بهترین کتاب‌های ساحلی برای تابستان

The Best Beach Reads for Summer 2024

اگر دوست دارید در طول تابستان با یک سواحل خوب بخوانید یا هنگام باغبانی به چیزی جذاب گوش دهید، این پست برای شما مناسب است. فرقی نمی‌کند فردی کتاب در دست باشید یا Audible را ترجیح می‌دهید، این فهرست چیزی برای همه دارد، از حرارت کم گرفته تا بخار مناسب. بیشتر این آثار داستانی زنانه، کمدی رمانتیک یا عاشقانه معاصر با عناصر دوستی، زندگی خانوادگی و برخی شهر کوچکی هستند که شما را به دیدن آنها دعوت می کند.

از زمانی که در ماه نوامبر دچار سرگیجه شدید، من تماماً در مورد کتاب‌های صوتی بودم. از ژانویه، من در کل 56 مصرف کردم. در این لیست، من چهار تا گوش دادم، اما همه در لیست من برای تابستان هستند. اینها همه نسخه‌های جدید هستند و برخی از موضوعات مورد علاقه من هستند، مانند آفتاب غمگین، نزدیکی اجباری، ازدواج جعلی، خانواده پیدا شده و راز.

عاشقانه تابستانی آنابل موناگان.  بهترین کتاب‌های ساحلی برای تابستان توسط جنیفر اوبراین در خانه مزرعه شهرعاشقانه تابستانی آنابل موناگان.  بهترین کتاب‌های ساحلی برای تابستان توسط جنیفر اوبراین در خانه مزرعه شهر

Annable Monaghan یکی از موارد مورد علاقه من است. اولین کتاب او، نورا از اسکریپت خارج می‌شود، یکی از نوشته‌های من برای کتاب فعلی من است که به زودی ارسال می‌شود. بنابراین، امیدوارم، اگر او را دوست دارید، پس از انتشار این احتمال وجود دارد که کتاب من را دوست داشته باشید (تلاش می کنم مثبت بمانید).

این روایتی شوخ‌آمیز و جذاب از یک سازمان‌دهنده حرفه‌ای است که نمی‌تواند زندگی‌اش را جمع‌آوری کند، اما با کمک کسی از گذشته‌اش، تابستانی به یادگار می‌آورد.

هفت تابستان توسط پیج تونهفت تابستان توسط پیج تون

کتاب Seven Summers توسط پیج تون یک کتاب تابستانی است که در سن بلوغ است. روی جلد ژاکت نوشته شده است: “شش تابستان برای عاشق شدن، یک تابستان برای تغییر همه چیز.” این همه مقدمات برای خواندن تابستان عالی را دارد.

این روایتی احساسی از لیو و فین است که درگیر یک تراژدی غیرقابل تفکیک هستند. به مدت شش سال، آنها تابستان ها را با هم در خط ساحلی کورنیش گذرانده اند، اما تابستان امسال، شماره هفت، متفاوت خواهد بود. او با یک تام مرموز از زادگاهش رد می شود و به سرعت سقوط می کند، اما هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست.

Summers At The Saint اثر مری کی اندروزSummers At The Saint اثر مری کی اندروز

Summers at the Saint اثر مری کی اندروز یک فرار تابستانی با رمز و راز و عاشقانه است. اگر داستان هایی را دوست دارید که در جنوب با پیچش های داستانی خوب اتفاق می افتد، پس این کتاب را دوست خواهید داشت.

تریسی ادینگ، زمانی خارج از هتل مشهور سنت سیسلیا بود، اکنون مالک جدید آن بیوه است و مصمم است آن را به زندگی بازگرداند. وقتی اسرار قدیمی زنده می شوند و موقعیت هتل را تهدید می کنند، او باید انتخاب کند.

ساقدوش برای استخدام توسط مگان کوین ساقدوش برای استخدام توسط مگان کوین

ساقدوش برای استخدام اثر مگان کوین یک کمدی رمانتیک با شیمی شگفت انگیز و تنش بین MC ها است. این یک موقعیت دوستیابی جعلی است که در یک استراحتگاه جزیره ای اتفاق می افتد. چه چیزی می تواند بهتر باشد؟

پس از سال ها تنش و یک بوسه که به طرز وحشتناکی به پایان رسید، مگی میچل و برودی مک فادن خود را در یک جزیره می یابند، یکی برای استراحت و دیگری برای عروسی. آن‌ها تصمیم می‌گیرند برای پیشرفت شغلی خود قرار ملاقاتی جعلی داشته باشند، اما به سرعت متوجه می‌شوند که احساسات واقعی در میان است. وقتی همه چیز منفجر می شود، برودی ممکن است مقصر باشد.

کتاب قانون نوشته سارا آدامزکتاب قانون نوشته سارا آدامز

کتاب قانون نوشته سارا آدامز یک عاشقانه ورزشی با احساس خوب با شوخی‌های شوخ‌آمیز و عناصر کمدی است. این یک دشمن زیبا برای عاشقان است، یک عاشقانه شانس دوم با عناصر انتقام.

نورا مک کنزی، یک نماینده ورزشی جدید، حرفه خود را در دستان درک پندر، سابق خود، که او نیز یک بازیکن سخت NFL است، می سپارد. اما درک تنها یک چیز در ذهن خود دارد: انتقام. هنگامی که نورا به بازی می رسد، آن دو تصمیم می گیرند که بازی کنند، اما یک شب دیوانه در وگاس منجر به یک ازدواج اشتباه می شود. آیا این ضعف در قضاوت به شغل آنها کمک می کند یا مانع از آن می شود؟

چهارراه اثر دونی پریچهارراه اثر دونی پری

Crossroads اثر دونی پری یک داستان عاشقانه شهری کوچک و شانس دوم درباره عشق و از دست دادن است که در مونتانا اتفاق می افتد. اگر وسترن های خوش نوشته با شخصیت های توسعه یافته و مقداری چاشنی را دوست دارید، پس این کتاب را دوست خواهید داشت. دونی یکی از موارد مورد علاقه من است و چیزهای زیادی برای خوردن دارد.

ایندیا به عنوان صاحب مزرعه مونتانا که زمانی در کودکی از آن بازدید کرده بود، باز می گردد. عشق اول او، وست هاون، از این خبر که مزرعه اش فروخته شده است خوشحال نیست و تنش ها بالا می رود. این یک POV و جدول زمانی دوگانه است. فکر کنید یلوستون با HGTV ملاقات می کند.

Love Unwritten توسط لورا آشر، یک رمان عاشقانه جزیره ای معاصر با موضوعاتی مانند آفتاب بدخلق، پدر مجرد و شانس دوم است.  همچنین یک سوزش آهسته با ادویه فراوان است!Love Unwritten توسط لورا آشر، یک رمان عاشقانه جزیره ای معاصر با موضوعاتی مانند آفتاب بدخلق، پدر مجرد و شانس دوم است.  همچنین یک سوزش آهسته با ادویه فراوان است!

Love Unwritten توسط لورا آشر، یک رمان عاشقانه جزیره ای معاصر با موضوعاتی مانند آفتاب بدخلق، پدر مجرد و شانس دوم است. همچنین یک سوزش آهسته با ادویه فراوان است!

الی سینکلر یک ترانه سرا بیکار است و رافائل یک میلیاردر شکنجه شده است که او را به عنوان پرستار بچه پسرش استخدام می کند. وقتی با هم برای تابستان سفر می کنند، احساسات قدیمی دوران دبیرستان برمی گردد. وقتی خطوط تار می شوند، با یک معضل جدید روبرو می شوند. هر کسی حدس می‌زند که پایان خوش خود را به دست آورد یا اینکه فقط یک دلشکستگی دیگر برای نوشتن خواهد بود.

نگاهی به سمت روشن نوشته کریستان هیگینز یک کمدی صمیمانه و عاشقانه درباره پاداش های انحرافات کوچک زندگی است. نگاهی به سمت روشن نوشته کریستان هیگینز یک کمدی صمیمانه و عاشقانه درباره پاداش های انحرافات کوچک زندگی است.

نگاهی به سمت روشن نوشته کریستان هیگینز یک کمدی صمیمانه و عاشقانه درباره پاداش های انحرافات کوچک زندگی است.

لارک اسمیت، انکولوژیست، فکر می‌کرد که همه چیز را فهمیده بود تا اینکه به دلیل «گریه‌زن» اخراج شد. نگاهی اجمالی به طرح B به شکل یک جراح بداخلاق به نام لوئنزو سانتنی است. او قبول می کند که تاریخ ازدواج او با عروسی خواهرش باشد و فوراً عاشق خانواده او از جمله برادرش می شود. او به سرعت یاد می گیرد که گاهی اوقات، بهترین چیزها در زندگی نیازی به برنامه ندارند.

