دکوراسیون مدرن اثاث‌ چین فروشگاه اینترنتی مبلمان و دکوراسیون | azindekor

استفاده از گل و گیاه برای هر نوع دکوراسیونی جذابیت بسیاری دارد. مثلا نوع گلدانی که انتخاب می‌کنید باید با سبک دکوراسیون تناسب داشته باشد. قطعا گلدانی که در سبک کلاسیک استفاده می‌شود با گلدانی که مناسب سبک مدرن است تفاوت دارد. مبلمان کلاسیک از چندین جنبه با مبلمان مدرن متفاوت است مثل رنگ، شکل، متریال و غیره.

طراحی دکوراسیون داخلی مهد کودک

همچنین به جای وان توکار از وان روکار استفاده کنید که برای حمام های مدرن بسیار مناسب است. طرح‌های معماری پر زرق و برق مانند قالب‌بندی‌ها و قرنیزها مطمئناً در یک خانه مدرن غیرضروری هستند. برای حفظ ظاهر آرام یک خانه واقعاً مدرن، در مورد درها و کابینت، آن‌هایی را انتخاب کنید که تزئینات کمتری دارند. چیزی که بسیار شبیه به احیای مدرنیته است، اما به هیچ عنوان نباید آن را با جنبش مدرن در قرن 19 اشتباه گرفت.

در دکوراسیون مدرن کمتر از فرش استفاده می‌شود یا اینکه ابعاد کوچک فرش و قالیچه‌ها به کار می‌رود. شما هم اگر می‌خواهید در خانه مدرن خود قالی داشته باشید باید قالی‌هایی با شکل‌ها و خطوط ساده به کار ببرید. توجه داشته باشید که در سبک مدرن ترکیب رنگ‌های خنثی با رنگ‌های گرم چون طیف رنگ‌های سبز و قهوه‌ای، فضا را شیک‌تر و دلنشین‌تر می‌کند. طبیعت آرامش‌بخش و باثبات رنگ قهوه‌ای و سبز، آن‌ها را به رنگ فوق‌العاده‌ای برای استفاده در دکور مدرن تبدیل کرده است. برای فضاهای بسیار کوچکی که لازم است مبلمان بزرگ مقیاسی در آن قرار بگیرد، می توانید به سادگی از انواع مبل های مدرن تاشو و بازشو استفاده کنید. شزلون های راحتی با قابلیت فضای نگهداری، تخت های تاشو و کاناپه های تخت خواب شو نمونه هایی از این نوع مبلمان هستند.

http://belaltour.irدر واقع مجله خبری آذین دکور مدرن با میراث خطوط تمیز، فرم هندسی، فضاهای شفاف، عملکرد و ذخیره سازی شکل گرفته است. امروزی که اغلب با سبک معاصر اشتباه گرفته می شود، بر اساس یک جنبش طراحی در اواخر قرن بیستم به وجود آمد. مبلمان و دکورهای سبک مدرن به استفاده از مواد طبیعی، رنگ‌های خنثی یا خاکی و حذف جزئیات غیرضروری تاکید می‌کنند. در حالی که ممکن است در سایر سبک های دکوراسیون طیف وسیعی از رنگ ها را ببینید، سبک های مدرن پالت های تک رنگ دارند.

  • مهم‌ترین اصلی که در انتخاب رنگ برای سبک دکوراسیون داخلی مدرن باید رعایت شود تناسب رنگ‌ها است.
  • برای دکوراسیون منزل به صورت مدرن می‌توانید از یک کاناپه‌ای ساده با رنگ خنثی استفاده کرد و آن را با لوازم دیگری که به سبک مدرن خیلی مرتبط نیستند نیز تکمیل کرد.
  • شاید باورتان نشود اما فلز از ملزومات دکوراسیون مدرن به شمار می‌رود.
  • در سبک مدرن، تعداد عناصر کم تر می شود و زیبایی و تاثیرگذاری آن ها مد نظر قرار می گیرد.
  • کابینت‌ها هم به همان جنس و رنگ مبلمان کوچک مثل میز عسلی و کنسول است.

برای اجرای سبک مدرن حتی در خانه ای با متراژ کم می‌توانید از تیم شارین نیز راهنمایی بگیرید و طراحی داخلی خانه خود را به این مجموعه حرفه ای بسپارید، برای همکاری با شرکت جهان ساخت شارین، می‌توانید با شماره ۹۱۰۰۷۰۰۵_۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. با توجه به سادگی سبک مدرن، رنگ‌های خنثی بهترین گزینه برای دکور فضای داخلی خانه می‌باشند. استفاده از یک رنگ ملایم و مات در کنار رنگ‌های خنثی، و ترکیب بندی‌های نامتقارن از شاخصه‌های اصلی این سبک است و استفاده از رنگ سفید یا طوسی و خاکستری از بهترین گزینه‌ها برای طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن می‌باشد. چه بخواهید ارتفاع را به حداکثر برسانید و فضا را باز کنید یا یک گوشه دنج برای آن احساس گرم و مبهم ایجاد کنید. ساده‌ترین طرح‌های سقف مدرن معمولا سقف‌های کاذب در رنگ‌های کرم، سفید یا خنثی هستند که تمام نورپردازی اصلی فضا در داخل آنها تعبیه شده است.

۱. ایجاد فضای مطالعه دکوراسیون منزل مدرن

توسط دکور

دکوراسیون