ده ویژگی سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی شیراز | azindekor

در حقیقت باید گفت که این سبک به دلیل این که سبکی لوکس و لاکچری محسوب می شود در فضاهای داخلی نیز باید از متریال های اصیل و گران قیمت استفاده شود تا بتوان این سبک را به خوبی به نمایش بگذارد. متریال و مصالح استفاده شده در این سبک چه در مبلمان و چه در تزیینات اغلب از مواردی مانند چوب طبیعی، سنگ های گرانبها و کمیاب، فلزات ارزشمند و یا حتی متریال هایی همچون پوست و ابریشم می باشد. میز کانتر در این محیط نیز باید پیرو قوانین تناسب و تقارن باشد. در این صورت تمام اجزا در فضای طراحی کلاسیک لابی به درستی چیده می شوند. اگر در این محیط از تابلو استفاده می کنید، معادل و قرینه آن را نیز پیدا کنید. برای محیط لابی کلاسیک از نورپردازی های حجیم و باشکوه مانند لوسترهای کریستالی استفاده نمایید.

  • به طور مثال منبت کاری ایرانی برای مبلمان استیل و سلطنتی قابل استفاده است.
  • می توان گفت که سبک کلاسیک همان سبک سنتی غربی است که قدری رنگ و روی عصر معاصر را به خود گرفته است.
  • مرمر، آجر، سنگ، چوب و بتن رایج ترین مصالحی هستند که در معماری کلاسیک استفاده می شوند.
  • سبک لوکس و جذاب کلاسیک در دکوراسیون و معماری داخلی را بشناسید.

طراحی معماری داخلی به سبک کلاسیک شامل سقف های بلند، ستون های بلند، پرده های نزدیک به هم، آینه ها، گلدان ها و مجسمه های برنزی و غیره است. روشنایی در طراحی داخلی به سبک کلاسیک، شامل روشنایی در کف، کریستال و نورپردازی در تمامی فضاها مورد نیاز است. دیوارپوش چرمی، کفپوش سنگ گرانیت و مرمر برای پذیرایی با سبک کلاسیک فضای بی نقصی را بوجود خواهد آورد.

دکوراسیون کلاسیک ،شرکت معماری و دکوراسیون رامسین

در مجله خبری آذین دکور خواب به سبک کلاسیک، استفاده از ریزه‌کاری‌های مختلف جزء مشخصه‌‌های اصلی آن محسوب می‌شود. در بعضی از مواقع نقش‌هایی به شکل منبت روی بدنه سرویس‌ خواب کلاسیک به کار رفته است. اما وجود طرح‌ در این مدل سرویس‌ها نه به اندازه سرویس‌های استیل بوده و نه به‌میزان سادگی سرویس خواب مدرن است. اول از همه برای داشتن یک دکوراسیون کلاسیک به سراغ انتخاب یک دست مبلمان استیل و فاخر بروید. این مهم ترین رکن چیدمان کلاسیک اتاق پذیرایی شما به شمار می‌رود. مبلمان استیل ذات اشرافی دارد، می تواند به میزان قابل توجه‌ی شما را به هدف‌تان که داشتن یک دکوراسیون کلاسیک است نزدیک کند.

درباره مبل سلامی بیشتر بدانید

تابلوها با اشکالی از مناظر کلاسیک ساختمان‌های قدیمی اروپایی و یا تصاویری از امپراطوری‌های قدیم در این سبک به چشم می‌خورد. البته معمولا در ابعاد بزرگی روی ساخته می‌شوند تا برای دیوارها نصب شوند. شاید می‌توان گفت استفاده از تابلوهای اصیل، یک عضو جدا نشدنی از این سبک دکوراسیون است که طرح روی آن نشان دهنده فرهنگی از اروپا خواهد بود. نما سبز طراح و مجری دکوراسیون داخلی مدرن وکلاسیک لوکس، بازسازی اماکن مسکونی، اداری و تجاری با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه دکوراسیون داخلی آماده ارائه خدمات می باشد. به فعالیت هایی که انجام آن ها باعث زیباتر شدن و همچنین باعث طولانی تر شدن عمر ساختمان می شود بازسازی …

نظم در دکوراسیون کلاسیک

تک تک اجزا مبلمان و المان های گوناگون با دقت زیاد حکالکی و کنده کاری شده و از حالت سادگی رها گردیده اند. نرده های پله، دسته های چوبی مبلمان، تزیینات دیواری و دیگر اجزا همه به نحو هماهنگ و جذابی به دست استادان هنرمند طراحی و رنگ آمیزی شده است. همان طور که پیش تر نیز به صورت کوتاه اشاره شد، سبک کلاسیک به هیچ وجه با بی نظمی و آشفتگی سر سازگاری ندارد.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون