دکوراسیون منزل ۲۰۲۳ بهترین دکوراسیون منزل 1402 دکوراسیون منزل ساده | azindekor

ایشون انسان بسیار محترم و خوش اخلاقی هستند و در کارشون هم بسیار دقیق می‌باشند و اگر من باز هم کار کابینت داشته باشم ترجیح میدهم با ایشان قرار داد ببندم. کار ایشون هم با کیفیت و هم با دقت بود ایده پردازیشون هم عالی. تخت خواب دو نفره ماساژور هوشمند لوگانو فقط یک تخت خواب نیست. این تخت به امکانات دیگری از قبیل سیستم صوتی، کول باکس و گرمکن، ماساژور غلطکی حرا.. هر اکسسوری و وسیله‌ای که در این سبک برای تزیین در به کار برده می‌‌شود اثر هنری باید باشد. اکسسوری این سبک معمولا صنایع دستی محلی را به نمایش می‌گذارد.

  • احتمالاً بسیاری از ما انواع پشقاب های قدیمی را که از بزرگترها به یادگار گرفته ایم را در خانه داریم.
  • استفاده از پرده در دکوراسیون داخلی ایرانیما ایرانی‌ها به حریم خصوصی‌مان بسیار حساسیم و برای حفظ این موضوع هرکاری که از دستمان برمی‌آید، انجام می‌دهیم.
  • دیوارها طوسی (میزان تیره و یا روشن آن را بسته به سلیقه و اثاثیه متفاوت است) با مبلمان آبی.
  • طرح یکی‌دیگر از عناصری است که به فضا جذابیت می‌بخشد که شامل فرش، کاغذ دیواری، مبلمان و آثار هنری می‌باشد.
  • انتخاب مبلمان مناسب در آشپزخانه نیز از عوامل مهم است که می‌تواند تغییر زیادی در زیباتر جلوه کردن آشپزخانه‌های بزرگ و کوچک به شمار رود.

توجه داشته باشید که اگر حتی مهمانان زیاد یا رفت و آمد بسیار هم دارید، نیاز به ایجاد فضایی که شبیه به انباری باشد، نخواهید داشت. زیرا اینگونه به نظر می‌رسد که می‌خواسته‌اید یک سری لوازم را به زور در کنج یک منطقه به عنوان پذیرایی بگنجانید و ابهت این قسمت را از بین ببرید و فضایی با کیفیت بسیار پایین را ارائه کنید. در تصویر بالا دو پلن را مشاهده می‌کنید که تقریباً ابعاد و اندازه مشابهی دارند و می‌توان گفت هم اندازه با دکوراسیونی است که مورد بحث ما قرار گرفته بود. در تصویر سمت راست فضا کمی رسمی‌تر است که احتمالاً با توجه به نیاز و تعداد مهمان‌ها به این شکل چیدمان شده است.

http://belaltour.ir

در مورد سقف شما باید وضعیت موجود در سقف را ببینید و تیرهایی که در سقف عبور کرده را مورد بررسی مجله خبری آذین دکور دهید و طرح سقف را به صورت دستی ترسیم کنید. سپس آن را به صورت اتوکدی ترسیم می کنید و برای سه بعدی سازی آماده سازی می کنید. پس چیزهایی که برای مدلیلنگ نیاز است یکی پلانی است که برداشت کردید و سپس طراحی برای تک تک دیوار ها و بعد طراحی سقف است. ابتدا لازم است جا و مکان یابی المان ها و جزئیات داخل ساختمان را تعیین کنید.سپس برای همه تجهیزات لازم در طراحی، پیش بینی جا و مکان مناسب انجام دهید . جای شومینه ،تلویزیون ،کار دکوراتیو،جای پرده و پکیج ، رادیاتور بخاری و همه آیتم هایی که در ساختمان و پذیرایی شما این ممکن است وجود داشته باشد، را مشخص می کنید. دلیل کلی این موضوع این است که ناخوداگاه حس زیباشناسی در ذهن شما فعال شده است.

تأثیر بازسازی منزل بر روحیه افراد

در بازسازی آپارتمان به‌طور قابل‌توجهی به مرمت احتیاج دارند. پس از حذف بخش‌های اضافه، ضروری است که مطابق با موارد مشخص‌شده، طراحی بخش‌های جدید انجام‌شده و عملیات موردنظر اجرایی شود. در این مرحله اتفاق می‌افتد که نیازمند رعایت دقیق اصول و مقررات امنیتی است.

مراحل 3D MAX  دکوراسیون داخلی چگونه است ؟

طبق این نظریه با در نظر گرفتن یک ایده ذهنی از فضای کلی خانه‌ای که مطلوب شماست می‌توانید مراحل مختلف چیدمان و دیزاین دکوراسیون داخلی منزل را انجام دهید. برای مثال با پارتیشن بندی می‌توان فضای ورودی را از سالن پذیرایی یا نشیمن جدا کرد یا در آشپزخانه‌های بزرگ فضای ناهار خوری ایجاد کرد و آشپزخانه را از ناهارخوری تفکیک کرد. می‌توان برای نداشتن دید از نشیمن یا پذیرایی به اتاق‌ خواب‌ها یا سرویس بهداشتی جلوی ورودی‌های آن‌ها راهرو ایجاد کرد و فضاهای خصوصی خانه را از عمومی جدا کرد. پارتیشن‌بندی برای سبک‌های مختلف دکوراسیونی و گاه حتی در خانه‌های کوچک هم برای جدا کردن فضای خصوصی از عمومی کاربرد دارد. مثلا بعضی ها دوست دارند چیدمان منزلشان بر اساس دکوراسیون سنتی باشد.

توسط دکور

دکوراسیون