دکوراسیون داخلی منزل 100 طرح و ایده جذاااب سلام ساختمان | azindekor

در دکوراسیون خانه با پذیرایی کوچک بهتر است حواستان را جمع کنید تا خانه پر از وسایل بی‌استفاده و اصلاحاً تیر و تخته نشود. مثلا اگر پذیرایی کوچک منزل‌تان ظرفیت مبلمان 7 نفره را ندارد، به خرید 3 نفره اکتفا کنید. اگر در پذیرایی پنجره ندارید حتما حواستان باشد که نور سالن را به خوبی تامین کنید.

۱۱ ساعت آموزش جامع طراحی آشپزخانه با تری دی مکس

به عبارت بهتر، همان طور که برای تور تفریحی و مسافرت های خود برنامه ریزی دقیقی برای رفتن به شهرهای مختلف، اقامت و هزینه ها دارید، لازم است چنین برنامه مدونی برای تغییر دکوراسیون طراحی شود. وسایل و دکوری های چوبی در سبک سنتی به وفور دیده می شود زیرا چوب از المان های پر کاربرد در سبک سنتی است که تجلی و یادآور طبیعت است. دکوراسیون سنتی یکی از سبک های قدیمی و ایرانی است که فقط با گذشت زمان دستخوش تغییراتی شده است و خود را با المان های روز دنیا جدیدتر کرده است؛ به همین خاطر در بین ایرانیان بسیار محبوب است. کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت دکوراسیون داخلی سفید محفوظ میباشد. ابعاد فضای داخلی، نظیر فرم فضا، با ماهیت سیستم سازه‌ای ساختمان -مقاومت مصالح و اندازه و فاصلۀ اجزای آن-ارتباطی مستقیم دارد.

برای رنگ‌های برجسته همیشه از پالت رنگ سبز متمایل به آبی، سفید و فیروزه‌ای استفاده کنید. اگرچه هرکسی طرفدار آن نیست چون اگر باکیفیت آن‌ها را نخرید می‌تواند کمی آزاردهنده باشد. رنگ‌های روشن و الهام گرفته از اقیانوس مثل آبی‌ها، سبزها و هلویی سیر را انتخاب کنید. می‌تواند در هر خانه‌ای احساس بودن در پناهگاهی ساحلی را ایجاد کند. چه کنار ساحل زندگی کنید یا آروزی آن را داشته باشید سبک ساحلی کاملاً قابل‌دستیابی است . به همین دلیل شما باید در تکاپوی تهیه موادی تیره‌تر و راحت‌تر مثل چرم مخملیو دیوارهای تره تر (اگرچه یک دیوار خاص هم می‌تواند به همان خوبی باشد.

http://belaltour.ir

برای مجله خبری آذین دکور نوع گلدان و حتی گل هم بهتر است به سبک دکوراسیون خانه خود توجه کنید. بعضی گلدان‌ها طرحی کلاسیک دارند و برای خانه‌های به سبک کلاسیک مناسب‌تر هستند و بعضی به سبک مدرن طراحی می‌شوند‌ و برای خانه‌های مدرن مناسب هستند. از دیگر عوامل مهم تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون داخلی منزل، انتخاب و استفاده از کفپوش‌های مناسب برای هر قسمتی از خانه، متناسب با سبک دکوراسیون داخلی آن فضاست که تاثیر زیادی در زیبایی و حال و هوای فضای خانه خواهد داشت. مبلمان یکی از اجزای اصلی دکوراسیون داخلی منزل و می‌توان گفت، مهمترین آن‌هاست. با توجه به اینکه این روزها مبل‌ها نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی ایفا کرده و جزیی جدانشدنی از دکوراسیون خانه محسوب می‌شوند‌. در نتیجه باید در انتخاب آن‌ها دقت زیادی داشت تا با هماهنگی سبک و همخوانی رنگ پارچه، چوب و طرح مبل با رنگ دیوارها و سایر وسایل هارمونی بیشتر و جلوه بی‌نظیری در فضای خانه ایجاد کرد.

  • برای مثال، به جای استفاده از میز عسلی‌های جداگانه و جاگیر، از میزهای عسلی یکپارچه و جمع‌وجورتر استفاده کنید.
  • همچنین استفاده از رنگ‌های روشن به دلیل انعکاس نور باعث می‌شود که فضای خانه بزرگ تر دیده شود.
  • برای دکوراسیون داخلی در کرج به سبک سنتی باید برای چیدمان وسایل دقت لازمه را داشته باشید زیرا باید تقارنی در پذیرایی ایجاد کنید.
  • سبک دکوراسیون داخلی بوهمیان نیز از جمله سبک های سنتی است که به منطقه شمال آفریقا و جنوب غربی آسیا تعلق دارد.
  • بخش کوچک اما مهمی از مواردی است که باید در هنگام طراحی چیدمان منزل به آن‌ها توجه کنید.
  • انتخاب رنگ‌هایی که باهم جلوه‌ی بیشتری را ایجاد می‌کنند، بسیار سخت و وقت‌گیر است.

طیف رنگی آبی، سفید و ماسه‌ای بیشتر از هر چیزی در آن دیده می‌شود و نور طبیعی اهمیت زیادی دارد. عناصر دریایی مثل صدف، سکان کشتی، لنگر یا هرچیزی که به نحوی به دریا و ساحل مربوط باشد در فضاهای ساحلی به عنوان تزئین به کار می‌رود. آرامش یک خانه، به سبک مزرعه‌ را به نظرم هیچ سبکی نمی‌تواند فراهم کند.

دیزاین ساده شیک و جذاب از دکور منزل 140 متری

توسط دکور

دکوراسیون