دکوراسیون اتاق خواب 9 نکته طلایی که اتاقتان را زیبا جلوه می دهد! مدیا دکور | azindekor

یادتان باشد که کف اتاقی که تماما از فرش پوشیده شده است، اصلا زیبا و اصولی نیست. در واقع فرشی که انتخاب می کنید، باید به اندازه ای باشد که حداقل 30 سانتیمتر با دیوارها فاصله داشته باشد. مبلمان سنتی معمولا از چوب‌هایی مانند چوب ماهون، افرا یا گیلاس ساخته شده‌اند و پارچه‌های استفاده شده همگی ضخیم، با کیفیت و درجه یک هستند، مانند مخمل، چرم یا ابریشم. همانطور که مشاهده می‌کنید در این سبک از چینی، چراغ دیوارکوب، آینه و لوستر بسیار استفاده شده است و لازم به ذکر است که افزودن طلا یا نقره تکنیکی است که برای بخشیدن ظرافت و کمی پیچیدگی به‌ویژه برای پرده‌های سنگین، ضروری است.

استفاده از ایده های سبک کلاسیک

اتاق خواب محل استراحت و آرامش شماست؛ پس به جای رنگ‌های اصلی و تند، در دکوراسیون اتاق از رنگ‌ها و سایه‌های آرامش‌بخش استفاده کنید. پس با در نظر گرفتن این نکته، سعی کنید که وسایل غیر ضروری را در کمد و کمد دیواری چیدمان کنید. همچنین می توانید آن هایی که کاربرد خیلی کمی دارند را زیر تخت جا دهید.

  • برای ایجاد تعادل بصری و افزودن انرژی از رنگ های تکراری استفاده کنید.
  • با کوچک تر شدن متراژ خانه ها اتاق خواب ها نیز کوچک تر طراحی می شوند.
  • تا به حال بیش از 4000 پروژه کابینت و کمد در سلام ساختمان اجرا شده است.
  • برای تزیین اتاق خواب می توانید از دکوری های مختلف استفاده کنید، ولی برای انتخاب دکوری ها و وسایل تزیینی، سبک و تم اتاق را در نظر بگیرید و سعی کنید از دکوری های کمتری در آن استفاده کنید.
  • در اتاق خواب های مدرن از محصولات چندمنظوره استفاده می شود تا افراد ظاهر مورد نظر خود را در اتاق خواب ایجاد کنند.

با استفاده از مجله خبری آذین دکور های بزرگ در اتاق خواب های کوچک، متراژ اتاق را بزرگ تر از حد واقعی نشان دهید. بسیاری از طراحان معتقد هستند که بهتر است آینه روبروی تخت قرار نگیرد. با وجود تنوع بالایی که در دکوراسیون داخلی وجود دارد و عدم شناخت درستی که اغلب مردم از هنر طراحی و دکوراسیون دارند، دیزاین و چیدمان اصولی منزل، کار سخت و دشواری است.

به کارگیری این دکوراسیون که دارای میز و صندلی مطالعه و کتابخانه هست برای اکثر افرادی که اتاق کوچیکی دارن طراحی و پیاده سازی می شود. بهتر است برای انتخاب طرح مناسب، علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کاربرد آن را هم مد نظر قرار دهید. بهتر است در خرید وسایل اتاق خواب حتما از این رنگ ها استفاده نمایید. بهتر است تختخواب را در دورترین نقطه از در اتاق خواب قرار دهید ولی در عین حال زمانی که روی تختخواب دراز کشیده‌اید درب اتاق خواب را ببینید.

در دکور اتاق خواب ترجیحا از رنگ‌های ملایم استفاده کنید

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب دختر معمولاً از ترکیب رنگ های مختلف با تم صورتی و برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسر از ترکیب رنگ های مختلف با تم آبی استفاده می شود . می توان به صورت ترکیبی از رنگ های کرم ، طوسی و ترکیبی از دیگر رنگ ها نیز برای تزئین اتاق خواب دختران و پسران استفاده کرد . از تور و نمد هم می توان برای تزئین سققف و آویزان کردن اسباب بازی های کودکان استفاده نمود . یک کمد دیواری با دو یا سه کشو برای جای دادن لباس کودکان نیاز است .

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون