داشته باشد.رنگ آن اصولا باید به رنگ سفید و سایه های این رنگ از جمله کرمی, شیری رنگ و عاجی رنگ باشد.

  • با انتخاب سبک کلاسیک میتوانید حس راحتی آرامش و گرمای دوران گذشته را در منزل و فضای مورد نظر خود ارمغان می آورد.
  • دکوراسیون کلاسیک به سبکی با رنگ‌های غنی و فاخر معروف است.
  • یکی دیگر از ویژگی های مهم سبک کلاسیک در بازسازی منزل، مبلمان مناسب با این فضاها است.
  • امروزه از این سبک در کنار المان‌های مدرن به کار گرفته می‌شود.
  • در این سبک اغلب از تنالیته ی سفید و سایه هایی از رنگ های فیلی،کرم و شیری برای رنگ سقف استفاده می شود.

بهتر است برای القای حس و حال کلاسیک، متریال هایی مثل سرامیک و بتن را از لیست گزینه های مورد استفاده برای بدنه وان و روشویی خط بزنید و آن ها را با سنگ های قیمتی جایگزین کنید. رنگ سفید برای فضای حمام پیشنهاد می شود و در صورتی که همراه با رنگ های متالیک به کار رود، بهتر خواهد بود. جدیدترین مدل های میز تلویزیون و هماهنگی آن با سبک دکوراسیون منزل ، ضمن معرفی انواع میز ، مهمترین نکات برای تهیه آن و هماهنگی با بقیه وسایل منزل را در اختیارتان قرار می‌دهیم. فرش از اجزای جدایی ناپذیر در دکوراسیون پذیرایی ایرانی است. چه کسی می تواند منکر زیبایی و جلوه ی نقش و نگارهای فرش ایرانی در دکوراسیون خانه شود؟ فرش در ایران یک هنر با قدمت زیاد است به طوری که نخستین فرش کشف شده به عصر هخامنشیان مربوط می‌شود. سبک کلاسیک دکوراسیون یک سبک اصیل و شکوهند است که از مبلمان استیل و سلطنتی پرده‌های فاخر فرش‌های آنتیک لوستر‌های درخشان عتیقه‌جات و تزیینات قیمتی تشکیل می شود.

دکوراسیون اتاق خواب – 9 نکته طلایی که اتاقتان را زیبا…

این سبک ها هر دو از محبوب ترین و شیک ترین سبک های دکوراسیون هستند. استفاده از فرش های مدرن برای پذیرایی با این سبک دکوراسیون مناسب نیست. رنگ هایی که در این سبک استفاده میشوند رنگ هایی باوقار هستند که به فضای داخلی خانه شما شخصیت میبخشند.

شومینه در سبک کلاسیک

دکوراسیون داخلی کلاسیک بر اساس نظم، تعادل، دقت و ظرافت فراوان است که اصلی ترین ویژگی آن تقارن است. ترکیب رنگ‌های سفید و طلایی و دیوارهای آینه‌ کاری شده با مبلمان های استیل می‌ تواند برای خانه‌ هایی که علی‌ رغم وسعت بالا، سقف کوتاهی دارند، گزینه مناسبی برای دیزاین به سبک کلاسیک به شمار رود. دکوراسیون کلاسیک، با مبلمان های منبت‌ کاری شده و پر کار شناخته می‌ شود. بهترین نوع مبلمان ها برای این نوع دکوراسیون، مبلمان های سلطنتی و استیل به رنگ چوب می باشد. سبک کلاسیک یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون و مبلمان در میان ایرانی ها است، گرچه ممکن است تعدادی از ما حتی ندانیم که ویژگی های سبک کلاسیک دقیقا چیست. بدین منظور با کمی جستجو در بلاگ چیدانه به راحتی می توانید مطالب زیادی درباره این سبک و ویژگی های آن بخوانید.

این یعنی برای مثلا نصب مجله خبری آذین دکور از ابزارآلات قدیمی استفاده نمی‌شود و سعی در به کارگیری ابزارآلات به روز و مدرن برای نصب آنها خواهد شد. درست است سبک اصلی کلاسیک است اما المان‌های مدرن را باید برای آن به کار برد تا به دکوراسیونی ماندگار و ارزشمند دست یافت. در این سبک رنگ‌های تیره‌تر مانند عنابی، سبز تیره، شرابی و… استفاده می‌شود. اغلب رنگ‌های اشرافی برای این سبک دکوراسیون گزینه‌های مناسب‌تری هستند. برای این مورد تناژهایی از طیف‌های رنگی قرمز تیره یا سبز مناسب هستند. اولین نکته‌ای که از نام این سبک به ذهن هر فردی ممکن است خطور کند، این است که سبک کمی مجلل‌تر از چیدمان‌های مدرن امروزی خواهد بود.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون