خرچنگ شاد (اولین کتاب کودکان ما!)

خرچنگ شاد (اولین کتاب کودکان ما!)

ببین اونجا چیکار کردم؟ گفتم اولین. 😉 اما در واقع، اکنون که خرچنگ شاد نوشته شده است، و مصور است، و در حالی که صحبت می کنیم روی صفحات کاغذی چاپ می شود (AAAHHH!)، من واقعاً می خواهم انگیزه خود را (و کوین!) در مورد ایجاد یک کتاب شماره 2 حفظ کنم!

باور کنید یا نه، بخش مورد علاقه من در فرآیند کار با هنرمند (گای وولک) روی تصویرسازی بود. من همیشه فکر می‌کردم وقتی بچه بودم می‌خواهم کاریکاتوریست شوم، و هنوز هم به هنر همه چیز علاقه دارم، بنابراین دیدن داستان (واقعی) ما به این شکل، قلبم را به وجد آورد. استیونسون نیز واقعاً وارد آن شد. وقتی کتاب منتشر شد (در 12 اکتبر)، پست دیگری درباره همه چیزهای کوچکی که او پیشنهاد کرد و در واقع راه خود را در کتاب (یا خارج از آن) باز کرد، به اشتراک خواهم گذاشت. او چنین بچه خلاقی است!

خرچنگ شاد هم اکنون برای پیش خرید در آمازون در دسترس است (این کتاب در ماه اکتبر در کتابفروشی‌های دیگر خرده‌فروشان نیز در دسترس خواهد بود) و ما در حال رویای ایده‌های سرگرم‌کننده، هدایایی/مربوط به بازاریابی برای هفته انتشار آن هستیم. برخی از آنها شامل صفحات رنگ آمیزی رایگان و قابل دانلود، لیست پخش عالی برای رفتن به ساحل و یک کیف ساحلی زیبا پر از چیزهای تابستانی مورد علاقه ما هستند. ما در حال برنامه ریزی برای چت و خواندن داستان به صورت زنده در اینستاگرام در هفته ای که منتشر می شود نیز هستیم!

هرگز حدس نمی زدم که سفر ما به ساحل (در اواسط مارس 2020) نه تنها آغاز یک سال بسیار عجیب و چالش برانگیز باشد، بلکه ما را با خرچنگی آشنا کند که زندگی ما را برای همیشه تغییر دهد!

که به من یادآوری می‌کند، اگر کنجکاو هستید که درون جلد چه چیزی وجود دارد، این کتاب در مورد چیست:

Happy یک خرچنگ کوچک ماجراجو است که دنیایش ناگهان زیر و رو می شود (به معنای واقعی کلمه!) زمانی که یک مادر و پسرش در تعطیلات در ساحل، صدف بزرگ و نشکن او را کشف می کنند. پس از تصمیم گیری برای نگه داشتن پوسته به عنوان یادگاری، پسر به طور غیرمنتظره ای احساس می کند خرچنگ به داخل حرکت می کند و ناگهان با تصمیمی روبرو می شود: او را به خانه ببرید یا بگذارید برود. دلسوزی او برای خرچنگ و تصمیم متفکرانه برای آزاد کردن او به آرامی اهمیت از خودگذشتگی را به خوانندگان یادآوری می کند و نشان می دهد که چگونه محیط، روابط و تجربیات ما تا حد زیادی به شادی ما کمک می کند.

خرچنگ شاد بر اساس یک داستان واقعی است که توسط کوین، لیلا و پسرشان استیونسون تجربه شده است و شما می توانید ویدیویی از پوسته و خرچنگ واقعی را در اینجا ببینید. TheLetteredCottage.net/TheHappyCrab.

پیشاپیش از اینکه با ما جشن گرفتید سپاسگزاریم! زمانی که نسخه ای در دستم باشد به روز رسانی دیگری را به اشتراک خواهم گذاشت. ما انتظار داریم آنها را در سپتامبر از چاپگر بازگردانیم. (Squeeeee!) استیونسون بسیار هیجان زده است که امسال یکی از آن ها را با صدای بلند برای کلاس خود بخواند، و باید بگویم که قطعاً به عنوان یکی از محبوب ترین تجربیات من در تاریخ نیز ثبت خواهد شد!

در اینجا یک هفته خوب است!

لیلامنبع: https://theletteredcottage.net/the-happy-crab-our-first-childrens-book/

توسط دکور

دکوراسیون