The Paradise Problem by Christina Lauren یک کمدی عاشقانه صمیمانه با شوخی های عالی است.  من پیچ و تاب ازدواج جعلی را دوست داشتم.  به روشی منحصر به فرد انجام شد.  من این را به عنوان 2 عدد فلفل قرمز برای ادویه ارزیابی می کنم، بنابراین بخارپز است و سپس مقداری!The Paradise Problem by Christina Lauren یک کمدی عاشقانه صمیمانه با شوخی های عالی است.  من پیچ و تاب ازدواج جعلی را دوست داشتم.  به روشی منحصر به فرد انجام شد.  من این را به عنوان 2 عدد فلفل قرمز برای ادویه ارزیابی می کنم، بنابراین بخارپز است و سپس مقداری!

The Paradise Problem by Christina Lauren یک کمدی عاشقانه صمیمانه با شوخی های عالی است. من پیچ و تاب ازدواج جعلی را دوست داشتم. به روشی منحصر به فرد انجام شد. من این را به عنوان 2 عدد فلفل قرمز برای ادویه ارزیابی می کنم، بنابراین بخارپز است و سپس مقداری!

آنا گرین، هنرمندی شکست خورده و مبارز، با همسر سابقش، لیام وستون، که سه سال پیش برای مسکن یارانه ای در UCLA با او ازدواج کردند، دوباره ملاقات می کند. فقط او سابق نیست. آنها در واقع هنوز ازدواج کرده اند، و اگر بتواند به خانواده اش ثابت کند که او و آنا هنگام شرکت در یک عروسی در بهشت، واقعاً یک معامله واقعی هستند، او در شرف به ارث بردن ثروت است.

یک آخرین شات توسط بتی کایوتیک آخرین شات توسط بتی کایوت

فیلم One Last Shot اثر Betty Cayouette یک رمان عاشقانه و شوخ طبعی معاصر در ایتالیا است. این اولین هم هست، پس بیایید به این نویسنده عشق بدهیم.

سوپر مدل امرسون و تئو عکاس، پس از بستن پیمان ازدواج ده سال قبل، دوباره در یک عکسبرداری در ایتالیا ملاقات می کنند. آنها یک سفر چهار روزه را آغاز می کنند که آنها را از نظر احساسی و جسمی آزمایش می کند. هر کسی حدس می‌زند بعد از پایان آن چه کاری انجام خواهد داد.

آواز قو اثر الین هیلدربراندآواز قو اثر الین هیلدربراند

آواز قو نوشته الین هیلدربراند، به اعتقاد من، آخرین کتاب اوست. بو هو! تبلیغ، این یکی خوب به نظر می رسد! زمانی که غریبه‌های ثروتمند به جزیره نقل مکان می‌کنند، درگیری اجتماعی و یک قتل احتمالی در پی خواهد داشت.» این یک Nantucket مبتنی بر عناصر رمز و راز، دوستی و زندگی خانوادگی است.

شهر کتاب ها اثر نیکول مایرشهر کتاب ها اثر نیکول مایر

شهر کتاب ها نوشته نیکول مایر یک رمان تخیلی زنانه با محوریت دوستی است که نکاتی از عاشقانه دارد. هنگامی که رئیس و صاحب کتابفروشی او، آقای بروبیکر، سکته می کند، جو واتراستون یک چیز در ذهن خود دارد: نجات فروشگاه. او تصمیم می گیرد خود را در فروشگاه سد کند تا مدتی قبل از بسته شدن اجتناب ناپذیر او را نگه دارد و بخرد. همانطور که صدای بیرون بلندتر می شود، او باید بفهمد چه چیزی ارزش پس انداز دارد.

خواهران ساحلی اثر پاملا کلیخواهران ساحلی اثر پاملا کلی

The Seaside Sisters اثر پاملا کلی، یک زندگی خانوادگی آرام، داستان تابستانی خواهر و برادر با عناصر عاشقانه است که لذت و جذابیت را به همراه خواهد داشت. نویسنده پرفروش هانا و خواهرش سارا، یک زن خانه دار گیر افتاده، اولین تابستان را با هم در خانه خاله شان در کنار اقیانوس چتام آغاز می کنند که آنها را به جادوی کتاب و ساحل باز می کند.

داستان خنده دار امیلی هنریداستان خنده دار امیلی هنری

Funny Story اثر Emily Henry یک رام کام معاصر صمیمانه با کمی چاشنی است. اگر دوست دارید، مخالفان جذب می شوند، و دوستان با عاشقان با شوخی های عالی می خوانند، پس این برای شماست.

دافنه که در شهر ساحلی زیبا گیر افتاده است، بدون دوستان و خانواده شروع به کار می کند. اما او شغل رویایی خود را برای حفظ شرکت خود دارد. حیف که کتابدار کودک بودن پول بیشتری پرداخت نکرد. هنگامی که او مجبور می شود هم اتاقی بگیرد، انتخاب سابق دوست دختر سابقش بعید به نظر می رسد، اما کاملاً منطقی است.

فقط برای تابستان اثر ابی جیمنزفقط برای تابستان اثر ابی جیمنز

فیلم Just for the Summer اثر ابی جیمنز دارای خط داستانی گیرا، عمق احساسی، داستان دلچسب و دیالوگ های شوخ طبع است.

جاستین و اما با یک نفرین به هم گره خورده اند. این است که شخصی که با آنها قرار ملاقات می گذارد، شخص ابدی خود را درست بعد از آنها پیدا می کند. اِما، یک پرستار دوره گرد، تصمیم می گیرد جاستین را با استخدام در مینه سوتا در نزدیکی او در دریاچه مینهتونکا غافلگیر کند. وقتی درام خانوادگی برای هر دوی آنها رخ می دهد، آنها آرامش را در یکدیگر پیدا می کنند. اما همه چیز وقتی تغییر می کند که گذشته اما آینده او را در بر می گیرد.

Birding With Benefits اثر سارا تی دوبBirding With Benefits اثر سارا تی دوب

Birding With Benefits اثر Sara T. Dubb یک رمان عاشقانه معاصر با طراوت و شیرین برای افرادی در 40 سالگی است.

سلست تازه طلاق گرفته با جان شریک می شود و برای مسابقه پرنده نگری وانمود می کند که دوست دختر اوست. اگر او می خواهد کسب و کار راهنمای خود را راه اندازی کند، به این برد نیاز دارد. اما سلست نمی تواند گنجشک را از پرستو تشخیص دهد. همانطور که آنها زمان بیشتری را با هم می گذرانند، به چیزی بیش از پرندگان در بیابان آریزونا توجه می کنند. اما با گذشت زمان آنها به عنوان یک زن و شوهر، آنها باید تصمیم بگیرند که راه خود را از هم جدا کنند یا این کار را انجام دهند.

یک زندگی شادتر نوشته کریستی وودسون هاروی در 25 ژوئن منتشر می شود. اگر داستان های جنوبی را دوست دارید که حول محور دوستی و خانواده باشد. این یک POV و جدول زمانی دوگانه است. یک خانه، دو زن در بند خانواده و اسرار.

Savor It اثر Tara DeWitt یک رام تابستانی تند و پر از سرگرمی در شهرهای کوچک است.

سیج برید در شهر ساحلی کوچک اسپونز، اورگان زندگی می کند. او اخیراً با بدشانسی روبرو شده است، بنابراین تصمیم گرفت وارد جشنواره Spunes شود. تنها اخطار این است که او به یک شریک نیاز دارد، که به شکل سرآشپز پرخاشگر شهر نیویورک، فیشر لانژ است. قراردادی برای او بسته شد تا با همکاری، تصویر شهرش را بهبود بخشد. اما زمانی که احساسات واقعی می‌شوند و یک جدول زمانی در پیش است، هر کسی حدس می‌زند که آیا تا آخر عمر به شادی خود برسد یا خیر.

شما می توانید بررسی کنید lلیست خواندن تابستان سال گذشته در اینجا.

این پست شامل پیوندهای مربوط است.

بهترین کتاب‌های ساحلی برای تابستان 2024بهترین کتاب‌های ساحلی برای تابستان 2024

روز خوبی داشته باشی، دوست!

منبع: https://cityfarmhouse.com/2024/06/the-best-beach-reads-for-summer.html

توسط دکور

دکوراسیون