بهترین ایده های نور خورشیدی برای فضای بیرونی شما

City Farmhouse rattan egg chair for wrap around farmhouse front porch.

فضاهای بیرونی من فرار من در تابستان است. چه پاسیو من باشد و چه پاسیو شن نخودی حیاط خلوت من، برای وقتم در بیرون از خانه ارزش قائل هستم. چیزی که آن زمان را حتی بهتر می‌کند، محیط است، و در طول سال‌ها، ایده‌های مختلف نورپردازی در فضای باز را آزمایش کرده‌ام. اما سال گذشته، من یک هک حیاط خلوت را کشف کردم و همه چیز را تغییر داد. خداحافظ، شمع های واقعی که با خاک خیس می شوند و با آب خیس می شوند. و فانوس های طولانی با باتری کار می کنند. یک بچه جدید در شهر وجود دارد، و او SOLAR LIGHTS نام دارد!

حیاط خلوت خانه مزرعه سیتی پاسیو شن نخودی با چراغ های باغ پری خورشیدی.حیاط خلوت خانه مزرعه سیتی پاسیو شن نخودی با چراغ های باغ پری خورشیدی.

قبل از سال گذشته، من هر سال از سیم های داخلی بی شماری برای نصب چراغ هایم استفاده می کردم و اکنون مجبور نیستم! این خیلی آزاد کننده است! اینها چراغ های باغ پری زیر از آمازون هستند و شگفت انگیز هستند. من هم آنها را به گلدان های کریسمس اضافه کردم.

من هم در آن سرمایه گذاری کردم فانوس خورشیدیs زیر، و آنها ارزش هر پنی را داشتند. در تعطیلات هم از اینها استفاده کردم. قبلاً داشتم از هزاران باتری استفاده می کردم و حالا سوئیچ را روشن می کنم و می گذارم تا شب روشن شوند. می توانید پیدا کنید صندلی تخم مرغ اینجا.

صندلی تخم مرغ حصیری City Farmhouse برای بسته بندی در اطراف ایوان جلوی خانه مزرعه.صندلی تخم مرغ حصیری City Farmhouse برای بسته بندی در اطراف ایوان جلوی خانه مزرعه.

این پست شامل پیوندهای مربوط است.

صندلی تخم مرغ حصیری City Farmhouse برای بسته بندی در اطراف ایوان جلوی خانه مزرعه.صندلی تخم مرغ حصیری City Farmhouse برای بسته بندی در اطراف ایوان جلوی خانه مزرعه.

خودم هم درست کردم تیرهای نور DIY در فضای باز. برای این پروژه می توانید از چراغ های رشته ای و حتی تیرک های زیر استفاده کنید.

چراغ حصار خورشیدی// تیرهای نور رشته ای

چراغ های رشته ای پری خورشیدی// چراغ های رشته ای خورشیدی// چراغ های سنگی خورشیدی

چراغ های باغ// چراغ کف خورشیدی// فانوس های خورشیدی

چراغ های خورشیدی راتن// چراغ های مسیر// چراغ رومیزی فضای باز

فانوس خورشیدی ضد آب// چراغ آویزان// فانوس شمع خورشیدی

چراغ های پری خورشیدی // چراغ رومیزی برنجی برس خورده

شما می توانید از من خرید کنید صفحه فروشگاه در فضای باز آمازون برای فهرست کامل منبع

منبع: https://cityfarmhouse.com/2024/03/best-solar-light-ideas-for-your-outdoor-space.html

توسط دکور

دکوراسیون