دکوراسیون منزل ۲۰۲۳ بهترین دکوراسیون منزل 1402 دکوراسیون منزل ساده | azindekor

برای تکمیل دکوراسیون خود بهتر است از عناصر تزئینی در دکوراسیون داخلی ایرانی بهره گیرید. این عنصر تزئینی می‌توانند هر المان زیبا و متناسب با سبک خانه شما باشد. تابلو فرش، آباژور، بوفه، دراور، شلف دیواری و غیره همگی می‌توانند به خانه شما جذابیت مضاعفی را اضافه کنند. از لوازم عتیقه و قدیمی نیز می‌توانید در دکوراسیون ایرانی خود استفاده کنید.

طراحی ویلا شهرکی

مجله خبری آذین دکور گلم برای کسانی کاربرد دارد که به تزئینات فلزی، آینه‌ها، رنگ‌های طلایی و مشکی و نقره‌ای علاقه دارند. مبل‌های مخمل و نرم، وسایل مرمر، تابلوهای سیاه و سفید و لوسترهای چشم‌نواز اعضای جدانشدنی سبک گلم هستند. ترجیح بر این است که رنگ‌ها در این سبک ساده و طرح‌ها جلوه‌گر باشند، پس بهتر است تمرکزتان را روی جزئیات بگذارید. سبک فرانسوی مثل کشور و مردمش، سبکی لوکس و مجلل و اشرافی است.

  • بهتر است بیشتر از شیشه و استیل و رنگ‌های سفید و نقره‌ای در فضا استفاده شود و هر چه وسایل صاف و صیقلی‌تر باشند این سبک جذابیت بیشتری خواهد داشت.
  • استفاده از این نقاشی ها جهت زنده کردن فرهنگ ایرانی و یا تاریخ حماسی ایران در خانه شما بسیار مناسب است.
  • اگر انتخاب شما سبک مدرن است باید بدانید که شما در پرداخت هزینه ها بسیار صرفه جویی می کنید زیرا اساس این سبک سادگی و خلوتی در کنار زیبایی است.
  • استفاده از فرش های بزرگ با نقش و نگار فراوان، ظروف میناکاری بزرگ و … نشان دهنده این موضوع است.

برای مثال امکان دارد هنگام انتخاب کاغذ دیواری مناسب، مبلمان شیک، طراحی سقف کاذب مدرن، بهترین کفپوش، وسایل بزرگ و سایر موارد وقت زیادی اختصاص دهید. اما اگر روشنایی خانه شما کافی یا موثر نباشد، وقت خود را تلف کرده‌اید. این سایت یکی از بهترین سایت های طراحی داخلی است که به کاربران خود آموزش میدهد چگونه خانه و یا محل کارشان را طراحی کنند.

بعد به‌سادگی رنگ‌های خاص خودتان را به‌عنوان نقاطی برجسته اضافه کنید. نکته مینیمالیسم این است که تعلق خودتان را به کمترین حد ممکن برسانید به همین دلیل خودتان را با انبوهی از وسایل تزئینی آزار ندهید. مینیمالیسم چیزی بیشتر از یک گزینه طراحی است؛ این‌یک سبک زندگی است. وهر چه چوبی که در این سبک به کار می‌رود تیره‌تر باشد این فضا جذاب‌تر خواهد بود. اما در بین آن‌ها سبک شیکر یکی از سبک‌هایی است که شما حتی اگر اطلاعی از آن داشته باشید به سمت آن جذب می‌شوید.

دکوراسیون منزل ۲۰۲۳

گونه‌ی گرم‌تر طراحی داخلی مینیمالی (مینیمالیسم گرم) که بسیار زیبا و بی‌سروصدا است. شما می‌توانید برای مشاوره رایگان در مورد نحوه دکوراسیون فضای خود همین‌الان با شماره‌های ۰۹۱۲۳۹۸۷۰۲۱ به‌طور مستقیم تماس بگیرید. همه وسایلی که در قسمت‌های مختلف خانه قرار می‌گیرند رنگ‌های مات و خنثی دارند.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون