تفاوت های دکوراسیون در سبک کلاسیک و نئو کلاسیک مبل سلامی | azindekor

اگر به دیزاین به سبک کلاسیک علاقه مندید و دوست دارید بدانید چطور می توانید خانه ای به سبک کلاسیک چیدمان کنید، نکات کلیدی و پیشنهادات کاربردی و مفیدی در این مطلب اتود برای شما نوشته شده است. به علاوه، می توانید برای خرید مبلمان یا تغییر دکوراسیون از راهنمایی های طراحان مشاوره دکوراسیون اتود نیز استفاده بفرمایید. سبک نئوکلاسیک در طراحی داخلی به خوبی نشان دهنده توسعه سبک کلاسیک، با سلیقه امروزی طراحان دکوراسیون است. اصول و مبانی طراحی کلاسیک، دکوراسیون داخلی است اما با انعطاف‌پذیری بیشتر برای نزدیک شدن به شرایط واقعی زندگی و ساختمان‌های مدرن امروزی. سبک کلاسیک در لغتنامه، ترکیب تئوری و کاربردی طراحی های باستانی یونانی و رم، در شاخه های مختلف هنر تعریف می‌شود. سبک کلاسیک در هنر، توسط هنرمندان پس از رنسانس، بر پایه سبک های یونانی و لاتین بنا نهاده شد.

  • لوازم دکوری نیز مانند کتاب ها همیشه دارای قفسه مخصوص به خود هستند.
  • رنگ یشتر کابینت های کلاسیک رنگ های روشن مثل سفید استخوانی یا رنگ هایی تیره مانند قهوه ای سوخته .
  • در سرویس بهداشتی ها برای پیاده کردن سبک کلاسیک باید به سراغ روشویی های کابینت دار بروید و انواع دیگر را کنار بگذارید.
  • تقارن، تزیینات، استفاده از فرم های منحنی، رنگ های شکیل و پارچه های نفیس از جمله خصوصیاتی هستند که یک مبل کلاسیک داراست.

مبل کلاسیک طرفداران خود را دارد، به همین منظور همواره افراد بسیاری خواهان خرید آن هستند. اگر می خواهید مبل کلاسیک مدرن، مبل کلاسیک اسپرت و غیره را خریداری کنید، و یا تمایل دارید متناسب با راهنمای خرید انواع مبل ها به تهیه مبلمان جدید منزلتان بپردازید. با راهنمای خرید مبل کلاسیک برای یادگیری ترفندهای کاربردی همراه باشید. قرار دادن وسایل لازم و ضروری در انواع مدل های دکوراسیون هال و پذیرایی ایرانی به فاکتورهای مهمی از جمله ابعاد خانه ، نور و سبک (کلاسیک یا مدرن) دکوراسیون بستگی دارد.

تاثیر و نقش ستون ها در دکوراسیون داخلی کلاسیک در شیراز:

مجله خبری آذین دکور های کلاسیک اغلب با رنگ های روشن مثل سفید استخوانی، یا رنگ های تیره مانند قهوه ای سوخته طراحی و اجرا می شوند. استفاده از رنگهای مجلل و ترکیب آنها به همراه نورپردازی، در چهارچوب این سبک از معماری، از دیگرنکاتیست که مکمل این سبک از دکوراسیون است. سقف در دکوراسیون کلاسیک دارای قاببندی و تزئینات با جزئیات فراوان است. ۵- معمولاً بهترین انتخاب برای پوشانیدن کف‌ها، پارکت‌های چوبی و یا انواع دیگر با ظاهری چوبی است. ۲- طرح پارچه‌ها و همچنین طرح کاغذهای دیواری، همگی از طرح‌های کلاسیک باید انتخاب شوند. ۱- رنگ‌ها در شیوه اروپایی، اغلب رنگ‌های زرشکی، قرمز تیره، سبز یشمی و سرمه‌ای است.

ستون و دیوارهای گچ کاری شده را در فضای داخلی منزلتان، فراموش نکنید!

سبک کلاسیک هم مانند همه سبک های دیگر، قواعد و اصولی دارد که باید به آن ها توجه کنید. برای پیاده کردن این سبک در دکوراسیون منزل، کافی است راهنمایی های ما را دنبال کنید تا به بهترین نتیجه برسید. هم‌چنین لوسترهای چوبی منبت‌کاری، معرق‌کاری و کنده‌کاری شده، لامپ‌های سقفی رنگی در داخل گچ بری‌های سقف و لامپ‌های کار شده به‌صورت مخفی، جایگاه ویژه‌ای در دکوراسیون داخلی کلاسیک دارند. دکور پشت تلویزیون و به عبارت دیگر تی وی وال همان عاملی است که از تلویزیون یک نقطه کانونی در دکوراسیون پذیرایی می سازد. برای داشتن چیدمان اتاق پذیرایی به سبک کلاسیک لوسترهای کلاسیک کریستالی انتخاب مناسبی است. در کنار مبلمان استیل شما لوستر های شاخه دارکه شاخه های آن همه ی جهات را پوشش داده و همه‌ی ابعاد مبلمان را به یک میزان روشن نشان دهد پیشنهاد خوبی است.

به همین دلیل، به شما توصیه می کنیم از یک یا دو عنصر نمایش اغراق آمیز در خانه مدرن کلاسیک استفاده کنید یا از الگوها در دکوراسیون استفاده کنید. در سبک کلاسیک باید از متریال و مصالح طبیعی با کیفیت و لوکس استفاده کنید پس استفاده از متریال های بی کیفیت و غیر طبیعی را فراموش کنید. از چوب های بلوط، گردو، راش و ماهون، پارچه های ابریشمی و پنبه مصری و سنگ های مرمر و مرمریت از جمله مواد لوکس و درجه یک در طراحی داخلی کلاسیک هستند. درسبک کلاسیک برای دوار ها از پارچه های دیواری، پانل های چوبی، کاغذ دیواری با الگوی کلاسیک و گچ بری و همچنین برای تزئین داخلی از نقاشی هم استفاده میشود. آباژور یکی از ملزومات نورپردازی در سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک مدرن است. استفاده از نورهای ایستاده به طور کلی سبک طراحی داخلی شما را مشخص می کند.

http://belaltour.ir

توسط دکور

دکوراسیون