دانلود کتاب آیین نامه آموزش رانندگی پایه سوم بست سوال | driveing

دانلود کتاب آیین نامه آموزش رانندگی پایه سوم بست سوال | driveing

قوانین و مقررات رانندگی یکی از نیازهای افراد جامعه، آشنایی با قوانین و مقررات کتاب راهنمایی رانندگی پایه سوم است. انسان موجودی اجتماعی است و برای زندگی بهتر، موظف به انجام اقداماتی است که در قالب قوانین و مقررات تدوین گردیده است . لطفا جهت راهنمای برای خرید بسته طلایی سوالات آیین نامه به پشتیبان سایت پیام دهید. بهترین تصمیم به نظر شما چیست؟ اول بگم هرسوالی این شکلی دیدین جوابش میشه. – کارت شناسایی خودرو، کارتی که مشخصات مالک و وسیله نقلیه شماره گذاری شده در آن ثبت و از سوی راهنمایی و رانندگی صادر و به مالک وسیله نقلیه تسلیم می گردد.

  • عواملی مانند نوع راه ها ، نوع خودرو و شب و روز در سرعت مجاز برای رانندگی تاثیر میگذارد ما در مطلبی بسیار کامل سرعت مجاز در تمام شرایط را آموزش داده ایم با کلیک روی لینک زیر به این مطلب میروید.
  • این بخش بر خلاف بخش دوم تمرکز خود را بر شرایط بیرون از ماشین گذاشته و به راننده آموزش می‌دهد که در صورت وجود هر کدام از شرایط خاص بهترین عکس العمل چیست و قانون در این موارد چه می‌گوید.
  • پس از اعلام مردودی شما در آزمون شهری، لازم است که در اسرع وقت به آموزشگاه مراجعه کرده و با ارائه کاردکس خود و پرداخت مبلغی در حدود 10 هزار تومان، تایم مجدد برای شرکت در امتحان رزرو کنید.
  • حالا که اهمیت این سوالات رو فهمیدید اصلا نگران یادگیریشون نباشید چون واقعا راحت هستن فقط متفاوت با سایر سوالات آیین نامه اصلی هستن ما خیلی راحت بهتون یاد میدیم و همه ی سوالات فنی آیین نامه اصلی رو مثل آب خوردن جواب میدین .

در اختیار داشتن خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی به شما کمک می‌کند تا بدون توضیحات اضافه تمامی موارد مورد نیاز در این بخش را بیاموزید. شرایط مختلف محیطی در بخش سوم خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی تشریح شده است. این بخش بر خلاف بخش دوم تمرکز خود را بر شرایط بیرون از ماشین گذاشته و به راننده آموزش می‌دهد که در صورت وجود هر کدام از شرایط خاص بهترین عکس العمل چیست و قانون در این موارد چه می‌گوید.

دانلود کتاب راهنمایی رانندگی پایه سوم

تمامی آنچه نباید به عنوان راننده انجام دهید بدون تمرکز بر آنچه بیرون ماشین اتفاق می‌افتد به صورت پرسش و پاسخ مطرح شده است. دانلود خلاصله کتاب آیین نامه رانندگی به شما کمک خواهد کرد تا با دراختیار داشتن مجموعه‌ای کم حجم از قوانین و پرسش‌ها و پاسخ‌های مهم در زمینه آمادگی برای رانندگی سوالات آیین نامه را به بهترین نحو پاسخ دهید. نویسنده کتاب، در این فصل، به توصیف قوانین رانندگی و تابلو‌ها پرداخته و مطالعه این قسمت برای هنرجویان رانندگی ضروری است.

سبقت گرفتن هم قواعد مهمی دارد و در بعضی مکان ها مانند فاصله خاصی از پیچ ها سبقت گرفتن ممنوع است برای یادگیری نحوه ی صحیح انجام این کار و همچنین برای دانستن شرایطی که در آن سبقت ممنوع است است به لینک زیر مراجعه کنید. ما آموزشی بسیار کاربردی برای این بحث آماده کرده ایم و با کلیک بر روی لینک آموزش حق تقدم  آن را بخوانید. به عنوان راننده باید چه خطراتی را انتظار داشته باشید؟ پیش از مواجه با این خطرات باید چه عواملی را رعایت کنید و در حین بروز خطر درست‌ترین واکنش چیست.

دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی سال 1401

شما نیز می‌توانید، هم اکنون از طریق لینک بارگذاری شده نسبت به دانلود کتاب آیین‌نامه اقدام نمایید. دانلود جدیدترین کتاب آیین نامه با کیفیت عالی به صورت فایل pdf همراه با هدیه بخشی از سوالات آیین نامه از طرف سایت درایوینگ یکم پاینتر در پایین صفحه می توانید دانلود کنید. کاربر گرامی شما میتوانید کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سوم را از لینک زیر به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. بخش فنی آیین نامه یکی از بخش هایی است که سوالات زیادی از آن طرح می شود و یادگیری آن تاثیر زیادی در قبولی شما دارد . این بخش به نکاتی در مورد نگهداری و سرویس خودرو میپردازد و یادگیری این بخش نه تنها برای امتحان آیین نامه مهم است بلکه در آینده نیز بسیار به آن نیاز دارید پس این فصل را به خوبی یاد بگیرید . در این بخش از خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی سعی شده تا شرایط برخورد راننده با جاده و سایر وسایل نقلیه را بررسی کند.

هزینه قابل پرداخت جهت شرکت در کلاس‌های عملی

توسط دکور

دکوراسیون