دکوراسیون مدرن و 7 ویژگی آن آینه آسان نصب و بک لایت | azindekor

امروزه دکوراسیون داخلی مدرن توانسته به خوبی خود را در دل مردم جای کند و به عنوان سبک هایی که در اولویت قرار گرفته اند طرفداران بسیاری را جذب خود کرده است. 1.میز ناهار خوری کایلی یکی از مدل های زیبا و پر استقبال در مدل های ناهار خوری آف دکور می باشد. 1.میز ناهار خوری روبرتو یک کار شرکتی زیبا و با کیفیت می باشد که به شکل ساده و راحت طراحی شده است. در نهایت در کنار تمام مواردی که گفته شد نورپردازی مناسب این زیبایی را چند برابر می کند و باعث بزرگتر نشان دادن فضا می شود. مخصوصاً در خانه های آپارتمانی امروزی که معمولاً فضای کوچکی در اختیار افراد قرار دارد و ناچار هستند با استفاده از نور پردازی ها فضا را بزرگتر نشان دهند.

دکوراسیون مدرن خانه توسط دکوراتورهای حرفه ای

دفتر مجله خبری آذین دکور آد به عنوان شرکت ساخت و ساز و در قالب یک گروه معماری فعالیت خود را در زمینه طراحی معماری و ساخت از سال 1390 توسط حسین حسنی و امین حبیبی آغاز کرد. نقش و نگارهای هندسی و ارگانیک مشابه طبیعت زنده در دیزاین اسکاندیناوی جایگاه خاصی دارند و می توانند مشخصه این شیوه چیدمان باشند. از این رو، حتما در کنار سایر اکسسوری‌های جانبی یک آباژور هم در گوشه‌ای از خانه یا روی کنسول قرار می‌دهند.

کلمه مدرن در واقع یک واژه لاتین (Modern) می باشد که در فارسی به معنی جدید یا تازه باب شده گفته می شود

فقط فراموش نکنید علاوه بر زیبایی، به راحتی و آرامش فضای پذیرایی هم توجه کنید. از چندین نوع نورپردازی برای ایجاد میزان روشنایی مناسب استفاده می شود. درک استفاده از هر نوع منبع روشنایی موجود و اینکه کدام نیاز خاص را در یک طرح روشنایی موفق خانه برآورده می کند، مهم است. طراحان داخلی مدرن اهمیت انواع نورپردازی مناسب در هر فضای مسکونی را می دانند. طراحی نور نقش کلیدی در ایجاد حال و هوای مناسب و تنظیم محیط معماری مدرن دارد.

  • دکوراسیون مدرن منزل به مبلمان و دکوری گفته می‌شود که موادی طبیعی دارند، به رنگ خنثی یا رنگ‌های خاکی هستند.
  • فرش هم میان مبل‌ها قرار گرفته و فضای دنجی را برای تماشای تلویزیون در عصرهای دل‌انگیز را فراهم کرده است.
  • البته اگر تمایل دارید از فرش‌هایی با نقش و نگار های متعدد مانند ایرانی در دکوراسیون منزل مدرن تان استفاده کنید، فرش‌هایی با زمینه‌های یکرنگ و طرح های خلوت می تواند نمای مناسب تری ایجاد کند.
  • اما در سبک مدرن طراحی با وجود پیچیدگی های اصول خاص آن راحتتر است.
  • به طراحان کمک کند تا زیبایی را برای مشتری دقیقاً مشخص کنند؛ زیرا گاهی اوقات یک سبک شاید چندان شناخته شده نباشد.
  • یکرنگی ملبمان، دیوار و فرش باعث شده تا فضای آرامش‌بخشی ایجاد شود.

همچنین عناصر طراحی سبک کلاسیک توسط اکثریت افراد شامل کابینت های گلاس، چوب های منبت کاری شده، بوفه شیک و لوکس، وسایل و تکه های دکوراتیو کریستالی و از جنس نقره هستند. توجه داشته باشید که در طراحی داخلی به سبک مدرن، کف خانه، دیده نمای خانه را می‌سازد تا فرش یا موکت، بنابراین تا می‌توانید از فرش کمتری در این دکور استفاده کنید. ایجاد پیشخوانی چند منظوره در طرح‌های زیبایی مثل معلق، تاشو، منحنی و… سبب ایجاد فضایی شیک و کاربردی خواهد شد. با ایجاد سادگی در این سبک بهتر است، فضا برای رفت و آمد کاملا باز باشد و می توان رنگ اتاق نشیمن و آشپزخانه را به صورت متعادل با استفاده از یک هارمونی متناسب ایجاد کرد.

فرش‌های رنگارنگ با نقش‌های امروزی و مدرن

از ابتدای دهه 1990 ، دکوراسیون معاصر از روند مینیمالیستی پیروی می کرد و می تواند شامل رنگ های متناقض کاملاً متضاد با سیاه و سفید باشد ، در حالی که مدرن به جای خنک بودن و سرد بودن ، مبتنی بر ناتورالیسم است. خیلی از افراد اعتقاد دارند که سبک مدرن و معاصر یکسانند، در صورتی که اینگونه نیست. ممکن است شباهتهای با یکدیگر داشته باشند که دلیل این شباهتها استفاده سبک معاصر از سبکهای مختلف میباشد. یكی از اصلی ترین اعتقادات سبک مدرن ، این است كه “فرم از كاركرد پیروی می كند.” به عبارت دیگر ، طراحی تمام اثاثیه و اشیاء تزئینی باید دارای هدفی باشد. جنبش این سبک دکوراسیون در طول نیمه اول قرن بیستم به محبوبیت خود ادامه داد و بعدها مشتقات این سبک به عنوان مدرن، میان مدرن و پسامدرن شناخته می شوند. یا می‌توانید با استفاده از آثار هنری، وسایل تزیینی و کوسن‌هایی با طرح‌های انتزاعی و رنگی رنگی، رنگ و طرح را به دکور ساده مدرن خود آورید.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون